Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdyby Wisła grała w LM to co 2 tygodnie byśmy tylko Wisłe oglądali w Polsacie a tak to będzie BVB, Trabzonspor i Arsenal ...

Mandanda bronił świetnie :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łukasz jaki obstawiasz wynik Juve - AC Milan? :decayed::naughty:

dyplomatycznie :naughty:: dobry mecz niech będzie :good: Pirlo żeby coś trafił :)
Opublikowano
  • Autor

jarko, o co poszło z Przytułą?

Czemu już nie jest Waszym trenerem?

Prawdą są pretensje o częstą obecność w C+ i sprawa jego cichego sponsora?

Z tym C+ to jakaś bzdura... A temat cichego sponsora ( pana Dudy tego co na Sandecję daje kasę ) to rozmowa raczej nie na forum :rolleyes:

Pan Krzysztof miał zupełnie inną koncepcję budowania drużyny jak zarząd i kibice... Poza tym swoim tępym zachowaniem narobił takiego zamieszania wokół klubu że nie wiadomo czy nie wywalą Nas z rozgrywek... Niech da do myślenia że za jego odwołaniem głosowało 20 członków stowarzyszenia, czyli Wszyscy uprawnieni do takiego głosowania obecni na wczorajszym spotkaniu :gwizdanie:

Niemniej jednak jesteśmy mimo wszystko bardzo wdzięczni za to co zrobił dla odbudowy klubu, a zrobił mimo wszystko dużo dobrego. Na meczu z Podbeskidziem chcemy mu oficjalnie podziękować i uhonorować jego pracę jakimś pucharem - ciekawe czy przyjdzie :kox:

Przed tym spotkaniem ma Nas też przeprosić oficjalnie trener Podbeskidzia za to że jak u Nas pracował to mecze sprzedawał :kox:

Nowym trenerem Hutnika został Andrzej Paszkiewicz. W Hutniczym gronie zasłynoł tym iż z drużyny juniorów, która jakiś czas plątała się w środku tabeli zrobił postrach całej ligi :gwizdanie:

1 Hutnik Kraków 9 27 41-14

2 Wisła Kraków 9 25 34-4

3 Sandecja Nowy Sącz 9 20 26-12

4 Garbarnia Kraków 9 17 23-10

5 Cracovia 8 16 25-10

Zdajemy sobie jednak sprawę że w seniorach posprzątać po Przytule nie będzie łatwo, a na jakieś konretne wyniki pracy nowego trenera przyjdzie Nam trochę poczekać... Zapewne też dojdzie do kilku zawirowań kadrowych w przerwie zimowej...

Mamy jednak nadzieję że drużyna zacznie w końcu grać na poziomie na jaki ich stać, bo potencjał jest ogromny a wyniki bardziej jak przeciętne...

BTW Spędziłem wczoraj w klubie 9h :kox:

Opublikowano

Łukasz jaki obstawiasz wynik Juve - AC Milan? :decayed::naughty:

dyplomatycznie :naughty:: dobry mecz niech będzie :good: Pirlo żeby coś trafił :)

niestety ale dla juve wrocil Ibra a Milan bez niego nie istnieje,tak samo teraz duzo w juve zalezy od dyspozycji Pirlo. Marzy mi sie zwyciestwo ale bede zadowolony z remisu a w tamtym sezonie Milan wygral u nas po szmacianym strzale Gattuso

oby Kielon mial forme bo to on bedzie kryl Ibre :naughty:

Opublikowano

cos czuje ze Wisla dzis obskoczy zdrowo ... chyba ze bedzie obrona czestochowy

Opublikowano
  • Autor

LT podliczona - mistrzem września strzałem w 94 minucie został... stanley :gwizdanie:

Wszyscy jesteśmy mocno zaskoczeni i gratulujmy wygranej jak równiez pozycji lidera :hi:

Opublikowano

LT podliczona - mistrzem września strzałem w 94 minucie został... stanley :gwizdanie:

Wszyscy jesteśmy mocno zaskoczeni i gratulujmy wygranej jak równiez pozycji lidera :hi:

To był chyba najbardziej wyczerpujący miesiąc w LT i walka o mistrza toczyła się do końca.

Gratulacje dla stanleya :good:

Opublikowano
  • Autor

Teamos drużynos Lotnikos vs national team of Nowa Huta estadio el Kryspinów :kox:

The game of champions IV liga Krakowska :decayed:

Opublikowano

No i Wisła 1 :good:

Opublikowano

Biton :gwizdanie:

Opublikowano

f*ck juz w plecy a tak ladnie sie zaczelo :confused4:

lipa jest to ze polska druzyna a na boisku tylko jeden polski pilkarz :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

LT podliczona - mistrzem września strzałem w 94 minucie został... stanley :gwizdanie:

Wszyscy jesteśmy mocno zaskoczeni i gratulujmy wygranej jak równiez pozycji lidera :hi:

yebany :decayed: w końcu ja podliczam :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 19:53_________________________________________________

Teamos drużynos Lotnikos vs national team of Nowa Huta estadio el Kryspinów :kox:

The game of champions IV liga Krakowska :decayed:

jakiś statyw by się przydał :wink4:

Opublikowano

Czyżby Wisełka była chłopcem do bicia w LE? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Teamos drużynos Lotnikos vs national team of Nowa Huta estadio el Kryspinów :kox:

The game of champions IV liga Krakowska :decayed:

jakiś statyw by się przydał :wink4:

Już w sobotę na kolejnym estadio of Małopolska ze statywem będzie :cool1:

Opublikowano

Teamos drużynos Lotnikos vs national team of Nowa Huta estadio el Kryspinów :kox:

The game of champions IV liga Krakowska :decayed:

jakiś statyw by się przydał :wink4:

Już w sobotę na kolejnym estadio of Małopolska ze statywem będzie :cool1:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor
:evil:
Opublikowano

uff !

3:2

Opublikowano
  • Autor

Fajny meczyk, szczególnie druga połowa :good:

Opublikowano

Wisła dno na tle Europy, zresztą Legia też nie zachwyciła chociaż co ważne wygrała u siebie... i tym samym poprawiła humor, oby tak dalej jeśli chodzi o Legie, bo Wisła już nie wyjdzie z grupy nie ma szans :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Legia w drugiej połowie pokazała się z dobrej strony... Coś Oni dziwnie nierówno grają...

Na pewno jednak po raz kolejny udowodnili że mają charakter, coś czego w Wiśle wydaje mi sie że brakuje :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.