Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zenujacy zart na twoim poziomie

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mi się podobał :decayed:

Opublikowano

Kazdy moze miec wlasne zdanie...nawet Bieniek

Opublikowano

Wygląda na to, że Mourinho, coraz bardziej się "pogrąża swoim zachowaniem. Nie zdziwię się, jeśli wkrótce, drogi Romana i specjalnego ponownie się rozejdą, i po „miesiącu miodowym” będzie kolejny gorzki rozwód."

Opublikowano

EPL startuje już dzisiaj :)

Opublikowano

EPL startuje już dzisiaj :)

:jerk:

Opublikowano

Podoba mi się gra w środku

Opublikowano

Znow skutecznie MU

Opublikowano

KIlka moich wniosków:

- póki co -> Roo bez formy

- Smalling - oby tak dalej i rośnie następca Ferdinanda

- Shaw - to może być jego sezon

- paniowie Sch ze środka pola - świetne transfery

- Depay - czekam aż chłopak się rozkręci

- mimo gola Januzaja wolę jednak aby grał Herrera

- AV na pewno nie będzie walczyć o utrzymanie w tej kampanii :wink:


Podoba mi się gra w środku

Mata mnie czasem wkurzał, zbyt często tracił piłkę za długo ją trzymając przy nodze

PS. Jego dwa zagrania były w deche

Opublikowano

Barcelona 4 bramki w d... :decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

KIlka moich wniosków:

- póki co -> Roo bez formy

- Smalling - oby tak dalej i rośnie następca Ferdinanda

- Shaw - to może być jego sezon

- paniowie Sch ze środka pola - świetne transfery

- Depay - czekam aż chłopak się rozkręci

- mimo gola Januzaja wolę jednak aby grał Herrera

Mata mnie czasem wkurzał, zbyt często tracił piłkę za długo ją trzymając przy nodze

może bez nazwisk - generalnie się zgodzę, troszkę usprawiedliwiając Matę

wg mnie to facet chce być jedynym czarodziejem z Hiszpanii w MU, przyjmując rolę Silvy u hałaśliwych

nie zawsze mu to wychodzi, żeby nie powiedzieć że nie wychodzi wcale :wink:

ale czasem potrafi przytrzymać, zrobić kółko, pograć w berka

technika nienaganna, wizjonerstwo tylko nie na tym poziomie

a ogólnie - jest bardzo dobrze w środku, bardzo dobrze w defensywie, widać że linie się trzymają i rozumieją

nie za bardzo napastnicy, nie widać ich w ilości strzałów i interwencji bramkarza drużyny przeciwnej

może niech się zgrają - gdyby ten Pedro, jeśliby doszedł, będzie dorzucał troszkę lepiej niż Young?

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Barcelona 4 bramki w d... :decayed:

Fajnie :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Zawsze lepiej 4 niz 5 co nie bieniek :decayed:

Opublikowano

Barcelona 4 bramki w d... :decayed:

Fajnie :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wg mnie nie fajnie, coś nie tak jest z drużyną.

Pierwsza brama :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zawsze lepiej 4 niz 5 co nie bieniek :decayed:

Żyj dalej przeszłością. :facepalm:

słabe to.

Opublikowano

Myślicie że dziś będzie bez bramek, pure chess game, czy hałaśliwi przycisną?

.

No i się stało

Chelsea w kryzysie :decayed:

Opublikowano

Chelsea w kryzysie :decayed:

a nie mówiłem :nose:

Opublikowano

Skąd wiedziałeś ?????

Opublikowano

PS. Szykujmy się na małe zmiany jeśli chodzi o końcowe miesjca w tabeli :)


Skąd wiedziałeś ?????

Jose cały czas popełnia błąd - gra jednym składem :wink: a do tego pozbywa się grajków z ławki.

Wiem jedno - to nie będzie ich sezon :)

WIdzę trzy drużyny, które mogą ich łyknąć : Arsenal, City, MU :) - teraz pytanie - jak to ułoży się na koniec sezonu.... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.