Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. link nie bangla?

Opublikowano

Lecha ktoś oglądał? :cool:

Opublikowano

Ogladał, ładny wynik fajny meczyk.

Leszek Leszek rzeźimieszek he

Dobry skład ma ten Lech Poznań myśle że coś więcej ugrają niż Legia w tamtym sezonie.

Edytowane przez Sebastiano87

Opublikowano

Zmęczył mnie operator, to jak pokazywali ten mecz skutecznie przeszkadzało go oglądać

Opublikowano

No oglądanie czasem było trudne bo realizacja zostawiała wiele do życzenia ale ogólnie dość granie :wink4: Brawo za wynik i dalej do przodu! :good:

Opublikowano

Nie rozumiem czemu jestescie przeciwnikami transferu Benteke do MU, ja jestem w 100 % drugi Andy Cole

Opublikowano

Nie rozumiem czemu jestescie przeciwnikami transferu Benteke do MU, ja jestem w 100 % drugi Andy Cole

Jest za słaby na MU :wink:

Opublikowano

Lepszy rydz niz nic, Hernandez moim zdaniem jeszcze słabszy a póki co cisza.. Choć wróbelki ćwierkają o Cavanim ^_^

a co do Kane'a jak dla mnie za duże ryzyko, odpalił fakt faktem wyszedł mu sezon, topowy napastnik w EPL ale.. jeden sezon i tyle pieniedzy za młodziaka?

Edytowane przez Matek

Opublikowano

Nie rozumiem czemu jestescie przeciwnikami transferu Benteke do MU,

choćby dlatego, że ma średnią 2,8 strzału na bramkę na mecz

czyli troszkę więcej niż jeden raz na 45 minut - trochę mało, c'nie?

spójrz sam w statistics, będziesz wiedział dlaczego to zły pomysł :)

Opublikowano

a co do Kane'a jak dla mnie za duże ryzyko, odpalił fakt faktem wyszedł mu sezon, topowy napastnik w EPL ale.. jeden sezon i tyle pieniedzy za młodziaka?

Jak dla mnie to on jest tez slaby

Opublikowano

a co do Kane'a jak dla mnie za duże ryzyko, odpalił fakt faktem wyszedł mu sezon, topowy napastnik w EPL ale.. jeden sezon i tyle pieniedzy za młodziaka?

Jak dla mnie to on jest tez slaby

spokojnie, myślę, że w tym sezonie potwierdzi to, co pokazał w tamtym :wink:

Opublikowano

Majkel jak zawsze świetny

http://www.sport.pl/pilka/1,65080,18360560,premier-league-schpomoc.html#BoxSportLink

i ten fragment: Co jednak oznacza dla klubu przyjście dwóch panów "Sch", Schweinsteigera i Schneiderlina? Ujmując rzecz najogólniej: Manchester United znów będzie miał drugą linię zdolną do zdominowania rywali, łącznie z tym największym - Manchesterem City. Drugą linię złożoną z zawodników nie tylko kreatywnych, ale też nieustępliwych w walce o piłkę i potrafiących się przy niej utrzymać, z doświadczeniem pozwalającym na wkomponowanie się w każdą zaproponowaną przez trenera formację.

Opublikowano

Arturo Vidal o krok od Bayernu, donoszą media... Byłoby fajnie :P

Opublikowano

Benteke w poniedziałek przejdzie testy medyczne i najprawdopodobniej w Liverpoolu - Dawno nie mieli tylu dobrych napastników, ciekawe czy powalczą o mistrza czy jakiś niewypał się szykuje?

Szkoda trochę jeśli Vidal odejdzie, ale za ok 40 baniek to dobry deal. Sturaro pokazał na co go stać więc luka po Arturo szybko się zapełni :)

Opublikowano

Ha ha ha ! :) Zaradny! :)

Jak wrażenia po pierwszej kolejce Ekstraklasy? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.