Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak. W koncu tu w Madrycie terminarz ustalaja...

Hahahah. weź człowieku, bo się ośmieszasz :grin:

Nawet jeśli to pogrom był w pierwszym meczu :grin:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie bede sie z toba w gadke wdawal bo musial bym sie znizyc do twojego poziomu chlopcze z miodem w uszach :decayed:

Pokaz mi przyklad z ostatnich 10 lat gdzie zespol w 6 dni gra trzy mecze o puchary i to w presezonie?????

Opublikowano

Macierewicz :grin:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

No jeszcze mi powiedz ze dostali w piątek bo terminarz zły?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Ja nie usprawiedliwiam wtopy w Bilbao bo winni sa pilkarza a najbardziej Enrique za wystawienie rezerwowych ale terminarz jest mocno popierdolony i tyle

Opublikowano

No to Szakir się doigrał za swój niewyparzony język :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Kto jak nie on ...

Opublikowano

I jak tam wczoraj Barca?Bo poszedłem spać po pierwszej połowie.

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

Po wyniku chyba tak se, remis po 1

Natomiast kolorowo było

W czerwonych również sprawiedliwie

Opublikowano

Dobra wiem,1-1.

Wysłane z LG G Flex 2

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

jakieś nerwowe te aktorzyny ...

http://www.101greatgoals.com/gvideos/barcelona-man-gerard-pique-sent-off-v-bilbao-for-insulting-linesmans-mother-video/


.

świetny wpis Steca:

Dotąd Mourinho się nie zdarzyło, by jego drużyna nie wygrała siedmiu meczów z rzędu – a teraz Chelsea najpierw nie uporała się towarzysko z New York Red Bulls, Barceloną, Paris Saint-Germain i Fiorentiną, potem uległa Arsenalowi i zremisowała ze Swansea, aż w niedzielę oberwała 0:3 od Manchesteru City. Nie zdarzyło mu się też wcześniej przegrać z Arsene’em Wengerem, choć mierzył się z nim 13 razy.

http://rafalstec.blox.pl/2015/08/Chelsea-spoznialska.html#blog

Opublikowano

Wynik - może być. Momentami gra niezła.

W końcu coś ukuł Depay, bdb zagrali obrońcy - Smalling w defensywie, Darmian i Shaw zarówno w ofensywie jak i obronie.

Schneiderlin - klasowe wzmocnienie - facet jest wszędzie ;)

Czekam jak Rooney złapie strzelecką formę :mellow:

bez odbioru :wink:

Opublikowano

tylko jeden drobiazg - skuteczność :rant:

Opublikowano

tylko jeden drobiazg - skuteczność :rant:

niestety :kwasny:

Depay mógł spokojnie strzelić po świetnej akcji Shawa i Rooneya i było by 4:1

Do tego Smalling i Szwajnsztajger też mogli strzelić :wink:

Opublikowano

Racja. Ale. ... Spróbujmy nie narzekać. Przewaga miażdżaca, wynik w porzo

Opublikowano

Dziwna sprawa z tą FCB, a jeszcze dziwniejsza, że Messi nie dał rady. Nie było z nim żadnej afery, że kogoś pobił?czy też obrażał?

Oby info o tym, że de Gea w tym okienku w Realu było prawdziwe :) Ramos podpisany, sprowadzony pomocnik, coś jednak się dzieje tego lata.

Opublikowano
Opublikowano

osobiście jakoś mnie ten Pedro nie przekonuje :kwasny:

Za to bdb wrażenie zrobił na mnie w poniedziałek Matt Ritchie z Bernemuf :decayed: - szybki, dobry strzał i dograniu z obydwu nóg

Opublikowano

osobiście jakoś mnie ten Pedro nie przekonuje :kwasny:

no widzisz, a mi się wydaje że z Matą by stworzyli niezły duet - wymienność i mieszanina w środku by była masakryczna

ale wciąż, to pomocnik

a ja twierdzę, że teraz ktoś na szpicę by się przydał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.