Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry szpil był:) Chelsea-Aston Villa 1:3 :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polecam artykuł:

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/najlepsze-futbolowe-cytaty-roku-2011,1,4986381,artykul.html

"Życzę kibicom, żeby zostawili dużo zdrowia na Euro 2012, żeby pomogli nam w każdym spotkaniu i żebyśmy się wszyscy zjednoczyli nie tylko jak po jakiejś katastrofie, ale... przed tragedią, przed katastrofą" - Franciszek Smuda w świątecznych życzeniach.

:polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 20:32_________________________________________________City :naughty:

Opublikowano

City :notworthy:

Opublikowano

wkurwiłem się na maxa swoją drogą niech ta cała federacja piłkarska obejrzy sobie mecz w lidze NHL bo to co wyprawiają sędziowie to woła o pomstę szczególnie przed EURO,ale mogli wygrać i dali ciała pech :kwasny:

Opublikowano
:naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 21:23_________________________________________________:naughty:
Opublikowano

Sunderland pod wodzą Martina O'Neill'a gra o wiele lepiej i oby tak dalej:)

Opublikowano

Sunderland pod wodzą Martina O'Neill'a gra o wiele lepiej i oby tak dalej:)

Bo O'Neill to swietny trener.

IMHO jeden z najlepszych (razem z Harrym i Big Samem), o ile nie najlepszy na Wyspach.

Opublikowano

Sunderland pod wodzą Martina O'Neill'a gra o wiele lepiej i oby tak dalej:)

Bo O'Neill to swietny trener.

IMHO jeden z najlepszych (razem z Harrym i Big Samem), o ile nie najlepszy na Wyspach.

dodałbym jeszcze tego Pana: David Moyes :wink4:

Opublikowano

no tak Panowie te nazwiska to zaprawde najlepsi trenerzy W BPL :)

dobrze, że City dali ciała też :tongue4:

Ale United mogą mieć problem z Newcastle na wyjeździe teraz :gwizdanie:

Opublikowano

no tak Panowie te nazwiska to zaprawde najlepsi trenerzy W BPL :)

dobrze, że City dali ciała też :tongue4:

Ale United mogą mieć problem z Newcastle na wyjeździe teraz :gwizdanie:

moim zdaniem MU wygra, Sroki ( co było do przewidzenia) grają coraz słabiej :wink4:

Opublikowano

Za godzinę mecz zaczyna Arsenal i żeby nie stracić kontaktu z czołówką musi wygrać z Fulham... Jak myślicie? Arsenal dziś pokona Fulham na wyjeździe? :cool1:

Póki co Chelsea wygrywa 0:1... :naughty:

Opublikowano

Za godzinę mecz zaczyna Arsenal i żeby nie stracić kontaktu z czołówką musi wygrać z Fulham... Jak myślicie? Arsenal dziś pokona Fulham na wyjeździe? :cool1:

Póki co Chelsea wygrywa 0:1... :naughty:

Będzie ciężko, stawiam na remis :gwizdanie:

Opublikowano

No łątwo na pewno nie będzie... :gwizdanie: W tej lidze żadna drużyna wychodząc na bosiko nie jest z góry wygrana czy przegrana. :good: Żeby się utrzymać w czołówce to musi wygrać. :naughty:

Opublikowano

i Arsenal przegrał 2:1... Ciekaw jestem ile jeszcze Arsne Wenger utrzyma się na posadzie... :gwizdanie:

Opublikowano

i Arsenal przegrał 2:1... Ciekaw jestem ile jeszcze Arsne Wenger utrzyma się na posadzie... :gwizdanie:

mam nadzieję, że jak najdłużej :)

Opublikowano

i Arsenal przegrał 2:1... Ciekaw jestem ile jeszcze Arsne Wenger utrzyma się na posadzie... :gwizdanie:

No niestety przegrał. Oglądał ktoś mecz? Jak to wyglądało bo czasem wynik nie odzwierciedla wyniku. :cool1:

i Arsenal przegrał 2:1... Ciekaw jestem ile jeszcze Arsne Wenger utrzyma się na posadzie... :gwizdanie:

mam nadzieję, że jak najdłużej :)

On ma tam prawie dożywocie. :naughty:
Opublikowano

typowy, dobry angielski mecz : sporo walki, dramaturgia i gol w 93 min :kox:

Opublikowano

21.00- The Citizens vs The Reds :)

Opublikowano

21.00- The Citizens vs The Reds :)

Zapowiada się ciekawie :naughty:. Liczę na 3pkt dla The Reds

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.