Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o której "nasi bez orła" grają ?

Zawsze się mówiło, zagrać z orłem na piersi... a teraz....

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: 20 30 jadą ADAMIAKOWA i reszta z biedronki :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Polska-Węgry 1-3

Opublikowano

Przyszło tyle ludzi na ten mecz jakby to był pierwszy mecz po Euro 2012 :shocked: Smutne to :angry:

Opublikowano

U-21 Polska-Mołdawia 0:1 :facepalm::thumbdown:

Wyszedł poziom szkolenia młodzieży... Nawet Mołdawia Nas bije... Dopóki PZPN jest u władzy nic się nie zmieni i takie wyniki będą coraz częstsze...

Jednym słowem WSTYD!!! :wallbash::kwasny::disgust:

A kurs był 31,00 na forach głośno że polaczki sie podłożyli.

Opublikowano

na Euro pomoże nam tylko biedronka

Opublikowano

:notworthy: gol

ładnie graja :gwizdanie: oby z sił nie opadli :kox:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano

Wygrali :shocked::decayed::good:

Opublikowano

Jaki wynik obstawiacie? :naughty:

Delikatne 4-1 dla Naszych :cool1:

jak wygramy 2-1 to wszystko

jak trafił :wink4:

Opublikowano

Jaki wynik obstawiacie? :naughty:

Delikatne 4-1 dla Naszych :cool1:

jak wygramy 2-1 to wszystko

jak trafił :wink4:

:good:
Opublikowano

pzpn zastanawia się nad przywrócenia Orła :przebiegly:

Opublikowano

no tak wygrali - cieszyć się czy płakać oto jest pytanie :mysli:

coś tam do statystyk to wniesie ale...........co dalej ..... :mysli:

Opublikowano

Jaki wynik obstawiacie? :naughty:

Delikatne 4-1 dla Naszych :cool1:

jak wygramy 2-1 to wszystko

jak trafił :wink4:

:good:

to juz wiecie dlaczego nie gram w typera ...co by Jarko po nocach mi nie plakal :naughty: :naughty:

Opublikowano

Podział na koszyki przed losowaniem Euro 2012:

Koszyk 1: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia

Koszyk 2: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja

Koszyk 3: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja

Koszyk 4: Dania, Francja, Czechy, Irlandia

Grupa marzeń:

Polska, Rosja, Grecja, Czechy :naughty:

Grupa śmierci:

Polska, Niemcy, Portugalia, Francja :shocked:

Opublikowano

Z grypu marzen zamienilbym Czechy na Danie :)

Opublikowano

i tak byśmy z tej grupy nie wyszli :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co by Jarko po nocach mi nie plakal :naughty: :naughty:

Bardziej smuci mnie twa nieobecność w Naszej zabawie ;(

Podział na koszyki przed losowaniem Euro 2012:

Koszyk 1: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia

Koszyk 2: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja

Koszyk 3: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja

Koszyk 4: Dania, Francja, Czechy, Irlandia

Grupa marzeń:

Polska, Rosja, Grecja, Czechy :naughty:

Grupa śmierci:

Polska, Niemcy, Portugalia, Francja :shocked:

Kiedy to losowanie ? Mam nadzieję że Włosi na Ukraine robią wypad !!! Reszta mnie nie interesuje :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.