Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kara się należała, ale co mu w głowie siedzi że odwala takie scenki to ja na prawdę nie mam pojęcia... Interesuję się właśnie tym klubem od 2007 roku i wiem że nie raz miał rożne wybryki, ale teraz pojechał bo bandzie na całego. Maciej Skorża też miał z nim problemy...

Opublikowano

:oklaski: :brawo:

bita parówa nie powinna ju zagrać nigdzie... teraz zostaje mu tylko chodzenie na mecze z kolegami piknikami

Opublikowano

Hala Madrid!

Opublikowano

Grają w mrozie, mogą mieć ciężko :)

Opublikowano

No tylko 1:1 w Moskwie... :gwizdanie:

A teraz Chelsea przegrywa w Napoli 2:1 :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:01_________________________________________________3:1 Napoli - Chelsea :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Akjam, co tam w robocie? :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: Dobry transfer to można meczyk oglądać w necie. :evil::naughty:

Opublikowano

Podobno Probierz ma zastąpić w Lechu Bakero, ciekawe ile w tym prawdy

Opublikowano

Podobno Probierz ma zastąpić w Lechu Bakero, ciekawe ile w tym prawdy

było by dobrze dla Lecha :)

Opublikowano

brawo Napoli :good: chyba jednak te angielskie zespoly nie sa takie mocne...Man Utd i City w LE a Milan i Napoli pewnie pokonaly Arsenal i Chelsea :)

Opublikowano

Napoli ostatnio wogóle gra łądną piłę :kox:

Opublikowano

A Wisła Kraków jeszcze lepiej gra :decayed:

Opublikowano

A Wisła Kraków jeszcze lepiej gra :decayed:

:facepalm:... Jutro moment prawdy do polskich drużyn w LE :decayed::naughty:, a w sobotę deser: AC Milan vs JUVENTUS :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

A Wisła Kraków jeszcze lepiej gra :decayed:

:facepalm:... Jutro moment prawdy do polskich drużyn w LE :decayed::naughty:, a w sobotę deser: AC Milan vs JUVENTUS :decayed::naughty::kox:

0 2 :tongue4:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 17:44_________________________________________________

A Wisła Kraków jeszcze lepiej gra :decayed:

:fool: :doh1: :bag:

Opublikowano

typer podliczony + nowy zestawik :naughty:

Opublikowano

A Wisła Kraków jeszcze lepiej gra :decayed:

:facepalm:... Jutro moment prawdy do polskich drużyn w LE :decayed::naughty:, a w sobotę deser: AC Milan vs JUVENTUS :decayed::naughty::kox:

No ciekawe jak dziś sobie poradzą na wyjazdach? :mysli:
Opublikowano

Myślę, że Wisła awansuje a Legia niestety nie, obym się mylił i żeby obie drużyny awansowały, wtedy Legia zagrałaby z MC w następnej rundzie :kox:

Opublikowano

No też mi się wydaje, że Wisła teoretycznie ma łatwiejsze zadanie od "L" ale bosiko wszystko wyjaśni. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.