Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie był ten sławny wielki real ? Moi (bayern) czapki z głów za mecz, jedynie szkoda mi tej głupio straconej bramki, bo sobie na nią real w ogóle nie zasłużył, a przez to na bernabeu będzie ciężej niestety. wg mnie webb miał pokazać czerwoną i sytuacja z Gomezem to karny.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to zle Ci sie wydawalo.

Karnego nie powinno byc.

A czy bramka niezasluzona dla Realu?Smiem watpic.

WYNIK 2:1 jak najbardziej zasluzony.I inny bylby krzywdzacy dla ktorejs ze stron.

Opublikowano
No to zle Ci sie wydawalo.

Karnego nie powinno byc.

A czy bramka niezasluzona dla Realu?Smiem watpic.

WYNIK 2:1 jak najbardziej zasluzony.I inny bylby krzywdzacy dla ktorejs ze stron.

niezasłużona za postawę którą zaprezentował real w 2 połowie, odnosząc się oczywiście do słów jaki to real nie jest wielki. Dlaczego sądzisz że karnego nie powinno byc ?

Opublikowano

Bo nie bylo faulu.

A reka byla przy bramce na 1:0?Byla,ale watpliwa i dobrze,ze jej nie gwizdnal.Tak samo dobrze,ze puscil gre po wywrotce Gomeza w polu karnym.W przekroju calego meczu wynik 2:1 jest bardzo sprawiedliwy.

I nawet nielubiany Webb spisal sie na medal.

Opublikowano
  • Autor
jaki to real nie jest wielki.

Bo jest wielki hehe. A Bayernowi jeszcze sporo do takiej wielkości brakuje :naughty:

Opublikowano
jaki to real nie jest wielki.

Bo jest wielki hehe. A Bayernowi jeszcze sporo do takiej wielkości brakuje :naughty:

w 2 połowie jakoś nie było tego widać :naughty:

Opublikowano
  • Autor
jaki to real nie jest wielki.

Bo jest wielki hehe. A Bayernowi jeszcze sporo do takiej wielkości brakuje :naughty:

w 2 połowie jakoś nie było tego widać :naughty:

No, bo właśnie po jednej połowie meczu ocenia się siłe drużyny w danym sezonie...

Opublikowano
jaki to real nie jest wielki.

Bo jest wielki hehe. A Bayernowi jeszcze sporo do takiej wielkości brakuje :naughty:

w 2 połowie jakoś nie było tego widać :naughty:

No, bo właśnie po jednej połowie meczu ocenia się siłe drużyny w danym sezonie...

no to masz po prostu swoją ciekawą teorię :decayed:

a moja jest taka, że żadna wielka drużyna, która na tego typu miano zasługuje, nie zajmuje się od 60 minuty wyłącznie bronieniem się. A sposób w jaki Bayernowi udało się w 2 połowie real do tego zmusić, przyprawia tylko o moje zadowolenie:wink:

Opublikowano
:doh::decayed:
Opublikowano

a moja jest taka, że żadna wielka drużyna, która na tego typu miano zasługuje, nie zajmuje się od 60 minuty wyłącznie bronieniem się.

serio? długo nad tym myślałeś? Na Monachium dwu-mecz się nie kończy - oceń wszystko po drugim meczu. Jeżeli tam Real da d*py to można oceniać taktyke z obu meczy

Opublikowano
  • Autor
no to masz po prostu swoją ciekawą teorię :decayed:

Jak widać kolego, Twoje teorie są znacznie ciekawsze :kox:

Opublikowano

:decayed::wink::naughty:

Opublikowano
no to masz po prostu swoją ciekawą teorię :decayed:

Jak widać kolego, Twoje teorie są znacznie ciekawsze :kox:

jak widać koledzy, trudno przyznać rację, oponując za drużyną przeciwną:decayed: i tym akcentem zakończmy tą jałową gadkę:wink:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście, nie zgadzamy się z Twoją opinią to zaraz jałowa gadka... Bo przecież Wszyscy kibicujemy Realowi... :facepalm:

No może Damian nie kibicuje bo się boi finału z Królewskimi :decayed:

Opublikowano

To w takim razie gdzie jest wielki Bayern po przegranej z Borusia, po remisie z Mainz??

Nie ocenie sie druzyny po jednym,kilku meczach,a tym bardziej po jednej polowie....:facepalm::facepalm:

A co do wczorajszego Bayernu to czapki z glow:thumbup1:

Opublikowano

No może Damian nie kibicuje bo się boi finału z Królewskimi :decayed:

najpierw trzeba sie tam dostać :decayed:
Opublikowano

Wihu co taki pewny pokonania londynczykow?

Nie mieliscie wrazenia,ze Real oszczedzal sie troche na sobote,myslac o awansie na Santiago?

Opublikowano
Wihu co taki pewny pokonania londynczykow?

a gdzie to napisałem??:facepalm:

Nie mieliscie wrazenia,ze Real oszczedzal sie troche na sobote,myslac o awansie na Santiago?

trudno wyczuc ale jest duza szansa,że wyeliminują Bayern u siebie:tongue:

Opublikowano

doslownie nie napisales,ale dajde sie wyczyc w Twoich wypowiedziach pewnosc.

Opublikowano
Bo nie bylo faulu.

A reka byla przy bramce na 1:0?Byla,ale watpliwa i dobrze,ze jej nie gwizdnal.Tak samo dobrze,ze puscil gre po wywrotce Gomeza w polu karnym.W przekroju calego meczu wynik 2:1 jest bardzo sprawiedliwy.

I nawet nielubiany Webb spisal sie na medal.

1. Jak by Bayern nie strzelił bramki na 1;0 to by tą rękę gwizdnął i byłby karny. Zasada korzyści.

2. Wywrotka Gomeza była spowodowana atakiem na niego, trzej obrońcy nie mieli zamiaru odebrać piłki tylko uniemożliwić mu wyjście na pozycję i oddanie strzału. Co wg mnie daleko przekroczyło walkę bark-w-bark.

3. Uważam że wynik 3:1 byłby sprawiedliwy.:naughty:

4. Zgadzam się Webb dał radę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.