Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro znowu ekstraklasa :naughty:

na początek Ruch - Zagłębie, a na deser hit kolejki :naughty:

Mówisz oczywiście o niedzielnym meczu Cracovia - ŁKS :kox: :kox: ?

owszem, nie :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Małecki zawieszony :gwizdanie:

Tak szczerze mówiąc to czasami się nad tym zastanawiam kiedy gwizdać a kiedy drużynę wspierać... Gdzie jest ta granica że komuś nie idzie, a brakiem zaangazowania :mysli:

To widać.

Brak zaangażowania jest widoczny gołym okiem. Biegać się nie chce, walczyć.

Co innego zła forma zawodnika/drużyny. Tu można mieć prędzej pretensje do trenera, że tak a nie inaczej ustawił drużynę albo że wystawił tego, a nie innego zawodnika.

Prawdziwy problem jest wtedy, kiedy wszyscy prezentują padakę lub nikomu się biegać nie chce ;)

No tak, to są oczywiste przypadki... Czasami jednak bywa różnie...

Bo akurat w meczu Wisły z Lechią nie wiem czy Ci piłkarze po porażce w LM przeszli obok meczu bez zaangażowania czy zwyczajnie im nie szło. Może po porażce nie mogli się podnieść i zabrakło tego czegoś...

I co, gwizdać czy ich wspierać ? Doping ich podniesie na duchu a może gwizdy dadzą do myślenia że grając dla tej drużyny w każdym meczu trzeba się maksymalnie angażować ?

To mnie zastanawia. A nie wiem jak było naprawdę bo tego spotkania nie oglądałem...

Skoro jednak ludzie gwizdali :mysli: Nie wyciągał bym też wniosków że prawdziwych kibiców Wisła ( tyczy sie to większości klubów ) ma tylko "za bramką". Każdy kto chodzi na mecze wie doskonale że większość tych co o Swój klub walczyła w latach 90-tych i budowała wówczas ekipę ultrasów/hooligansów/playboyów/fighterów/kiboli/bandytów/i Bóg wie kogo jeszcze dzisiaj w młynie raczej nie zasiada... Prędzej z dzieckiem i nie raz i żoną w sektorze rodzinnym spotkać ich można :rolleyes:

Opublikowano

Skyliner ogladasz ceremonie otwarcia nowego stadionu juve ?? :kox:

Oglądałem. Piękna ceremonia, piękny stadion :decayed::wink4:. Planuje się wybrać na jakiś mecz. Może w tym roku, jak nie to na pewno w następnym :>. Tylko szkoda, że grają tak średnio..., ale trzeba mieć nadzieje, że z czasem będą grać coraz lepiej.

Opublikowano

czekam teraz na Silvio kiedy wybuduje :gwizdanie:

Opublikowano

czekam teraz na Silvio kiedy wybuduje :gwizdanie:

dla nie go ważniejsze jest Bunga Bunga i kobiety :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

pewnie tak, jednak przebąkuje już coś tam o nowym stadionie :)

Opublikowano
  • Autor

pewnie tak, jednak przebąkuje już coś tam o nowym stadionie :)

Już od dawna coś się w Mediolanie szepta generalnie o drugim obiekcie. Nie że zamiast San Siro, ale żeby rozdzielić oba kluby z jednego obiektu...

Opublikowano
  • Autor

Antonio Caffe (Plac Wolnica 13) - wybierasz się :naughty:

Opublikowano

Antonio Caffe (Plac Wolnica 13) - wybierasz się :naughty:

Tam też spotykają się sympatycy Juve... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 wraz z firmą TVnet serdecznie

zapraszają na pierwszą w Polsce (a drugą na świecie) transmisję meczu

na żywo poprzez portal społecznościowy FACEBOOK.

Ten wyjątkowy mecz odbędzie się na Suchych Stawach 16 października o

godzinie 20:00. O punkty w rozgrywkach IV ligi Małopolskiej (Zachód)

będą walczyły dwie aspirujące do awansu drużyny: Hutnik Nowa Huta i

Orzeł Balin.

