Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spokój dziewczyny bo będzie :bicz3: :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra dajcie spokój. Mamy tu taki swój klimat tego tematu.

I tak Was lubie. :naughty:

Lepszy gosciu co kibicuje inne druzynie niż gosciu co wogóle sie piłka nie interesuje a są i tacy.

Opublikowano
  • Autor

Lepszy gosciu co kibicuje inne druzynie niż gosciu co wogóle sie piłka nie interesuje a są i tacy.

Właśnie. Ci i kibice Wisly są najgorsi :decayed::wink4:

Opublikowano

Cracovia ma wiernych i oddanych kibiców - w przyszłym roku też będzie miała... tyle, że w I lidze, no chyba, że leśne dziadki znowu coś wymyślą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cracovia ma wiernych i oddanych kibiców - w przyszłym roku też będzie miała... tyle, że w I lidze, no chyba, że leśne dziadki znowu coś wymyślą :decayed:

Nie wiem dlaczego wspominasz teraz o Pasach ale zgadza się, maja wiernych fanów i w pierwszej lidze też będą ich mieli...

Podejrzewam że bardziej kibicowsko spadek odczułaby Wisła, której na pewno spoooorym atutem jest ileś już lat sukcesów i wychowanie sobie nowego pokolenia kibiców przez ten czas...

Opublikowano

coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem.

Jak Makaveli ZAwiszą :decayed:

jak ty tą śmieszną barceloną :gwizdanie:

Pojechałeś mi :( :( :(

Opublikowano

coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem.

Jak Makaveli ZAwiszą :decayed:

jak ty tą śmieszną barceloną :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: widze ze roznice w pilce sie zacieraja , zachwyt nad gra Zawiszy siega zachwytowi nad gra Barcelony , nie to zebym chcial ta teze obalac ale... :polew: :polew: :polew: :polew: - PROSZE WAS. Z drugiej strony ... jak ktos kocha swoj klub to dla niego liczy sie tylko To i za to szacun dla kibicow Zawiszy i nie tylko :hi: - wszak prawdziwa milosc slepa jest :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Maćku, że Ty łykasz takie zwykłe prowokacje :rolleyes:

Lepiej na typera zerknij i coś obstaw :naughty:

Opublikowano

Maćku, że Ty łykasz takie zwykłe prowokacje :rolleyes:

Lepiej na typera zerknij i coś obstaw :naughty:

najlpiej coś z LM :naughty:

Opublikowano

Maćku, że Ty łykasz takie zwykłe prowokacje :rolleyes:

Lepiej na typera zerknij i coś obstaw :naughty:

no wlasnie dorzucilem kolejna prowokacje :decayed: i czekalem na atak ZAWISZY :mysli:

No i co wejde w typera zgarne wszystko (jak zazwyczaj na STS) i po co WAM TO :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mówisz że czujesz stres przed Polską I ligą :naughty:

No i co wejde w typera zgarne wszystko (jak zazwyczaj na STS) i po co WAM TO :naughty: :naughty:

Strach się bać :decayed:

Opublikowano

Mówisz że czujesz stres przed Polską I ligą :naughty:

No i co wejde w typera zgarne wszystko (jak zazwyczaj na STS) i po co WAM TO :naughty: :naughty:

Strach się bać :decayed:

no wlasnie :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra zarty zartami zarty na bok , moze sie skusze kiedys - SPECIAL FOR U :naughty: :naughty:

Opublikowano

oglądałem wczoraj jakiś mecz na c+ t mobile ekstraklasa. Mam pewną myśl, mianowicie komentatorzy tam to jednak mają gadane, przez 90 minut było o wszystkim tylko nie o meczu :)

p.s. bo taki był k.... ten mecz... ( Białą Gwiazda zawsze i wszędzie mistrzem Polski będzie :pali: )

Opublikowano

Ktoś sie wybiera na R22 zapisać na wyjazd do Wrocka ?

Może nie trzeba być osobiście i ktoś by mnie zapisał ? Nie chce mi sie dymać 150km, kiedy wkońcu zrobią bilety przez neta :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

A nie łatwiej bilet we Wrocku Ci kupić ? :naughty:

Opublikowano

Przeciez juz sprzedane - będzie komplet ponad 40 tysi[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 17:25_________________________________________________Zobaczcie to :

5533e6cfb9708f93gen.jpg

We włoskiej gazecie Tuttosport pokazano podział koszyków Euro 2012.

Mamy nowe logo...

Opublikowano
  • Autor

Na C+ pokazywali... Niezła kupa...

Opublikowano

ronaldo_tylek_mid.jpeg

Opublikowano

Kibice nigdy tego PZPNowi nie zapomną :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.