Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jest 1:1... :kox::naughty: Lepszy bramkarz by to obronił...

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zwróćcie uwagę jak gra/biega koleś z nr 9 :wallbash:

Opublikowano

Co oni .urwa zrobili :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Mam jakieś głupie wrażenie, że tu padnie jeszcze bramka po jakimś za***istym błędzie którejś ze stron :)

Dla kogo - no idea :)

Opublikowano

Ale fuks[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:40_________________________________________________

Masakra, zemściło się to czego nie strzelili

Opublikowano

Kurde, dziwna sytuacja.

Bramkarz w 5'tce jest nietykalny, natomiast gość z Odense po prostu tam stał.

Fakt, zablokował w ten sposób Pareikę.

Nie wiem kurde co w takiej sytuacji mówią przepisy :mysli:

Opublikowano

Moim zdaniem nic nie było, nawet nie atakował bramkarza

Opublikowano

Ja się tu wstrzymuję od głosu.

Co nie zmienia faktu, że Wisła w drugiej połowie gra na pewno lepiej niż w pierwszej.

Mecz się wyrównał.

Opublikowano

Można powiedzieć, że Wisła do straty bramki była lepsza. Mogli ze 2 brameczki strzelić. Tak jednak jest jak się setek nie wykorzystuje[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 22:53_________________________________________________Szkoda gadać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Pogrom... Wstyd... :thumbdown:

Opublikowano

Pogrom... Wstyd... :thumbdown:

dramat :thumbdown:
Opublikowano

Dokładnie.

W 1szej połówce na pewno trochę lepsze Odense.

W 2giej Wisła zaczęła grać nieźle i tak do 75 minuty była ciutkę lepsza.

Natomiast po stracie tej drugiej bramki się rozsypali.

A teraz patologia w wykonaniu Chaveza i 1:3.

Summa summarum, Duńczycy byli ciut lepsi, ale na pewno nie o 2 bramki.

Opublikowano
  • Autor

Taka gra jaka frekwencja...

Wisła w Poznaniu zdecydowanie lepiej się prezentowała :gwizdanie:

Opublikowano

Nie ma co przesadzać z tym pogromem.

Rex dobrze podsumował to spotkanie.

Można dodać, że jak się nie strzela setek i robi takie babole pod swoją bramką, to jakby dobrze gra nie wyglądała, meczu się nie wygra

Opublikowano

a dobrze jak się debili ma za obrońców :gwizdanie:

Opublikowano

Obrona tragedia... Nic się kur nie nauczyli... Zamiast wypierdzielić piłkę do przodu... :kwasny::wallbash:. W drugiej połowie ładnie cisneła Wisła, ale zabrakło konsekwencji w wykańczaniu akcji i to się zemściło... Mogło być 2:1 dla Wisły, a jest 1:3... Obronę trzeba będzie wzmocnić w okienku zimowym...

Opublikowano

Wisła w Poznaniu zdecydowanie lepiej się prezentowała :gwizdanie:

To fakt.

Patrząc na mecz Wisły i Legii mam nieodparte wrażenie, że nasze drużyny nie są w stanie grać na maximum co 3-4 dni.

Pokazał to Lech w zeszłym sezonie - pokaże to pewnie i Wisła oraz Legia.

Z tymże podejrzewam, że Legia bardziej skupi się na Europie a Wisła na lidze.

Opublikowano

No to pograli! :wallbash:

Opublikowano

Wisła w Poznaniu zdecydowanie lepiej się prezentowała :gwizdanie:

To fakt.

Patrząc na mecz Wisły i Legii mam nieodparte wrażenie, że nasze drużyny nie są w stanie grać na maximum co 3-4 dni.

Pokazał to Lech w zeszłym sezonie - pokaże to pewnie i Wisła oraz Legia.

Z tymże podejrzewam, że Legia bardziej skupi się na Europie a Wisła na lidze.

Tak czy siak nic z tego nie wyjdzie

Opublikowano

Wisla :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.