Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ŁKSie go przygarną :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No pojechali konkret... To pewnie dlatego że oglądałem, chcieli się pokazać :decayed:

po takim meczu Aptekarze mają pełne gacie przed rewanżem LM na Camo Nou :decayed:
Opublikowano

Wczorajsza Barce to chyba tylko Real moglby zatrzymac...

Mecz piekny.

Opublikowano

W ŁKSie go przygarną :decayed:

W Płomieniu Jerzmanowice też... :decayed:

Nikt nie będzie płakał w Ekstraklasie za szmaciarzem :wink4:

Opublikowano

W ŁKSie go przygarną :decayed:

W Płomieniu Jerzmanowice też... :decayed:

Nikt nie będzie płakał w Ekstraklasie za szmaciarzem :wink4:

Hutnik zaciera juz ręce :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Hutnik zaciera juz ręce :decayed:

No to teraz senior żeś wymyślił :rolleyes: Pojechałeś gruuuubo...

Opublikowano

Wczorajsza Barce to chyba tylko Real moglby zatrzymac...

Mecz piekny.

Wczorajszej Barcy nikt by nie zatrzymał :naughty:

Opublikowano

Hutnik zaciera juz ręce :decayed:

No to teraz senior żeś wymyślił :rolleyes: Pojechałeś gruuuubo...

to był yoke :naughty:
Opublikowano

Wczorajsza Barce to chyba tylko Real moglby zatrzymac...

Mecz piekny.

Wczorajszej Barcy nikt by nie zatrzymał :naughty:

Obudz sie chlopcze...

Opublikowano

Sam to zrób "chłopcze" :decayed:

Opublikowano

Ale z czego mam sie obudzic??

Z przewagi Realu 10pkt?

To,ze z kadym meczem Real coraz lepiej?

Czekam na nastepne GD i porazke Barcy.

Staje sie to bardzo prawdopodobne i nieuniknione.

Wiec chloptasiu kto ma sie obudzic?

Opublikowano

Ale z czego mam sie obudzic??

Z przewagi Realu 10pkt?

To,ze z kadym meczem Real coraz lepiej?

Czekam na nastepne GD i porazke Barcy.

Staje sie to bardzo prawdopodobne i nieuniknione.

Wiec chloptasiu kto ma sie obudzic?

spokojnie...Real z Barceloną nie umie grac i z reguły przegrywa ostatnimi czasy :wink4:
Opublikowano

Ale z czego mam sie obudzic??

Z przewagi Realu 10pkt?

To,ze z kadym meczem Real coraz lepiej?

Czekam na nastepne GD i porazke Barcy.

Staje sie to bardzo prawdopodobne i nieuniknione.

Wiec chloptasiu kto ma sie obudzic?

spokojnie...Real z Barceloną nie umie grac i z reguły przegrywa ostatnimi czasy :wink4:

O to to :tongue4:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:14_________________________________________________Bieniek napinasz się jak młodziak :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:14_________________________________________________

Opublikowano

Nie napinam sie...Tylko pisze Ci o konkretach,a Ty albo nie czytasz,albo glupi jestes i odpowiadasz jak 5latek.Tyle.

Opublikowano

Stary 10pkt przewagi prawdopodobnie da Wam mistrzostwo w tym sezonie, ale możecie to zawdzięczać tylko i wyłącznie perfidnym wpadkom Barcy, :wink4: no ale nie mamy co gadać, Real też gra dobrze ale wątpię aby wygrał z Barca :) Bieniek ja czytam to co piszesz z uwaga ale z oczywistych przyczyn sobie z Realu żartuje a ty się napinasz, luz :) Jeśli Real wygra w przyszłych 3 sezonach tyle co Barca w 3 ostatnich to będziecie wielcy ale póki co to trochę pokory :)

Opublikowano

No Barca zagrała... :kox:

Opublikowano

No Barca zagrała... :kox:

Najlepszy mecz w lidze od czasu jak Real pokulali na SB :naughty:

Opublikowano

Stary 10pkt przewagi prawdopodobnie da Wam mistrzostwo w tym sezonie, ale możecie to zawdzięczać tylko i wyłącznie perfidnym wpadkom Barcy, :wink4: no ale nie mamy co gadać, Real też gra dobrze ale wątpię aby wygrał z Barca :) Bieniek ja czytam to co piszesz z uwaga ale z oczywistych przyczyn sobie z Realu żartuje a ty się napinasz, luz :) Jeśli Real wygra w przyszłych 3 sezonach tyle co Barca w 3 ostatnich to będziecie wielcy ale póki co to trochę pokory :)

Co kur**? :polew: :polew: bedziemy? do Realu to Barcy jeszcze torche brakuje nawet po tych wszystkich latach..:))) wiec narazie to i tak Real jest gora i tak :)) :kox: :kox:

jak zdobedziecie tyle razy puchar LM co Real to wtedy zasiadziemy do dysksji :gwizdanie: :gwizdanie:

ale napinka hahah :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hutnik zaciera juz ręce :decayed:

No to teraz senior żeś wymyślił :rolleyes: Pojechałeś gruuuubo...

to był yoke :naughty:

Wiem :tongue4:

Opublikowano

z tego co widzę Barcelonie bardziej zależy w tym sezonie na biciu Realu niż na mistrzostwie... jednak jeszcze jest czas...

muszą czuć ogromny niedosyt kibice Realu, 10 pkt przewagi i same upokorzenia w derbach...

dla kibiców Barcelony jedynie na pocieszenie fakt że mimo mistrzostwa (99%) Realu i tak są najlepszą drużyną w Hiszpanii...

bardziej niż rozkminka czy Real i czy Barcelona interesuje mnie na jakiej podstawie (!) szanowny komentator C+ ogłosił że Krystiana jest o klasę wyżej niż Król Raul I z Madrytu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.