Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś kolejne GD - Puchar Króla... 22:00 Sportklub LIVE :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

standardowo Barcelona pokaże jak ogrywa sie Real :decayed:

Wihajster innej odpowiedzi po Tobie się nie spodziewałem ale obyś miał racje. :decayed:

tak skutecznie i pięknie grającej drużyny jak Barca nie pamietam żeby kiedykolwiek sie zdarzyła :naughty: Więc wynik dwumeczu może być tylko jeden :wink4:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś kolejne GD - Puchar Króla... 22:00 Sportklub LIVE :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

standardowo Barcelona pokaże jak ogrywa sie Real :decayed:

Wihajster innej odpowiedzi po Tobie się nie spodziewałem ale obyś miał racje. :decayed:

tak skutecznie i pięknie grającej drużyny jak Barca nie pamietam żeby kiedykolwiek sie zdarzyła :naughty: Więc wynik dwumeczu może być tylko jeden :wink4:

Fakt. Póki co nie ma drugiej takiej. :wink4: Ale jakbyś miał się pokusić o konkretny wynik dzisiejszego meczu? :cool1:
Opublikowano

Dziś kolejne GD - Puchar Króla... 22:00 Sportklub LIVE :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

standardowo Barcelona pokaże jak ogrywa sie Real :decayed:

Wihajster innej odpowiedzi po Tobie się nie spodziewałem ale obyś miał racje. :decayed:

tak skutecznie i pięknie grającej drużyny jak Barca nie pamietam żeby kiedykolwiek sie zdarzyła :naughty: Więc wynik dwumeczu może być tylko jeden :wink4:

Fakt. Póki co nie ma drugiej takiej. :wink4: Ale jakbyś miał się pokusić o konkretny wynik dzisiejszego meczu? :cool1:

Barca gra na wyjeździe więc może będzie miała gest i zagrają na remis :mysli::kox:
Opublikowano

2:1 dla Realu! :good:

Mysle,ze sa juz gotowi na gre jak rowny z rownym.

Opublikowano

Apropo's ciekawa statystyka GD i meczy rozgrywanych na Santiago Bernabeu czy Camp Nou...

Łączny bilans 216 meczów: 86 zwycięstw Realu, 45 remisów, 85 wygranych Barcelony. Bramki: 362-350 na korzyść zespołu z Madrytu.

Najwyższe zwycięstwo Barcelony na własnym stadionie: 7:2 (1950/51)

Najwyższe zwycięstwo Barcelony na boisku Realu: 6:2 (2008/09)

Najwyższe zwycięstwo Realu na własnym stadionie: 8:2 (1934/35)

Najwyższe zwycięstwo Realu na boisku Barcelony: 5:1 (1962/63)

Najwyższe remisy: 5:5 (1942/43), 3:3 (1969/70; 2006/07)

Najdłuższa seria zwycięstw Realu: 6 (1962/63 - 1964/65)

Najdłuższa seria zwycięstw Barcelony: 5 (2008/09 - 2010/11)

Najlepsi strzelcy Gran Derbi:

Alfredo Di Stefano (Real) - 18 bramek

Raul (Real) - 15 Cesar (Barcelona) - 14

Francisco Gento (Real) - 14 Ferenc Puskas (Real) - 14

Lionel Messi (Barcelona) - 13 Santillana (Real) - 12

Hugo Sanchez (Real) - 10 Juanito (Real) - 10

Josep Samitier (Barcelona/Real) - 10

Źródło: Sport.onet.pl

Opublikowano

Akurat przy GD wszystkie statystyki i poprzednie mecze nic nie mowia.

Opublikowano

Myślę, że jednak coś w tym jest... :gwizdanie: Przecież to statystyka właśnie GD... :cool1:

[...]

Najdłuższa seria zwycięstw Realu: 6 (1962/63 - 1964/65)

Najdłuższa seria zwycięstw Barcelony: 5 (2008/09 - 2010/11)

Opublikowano

Statystyki sa dla lamusow :decayed:

Opublikowano

Jak ktoś nie ma sportklubu to Real - Barcelona będzie niekodowane na kanałach:

Setanta Africa (22:00)

z Astry2B na 28.2E (FTA)

i TRT HD

z satelity Turksat 3A 42.0E

----------------------------------------

Milan - Novara o 21:00

na kanale RAI2

--------------------------------

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj będzie 2-1...

Opublikowano

Dzisiaj będzie 2-1...

:naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

W rewanżu remis :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jest SportKlub w cyfrowym polsacie? Bo kumplowi powiedziałem, że na tym kanale jest transmisja i szuka na polsacie i nie może znaleźć. W necie jest info, że jest w ofercie ale nie wiadomo któy kanał. :mysli:

Co do wyniku meczu to zobaczymy... :gwizdanie:

Opublikowano

Juve znowu kupuje

Opublikowano

Dzisiaj będzie 2-1...

W rewanżu remis :naughty: :naughty: :naughty:

kiedyś w końcu trafisz ale jeszcze długo nie :naughty::decayed:
Opublikowano

CR 7 :gwizdanie:

Opublikowano

Juve znowu kupuje

Nie kupowało i nie kupuje... Afera wyssana z palca... :facepalm:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________I tak Barcelona wygra... :decayed:

Opublikowano

a ten gość co komentuje Dani Alvis ku------wa nie mam pytań

Opublikowano

Dobrze, że nie Alvin :polew: :polew: :polew:.

Poziom komentowania -> tragiczny... :thumbdown:. Dlatego przestałem oglądać.

Opublikowano

Dzisiaj będzie 2-1...

Dzisiaj będzie 2-1...

:naughty: :naughty:

pozdrawiam was chłopcy :naughty:

Barca po raz kolejny pokazała jak ogrywać Real na ich boisku :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.