Piłka nożna

jarko

No ale kontakt był. Wzięli go w kleszcze i dostał w nogi. Tak?

dokladnie.Ewidentnie karny sie należał :wink:

• Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Kamyk

• stanley

• jarko

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Kontakt to jeszcze nie faul. Uja mu zrobili :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Może i uja mu zrobili ale jednak nie pozwolili na kontynuowanie akcji atakując jego nogi... W polu karnym obrońca MUSI uważać żeby nie było kontaktu a nie odrotnie. Prosta sprawa.

Jak dla mnie czerwona kartka ustawiła mecz... nie w takich sytuacjach sędziowie dają żółte kartoniki i pozwalają grać dalej a tu sędzia zepsuł widowisko jakie mieliśmy w pierwszej połowie.. zazwyczaj gratuluje kibicom lepszej drużyny ale dziś trzeba by pogratulować sędziemu.. :facepalm:

prawda jest taka, że aktorzą jedni i drudzy :thumbdown:

True:wink:

Żelu padl jakby go autobus zahaczyl:facepalm:

To jest prawda ale z tą czerwienią to przesada chwile wcześniej Ronaldo był faulowany przed polem karnym(sędzia uznał że w polu karnym i podyktował 11 nie słusznie) :facepalm:gdzie też wychodził sam na sam i sędzia nie pokazał nawet żółtego kartonika a za 2 minuty Ramos dostał czerwień za to samo.. :facepalm:

Wczoraj po meczu w lidze + extra chlopaki podsumowali mecz i Slawek Stepniewski zrobil analize wszystkich kontrowersji i wyszlo na to ze sedzia wiecej razy mylil sie na korzysc Realu no ale wytlumaczyc to ludziom z klapkami na oczach to rzecz niemozliwa:wink:

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

No wlasnie, poczytaj co to jest:decayed:

hahha skoncz pieprzyc :grin::grin:

No wlasnie, poczytaj co to jest:decayed:

Może i więcej ale raz pomylił się szczególnie nie dając kartki obrońcy Barcelony a za chwile za to samo wyrzucając Ramosa to była sytuacja która odbiła się na wynik końcowy koniec kropka!

Kilkukrotnie już był poruszany temat przez sędziów jak i kolegia sędziowskie o "podwójnej karze" chodzi o sytuację w której jest rzut karny i kara indywidualna w postaci czerwonej kartki. Powinno być to zredukowane do żółtej, chyba że jest to brutalne zagranie to wtedy nie ma dyskusji. Wczorajsza sytuacja i sobotnia z Chamberlainem pokazują dobitnie jak taka kartka ustawia mecz. Wczoraj wystarczyło pokazać Ramosowi żółtko, ale wątpię żeby wtedy Barca ten mecz chociaż zremisowała

wszystko i na temat..:good: