Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

City przegralo w LM z Napoli-mam nadzieje ze City nie wyjdzie z grupy :naughty: nie dla klubow zbudowanych w 2 sezony

dzisiaj ogladam Juve licze na zwyciestwo bo z Lazio zawsze nam sie dobrze gralo ale z remisu tez bede zadowolony :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Barca wygra lige mistrzów ponownie :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 19:27_________________________________________________Na razie niespodzianka RM przegrywa z Atletico 0-1 :kox:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________juz 1-1 :decayed:

Opublikowano

znajac Real to pewnie wygra z 4-1 a ktos z Atletico juz czerwona kartka :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

2-1 :cool1:

Opublikowano

znajac Real to pewnie wygra z 4-1 a ktos z Atletico juz czerwona kartka :wallbash:

:polew::good: :gwizdanie:

Opublikowano

Juve zwycięskie!!! :)

Opublikowano

JUVE :kox:

Opublikowano

Getafe 1-0 :decayed:

Opublikowano

ale Barca wczoraj cienko grała coś czuje że za dwa tygodnie Real ich rozjedzie

Opublikowano

ale Barca wczoraj cienko grała coś czuje że za dwa tygodnie Real ich rozjedzie

A widziałes jak grali z Milanem?? Spokojnie mysle, ze powalczą :)
Opublikowano

We Wrocku 43 tys. na widowni.

Wisła & Śląsk !!!! :drunk:

Sam stadion jak i jego położenie robi wrażenie,chociaż rondo na zjeździe z obwodnicy w stronę Poznania,było przed meczem totalnie za***ane...dlaczego nie można wszystkiego zrobić do końca...

Opublikowano

Godz 16:00: Historia vs Petrodolary :naughty::decayed:

Wczoraj Atalanta zremisowała z Napoli i ma zabraknąć w meczu z Juve Edisona Cavaniego, który obędzie się we wtorek.

Szkoda, że wczoraj Conte nie dał zagrać Il Capitano w 700 występie w barwach Juve ;(.

Opublikowano

Godz 16:00: Historia vs Petrodolary :naughty::decayed:

Wczoraj Atalanta zremisowała z Napoli i ma zabraknąć w meczu z Juve Edisona Cavaniego, który obędzie się we wtorek.

Szkoda, że wczoraj Conte nie dał zagrać Il Capitano w 700 występie w barwach Juve ;(.

16.55
Opublikowano

Pasy w 93ej minucie strzelili bramkę na 2:1 i wreszcie wygrali mecz...

Opublikowano

Pasy w 93ej minucie strzelili bramkę na 2:1 i wreszcie wygrali mecz...

Oglądałem teraz właśnie, dobrze że wygrali :)

Opublikowano

Pasy w 93ej minucie strzelili bramkę na 2:1 i wreszcie wygrali mecz...

Oglądałem teraz właśnie, dobrze że wygrali :)

nawet trampkarzom sie czasem cos należy :naughty:
Opublikowano

Pasy w 93ej minucie strzelili bramkę na 2:1 i wreszcie wygrali mecz...

i strzelec dostał drugie żółtko za ściągniecie koszulki :decayed:

Opublikowano

Conte za mało daje grać innym, równie dobrym zawodnikom. O Del Piero nie wspomnę, bo to był jego obowiązek(Conte) żeby go wpuścić :( Ciekawe jaka drużyna wykupi Krasicia w zimowym okienku transferowym :mysli:

Opublikowano

dobry mecz szkoda że remis mogli jeszcze odskoczyć Mario :thumbdown:ogulnie :good:

Opublikowano

dobry mecz szkoda że remis mogli jeszcze odskoczyć Mario :thumbdown:ogulnie :good:

jakby nie Hart, to byłoby 3:1 :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.