W pełni profesjonalna transmisja będzie zawierała między innymi

przedmeczowe opinie ekspertów i komentarze uznanych redaktorów

sportowych, spotkanie zrealizujemy przy użyciu czterech kamer

przekazujących obraz w wysokiej rozdzielczości.

Jest to duże wyzwanie organizacyjne, jednak wszystkie działania

promujące naszą ideę są warte poświęcenia. Hutnik to coś więcej

niż klub, Hutnik to MY kibice – razem robimy rzeczy, których

zazdroszczą nam kibice wielu klubów.

Zwracamy się do Was – każdy, komu leży na sercu dobro Hutnika, może

pomóc w promocji tego wydarzenia poprzez udostępnianie odnośnika z

portalu FACEBOOK na swoim profilu, propagowanie informacji o imprezie

wśród znajomych i oczywiście przez aktywny udział w meczu 16

października na Suchych Stawach. Pokażmy jaka atmosfera panuje w naszym

IV ligowym klubie, jakie piłkarskie święto urządzają kibice na

trybunach i wreszcie jakie widowisko mogą stworzyć nasi piłkarze.

Transmisja KS HUTNIK vs Orzeł Balin

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Antonio Caffe (Plac Wolnica 13) - wybierasz się :naughty:

raczej w domu przy piwku :naughty:
Opublikowano

A Inter przypadkiem nie buduje stadionu?

Opublikowano

tak, ale na razie są tylko plany, podobno ma być w 2014 już gotowy, wiadomo san-siro jest własnością miasta, a inter i milan chcą mieć własne obiekty,

juve ma extra ten stadion :slina:

chociaż w Polsce też są full wypas

Opublikowano

Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 wraz z firmą TVnet serdecznie

zapraszają na pierwszą w Polsce (a drugą na świecie) transmisję meczu

na żywo poprzez portal społecznościowy FACEBOOK.

Ten wyjątkowy mecz odbędzie się na Suchych Stawach 16 października o

godzinie 20:00. O punkty w rozgrywkach IV ligi Małopolskiej (Zachód)

będą walczyły dwie aspirujące do awansu drużyny: Hutnik Nowa Huta i

Orzeł Balin.

W pełni profesjonalna transmisja będzie zawierała między innymi

przedmeczowe opinie ekspertów i komentarze uznanych redaktorów

sportowych, spotkanie zrealizujemy przy użyciu czterech kamer

przekazujących obraz w wysokiej rozdzielczości.

Jest to duże wyzwanie organizacyjne, jednak wszystkie działania

promujące naszą ideę są warte poświęcenia. Hutnik to coś więcej

niż klub, Hutnik to MY kibice – razem robimy rzeczy, których

zazdroszczą nam kibice wielu klubów.

Zwracamy się do Was – każdy, komu leży na sercu dobro Hutnika, może

pomóc w promocji tego wydarzenia poprzez udostępnianie odnośnika z

portalu FACEBOOK na swoim profilu, propagowanie informacji o imprezie

wśród znajomych i oczywiście przez aktywny udział w meczu 16

października na Suchych Stawach. Pokażmy jaka atmosfera panuje w naszym

IV ligowym klubie, jakie piłkarskie święto urządzają kibice na

trybunach i wreszcie jakie widowisko mogą stworzyć nasi piłkarze.

Transmisja KS HUTNIK vs Orzeł Balin

:naughty: :naughty: :naughty:

Kox!

Powaga - respect :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Na ten mecz jak będziesz miał czas to zapraszam :)

Lider, główny rywal do awansu, mecz przy żarówkach i zapewne o pozycję lidera i przy komplecie na trybunach :wink4:

BTW Na dniach kupuję kamerę i jedziemy z kolejnym projektem w nh2010 :cool1:

Coś na wzór: http://www.lechpoznan.tv/ http://www.pasy.tv/ :naughty: :naughty: :naughty:

Mamy już redakcję w komplecie, strona się szykuje - tak się buduje klub od zera :gwizdanie:

Opublikowano
:naughty: :naughty: chciał się w Neymara bawić i mu nie pykło :naughty:
Opublikowano

No to zaczynamy. :kox: Z frekwencją rzeczywiście krucho a na takim meczu nie powinno być żadnego wolnego miejsca. :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 20:29_________________________________________________0:1 :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.