Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Roberto Carlos zostanie trenerem Anźi :kox: nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że będzie również grał na lewej obronie :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Roberto Carlos został szkoleniowcem Anży Machaczkała. Brazylijski obrońca będzie rozmawiał z prezydentem o planach transferowych drużyny. - Pojawią się takie nazwiska jak Lampard, Gerrard, Pires... - stwierdził.

38-letni Carlos będzie łączył funkcję trenera z grą w zespole. Kiedy nadarzy się okazja, to Brazylijczyk zostanie zmieniony przez znanego szkoleniowca. - Myślimy o Fabio Capello, Guusie Hiddinku, Vanderlei'u Luxemburgo czy Luizie Felipe Scolarim.

Opublikowano
  • Autor

Prawie jak Wembley :kox:

800px-Stadium_Dinamo_Makhachkala.jpg

Ale co tam, ważne że dobrze płacą :naughty:

Opublikowano

Zawisza 2:0 Wisła Płock póki co :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wisła słabiutka... Inny wynik jak wygrana Zawiszy byłby sensacją :wink4:

Opublikowano

no i skończyło się 2:1 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

Jaka okrutna kopanina w Gdańsku...

Opublikowano

Jaka okrutna kopanina w Gdańsku...

:good:

jak na meczu klasowym w podstawówce :gwizdanie:

Opublikowano

Jaka okrutna kopanina w Gdańsku...

:good:

jak na meczu klasowym w podstawówce :gwizdanie:

Stan, gramy razem w PP :naughty:

Tylko proszę, niech masakry nie będzie, a już będę zadowolony :wink4:

Opublikowano

Jaka okrutna kopanina w Gdańsku...

:good:

jak na meczu klasowym w podstawówce :gwizdanie:

Stan, gramy razem w PP :naughty:

Tylko proszę, niech masakry nie będzie, a już będę zadowolony :wink4:

ja jestem trochę chory, więc nie zagram :wink4:

a na poważnie, to może być każdy wynik

Ruch strasznie męczył się ostatnio ze słabym ŁKSem :gwizdanie: a i myślę, że forma Pasów pójdzie w górę, z resztą słabiej grać w Ekstraklasie już nie mogli, bo to wstyd ( za dużo mieli przestojów w grze, Cracovia grała przez 90 min jak wykres funkcji sinus :gwizdanie: )

Opublikowano

Jaka okrutna kopanina w Gdańsku...

:good:

jak na meczu klasowym w podstawówce :gwizdanie:

Stan, gramy razem w PP :naughty:

Tylko proszę, niech masakry nie będzie, a już będę zadowolony :wink4:

ja jestem trochę chory, więc nie zagram :wink4:

a na poważnie, to może być każdy wynik

Ruch strasznie męczył się ostatnio ze słabym ŁKSem :gwizdanie: a i myślę, że forma Pasów pójdzie w górę, z resztą słabiej grać w Ekstraklasie już nie mogli, bo to wstyd ( za dużo mieli przestojów w grze, Cracovia grała przez 90 min jak wykres funkcji sinus :gwizdanie: )

Masz rację, może być każdy wynik, tylko nie remis i zwycięstwo Cracovii :kox:

Fakt, że z Górnikiem zagraliśmy nieźle, ale dopiero zobaczymy czy to był przypadek czy też jakaś długotrwała przemiana...

A nasza gra wcześniej to nie tyle sinusoida, co ciągłe dno, a w zasadzie metr mułu na nim...

Opublikowano
  • Autor

rex, przesadzasz... Dobry mecz w Zabrzu to nie przypadek...

Mieliście sporo słabych spotkań, ale te optymistyczne też się zdarzały - Gdańsk, Lubin :gwizdanie:

Drużyna ma potencjał dobry i jak tylko Pasieka będzie potrafił z piłkarzy to wykrzesać to może być dobrze.

Myślę że zmiana trenera była w dobrym momencie.

Opublikowano

mam wrażenie, że spotkały się dwa najsłabsze zespoły w ekstraklasie

Obydwie drużyny nie potrafią wymienić 10 podań bez straty piłki, już nie wspominam o zagraniu "z pierwszej", na jeden czy dwa kontkaty.... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Te setki zmarnowane dla Bełchatowa też były dobre :kox:

Opublikowano

Wojowniczy Klub Sportowy 2-1 Petrochemia :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

PS kac gigant dzisiaj[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 09:04_________________________________________________beztytuuosp.jpg

teoretycznie przewaga na chwile obecną to 8 pkt bo 2 drużyny awansują bezpośrednio,a czy z 1 czy 2 miejsca to już nieważne

Opublikowano

Ruch - Widzew 3:1 :kox:

Widzów 6000 :wallbash: :wallbash: jak można mecz organizować o godz 13:30, przecież to nie Anglia, że pomimo tak wczesnej pory będzie komplet na trybunach :thumbdown:

Opublikowano

Ruch - Widzew 3:1 :kox:

Widzów 6000 :wallbash: :wallbash: jak można mecz organizować o godz 13:30, przecież to nie Anglia, że pomimo tak wczesnej pory będzie komplet na trybunach :thumbdown:

My już graliśmy chyba 4 mecze o tej porze...

Paranoja...

Opublikowano

Jutro dwa derbowe mecze :naughty::decayed::kox:.

Legia Warszawa - Wisła Kraków -> pewnie Legia wygra, chyba, że Wisła zaskoczy :gwizdanie:.

i

Juventus - AC Milan -> mam nadzieje, że Juve wygra :decayed:

Opublikowano

O tej godzinie to jest piknik a nie mecz :wallbash:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 16:55_________________________________________________Stawiam 2 1 dla Starej Damy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.