Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co ten cały Neymar taki dobry jest,pokazał ostatnio w meczu że o mistrzostwach świata nie wspomnę a podniecają się jakby c**j wie co to nie on :thumbdown:

Opublikowano

no i juve remis...udinese jest u siebie mocne i pierwszy raz w tym sezonie nie zgarnelo kompletu punktow,niestety milan wskoczyl na 1 miejsce,mimo ze przegrali 2 mecze w tym sezonie to cecha milanu jest to ze klepie wszystkie te slabe druzyny zarowno na wyjezdzie jak i u siebie a juve czesto meczy sie ze slabiakami albo remisuje

Opublikowano

Wątpię żeby to była prawda z Neymarem, a jeśli już prawda to napewno nie w tym sezonie (mimo kontuzji davida)

Opublikowano

no i juve remis...udinese jest u siebie mocne i pierwszy raz w tym sezonie nie zgarnelo kompletu punktow,niestety milan wskoczyl na 1 miejsce,mimo ze przegrali 2 mecze w tym sezonie to cecha milanu jest to ze klepie wszystkie te slabe druzyny zarowno na wyjezdzie jak i u siebie a juve czesto meczy sie ze slabiakami albo remisuje

Niestety... kilka ogórków urwało Nam punkty. Trzeba to w rundzie rewanżowej poprawić, bo to może zadecydować w walce o scudetto :hi:.

Opublikowano

no i juve remis...udinese jest u siebie mocne i pierwszy raz w tym sezonie nie zgarnelo kompletu punktow,niestety milan wskoczyl na 1 miejsce,mimo ze przegrali 2 mecze w tym sezonie to cecha milanu jest to ze klepie wszystkie te slabe druzyny zarowno na wyjezdzie jak i u siebie a juve czesto meczy sie ze slabiakami albo remisuje

i po tym poznaje się Mistrzów. Jak kilka lat temu Milan miał najlepszą pakę w Italii z Kaką itp. na czele to bardzo często gubił punkty ze słabeuszami i bardzo długo musiałem czekać na mistrza. Brak mobilizacji Wielkich Mistrzów, gdy skład się wyrównał w tamtym sezonie efekty były zadowalające (mistrzostwo). Po tym poznaje się zdolności trenera. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 23:16_________________________________________________Milan stracił cierpliwość. Na San Siro zamiast Teveza może trafić Torres.

Osobiście wole mało skutecznego Torresa który niesamowicie pracuje dla drużyny, niż funta Teveza.

Grałby w składzie za chorego Cassano między Boatengiem a ibrahimovicem... :shocked:

Berlu wrócił... :kox:

Opublikowano

Dziwię się tej tabeli serie A. Juve po zwycięstwie nad Milanem 2:0 powinno być na pierwszym miejscu choć punktami się zrównują. Raz chyba była taka sytuacja, i Juve było pierwsze, a Milan drugi a teraz już jest odwrotnie he he. Niby szczegół, ale o mistrzostiwe w końcu coś zadecyduje i powinni się trzymać jednej wersji;). Z drużynami z czołówki to był chyba najsłabszy mecz Juventusu choć Quagliarella miał swoją szansę i niewiele zabrakło...

Opublikowano

A znasz jakis co wygral bez pieniedzy?

Jedno i drugie musi isc w parze niestety.

Roznica polega tylko na tym,ze sa kluby z historia i kasa i te co dopiero wchodza z duzymi pieniedzmi i robi sie cyrk z ich wydawaniem.

ciekawa uwaga ... :good:

Opublikowano

TOTT'HAM nieźle ciśnie i 1-0

Opublikowano

Hiszpania o Puchar Króla Barcelona - L'Hospitalet 8-0 65min :decayed:

Opublikowano

Hiszpania o Puchar Króla Barcelona - L'Hospitalet 8-0 65min :decayed:

czyli Barca vs lekarze ? :decayed:

Opublikowano

Hiszpania o Puchar Króla Barcelona - L'Hospitalet 8-0 65min :decayed:

czyli Barca vs lekarze ? :decayed:

sparing po zmianie strefy czasowej sobie robią 15 składem :decayed:
Opublikowano

PS. włącz sobie mecz gdzie coś się dzieje (Tott'ham vs Chelsea ) :wink4:

Opublikowano

PS. włącz sobie mecz gdzie coś się dzieje (Tott'ham vs Chelsea ) :wink4:

oglądałem rzecz jasna

ogień - od pierwszej do ostatniej minuty

świetne spotkanie, po prostu

Opublikowano

Nicolas Anelka w Shanghai Shenhua :blink:

Opublikowano

20.45 Old Firm Derby: Celtic-Rangers :naughty:

Opublikowano

Na 99% w styczniu znowu będą 2 Gran Derby :kox:

Opublikowano

szkoda, że nie będzie powtórki finału z zeszłego roku w copa del rey :naughty:

Opublikowano

Się ManU nie popisał :) ale mecz :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:55_________________________________________________Się ManU nie popisał :) ale mecz :kox:

Opublikowano
:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.