Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj Messi :facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
brawo dla Chelsea, wygrać w 10ciu :naughty::whistling:

przeciez oni nie grali caly mecz na jednej polowie był :decayed:

Opublikowano
brawo dla Chelsea, wygrać w 10ciu :naughty::whistling:

przeciez oni nie grali caly mecz na jednej polowie był :decayed:

lepiej klepac pile miedzy obroncami i nabijac statystyki:decayed:

Opublikowano

Messi zj***ł karny a takie rzeczy lubią się mścić:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
brawo dla Chelsea, wygrać w 10ciu :naughty::whistling:

przeciez oni nie grali caly mecz na jednej polowie był :decayed:

Bo w piłce to tak jest że często wygrywa słabszy, szczególnie w dwumeczu :naughty:

Opublikowano

3/4 kibiców właśnie opuszcza barce bo brak sukcesów hahaha

Opublikowano
3/4 kibiców właśnie opuszcza barce bo brak sukcesów hahaha
c013.gif
Opublikowano

I po Barcy... :facepalm: Jak myślicice? Jak jutrzejszy meczyk? Czy Bayern da radę coś ugrać i awansować do finału? Jestem ciekaw tego meczu. :good:

Opublikowano
I po Barcy... :facepalm: Jak myślicice? Jak jutrzejszy meczyk? Czy Bayern da radę coś ugrać i awansować do finału? Jestem ciekaw tego meczu. :good:

będzie bardzo, bardzo ciężko, ale wierzę w bayern:wink: być może doczekamy się finału, którego jeszcze jakiś czas temu nikt by się nie spodziewał. Pełen szacunek i respekt dla Chelsea co pokazała w dzisiejszym meczu, grając w dziesiątkę i bez dwóch podstawowych środkowych obrońców.

Opublikowano

Bayern wygra mogę sie zzałożyć i będzie pierwszy:decayed:

Opublikowano

Real awansuje

Opublikowano

oby Bayern awansowal,bylby taki final jaki Uefa by nie chciala czyli Chelsea-Bayern,jedno wiadomo napewno nie bedzie El Clasico w finale

zaraz Juve :naughty:

JUve :banan: bylo ciezko Cesena oczywiscie autobus i tylko obrona ale sie udalo,szkoda ze Milan tez wygral:kwasny:

oby Bayern nie przegral

Opublikowano

SSman Nas uratował... Oby go nie wykupili. Ewidentnie nie radzimy sobie z ogórkami... :doh::facepalm:. 4 mecze o wszystko...

Opublikowano

Real 2-0 dobrze fryckom CR7 druga brameczka

Opublikowano

ajjj 2:1...

Opublikowano
534915_129489280517039_100003679039358_129195_1625517289_n.jpg
Opublikowano

Kapitalny mecz:kox:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Druga połowa dogrywki, stawiam że będą karne :wink:

Opublikowano

576556_343880509008165_316519528410930_1029804_489308975_n.jpg

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

no i naziści wygrali :whistling:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.