Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew:

btw

dzisiaj GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz :evil:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

W końcu będzie lanko :decayed:

Opublikowano

W końcu będzie lanko :decayed:

kiedyś prędzej czy później przegrają....i oby z dobrymi ekipami a nie jakimiś Termalicami Bruk-Bet Nieciecza :decayed:
Opublikowano
  • Autor

No z Niecieczą mieliście remis, dobrze pamiętam :mysli:

Opublikowano

Zmiany w tabelkach na plus.

Ja bym jeszcze proponował może kolorami rozróżnić jak nie ma miejsca inaczej, dni w jakiś gra Ekstraklasa.

BO jest o 17:00 Legia i 18:30 Wisła ale to innego dnia.

Opublikowano

Jak Wam się widzi nowa tabelka ekstraklasy :?: :rolleyes:

Słitaśna :kox:

Opublikowano

No z Niecieczą mieliście remis, dobrze pamiętam :mysli:

jo :good:
Opublikowano
  • Autor

jo :good:

Już prawie zapomniałem o tym Waszym "jo" :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W końcu będzie lanko :decayed:

kiedyś prędzej czy później przegrają....i oby z dobrymi ekipami a nie jakimiś Termalicami Bruk-Bet Nieciecza :decayed:

Nieciecza ma dobrych kopaczy :naughty:

Opublikowano

W końcu będzie lanko :decayed:

kiedyś prędzej czy później przegrają....i oby z dobrymi ekipami a nie jakimiś Termalicami Bruk-Bet Nieciecza :decayed:

Nieciecza ma dobrych kopaczy :naughty:

ale sama otoczka wokoło klubu to wiocha [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 15:22_________________________________________________

jo :good:

Już prawie zapomniałem o tym Waszym "jo" :kox::polew: :polew: :polew:

:naughty::polew:
Opublikowano
  • Autor

W końcu będzie lanko :decayed:

kiedyś prędzej czy później przegrają....i oby z dobrymi ekipami a nie jakimiś Termalicami Bruk-Bet Nieciecza :decayed:

Nieciecza ma dobrych kopaczy :naughty:

Niestety :thumbdown: Za tą błazenade ja na pewno nigdy nie skuszę się na produkty bruk-betu czy termalici :gwizdanie:

Opublikowano

Zawisza raczej wygra z gieksą, 88min i 0:1 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zawisza raczej wygra z gieksą, 88min i 0:1 :gwizdanie:

Buuuu :thumbdown:

Nie dlatego że nie lubię Zawiszy, ale w Gieksie gra Nowohucki wychowanek :rolleyes:

Opublikowano

cieszy wygrana Ruchu :kox:

jak widzę interwencję Grodzickiego w obronie, to przechodzą mnie ciarki.... :gwizdanie:

BTW

Bayer Leverkusen 1 - 4 1. FC Cologne :blink:

Hamburger SV 0 - 1 Monchengladbach :blink::shocked:

co się dzieje z HSV ?

Opublikowano
  • Autor

Ale Barca ciśnie... :gwizdanie:

Opublikowano

Ale Barca ciśnie... :gwizdanie:

moja kobieta się wqrwiła i przełączyła na TVN :disgust: mówi, że kolejnego weekendu z murawą nie wytrzymie :gwizdanie:

Już nauczyłem moją 1,5 miesięczną córkę patrzeć na mecze, gdy widzi mecz, uspokaja się i przestaje płakać :polew::decayed:

Opublikowano

GKS Katowice 0-1 Zawisza Bydgoszcz :kox:

grali w "10" ale mimo to strzelili gola z kontry :good:

Opublikowano

Ale Barca ciśnie... :gwizdanie:

masakra... 85-15 posiadanie pilki :shocked: :shocked: :shocked: . Messi-Fabs rewelacyjny duet . :kox:

Super bramki :kox:

Opublikowano

Ale Barca ciśnie... :gwizdanie:

masakra... 85-15 posiadanie pilki :shocked: :shocked: :shocked: . Messi-Fabs rewelacyjny duet . :kox:

Super bramki :kox:

pisałem ponad rok temu, to już jest nudne :gwizdanie: :decayed: ( ta gra Barcy :nose:)

Opublikowano

Barca chyba dzisiaj gra na 100 % :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.