Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widać, że już osiagnales ich poziom tak trzymaj! W końcu Barka ma 12 zawodnika, a NIKT nie powinem go mieć to jest chore. A jak wspominasz sezonowcow , którzy płaczą, że w szkole będą się nabijac że Real przegrał, to koks. Chłopie na idź dalej na realmadrid czy barcelone czytać dzieci

W rewanżu będzie ciężko twierdza zostanie postawiona i po temacie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie wieczoru brzmi - co oglądać za tydzień, w rewanżach ?

Zapowiadają się dwie batalie

Opublikowano

No będzie ciekawie :wink4:

Błędy PSG w obronie tragiczne...

Opublikowano

Widać, że już osiagnales ich poziom tak trzymaj! W końcu Barka ma 12 zawodnika, a NIKT nie powinem go mieć to jest chore. A jak wspominasz sezonowcow , którzy płaczą, że w szkole będą się nabijac że Real przegrał, to koks. Chłopie na idź dalej na realmadrid czy barcelone czytać dzieci

W rewanżu będzie ciężko twierdza zostanie postawiona i po temacie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Goraczkujesz sie jak wspomniany sezonowiec :decayed:
Opublikowano

to co, dzisiaj Borussia odpala w kosmos 'Pool?

po demolce którą zgotowali Totkom, to raczej pewne, c'nie?

Opublikowano

No to zaczynamy :wink4:


EDIT: 36. minuta i 0:1 LIV ale ogólnie to mecz taki sobie...


Edit: 49. minuta i remis w Dortmundzie :naughty:

Opublikowano

129637551_ssxxnnh.jpg

129639381_ssxxnee.jpg

:grin:

Opublikowano

Dooooobre

Nie wiem które lepsze :wink:

Fantastyczny mecz na Upton Park

WHU nieźle miesza

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

aż mi się przypomniał wczorajszy obrazek z Arsenalem :grin:

Opublikowano

Czekam jeszcze na Payeta vs drugie foto :wink:

Opublikowano

jest ogień :kox:

Opublikowano

Kto następny ?

Widzę że Real lekko podqrwiony ostatnim popisem w LM chce sobie poprawić humor przed rewanżem

Opublikowano

Nie oglądam, ale z tego co czytałem to wynik nie odzwierciedla meczu. Bądź co bądź czekam do wtorku...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Alan Pardew ze swoim Crystal Palace wygrali pierwszy mecz w tym roku.

Chelsea w plecy. Cienki ten Pedro niesamowicie. A pamiętam jaki zły byłem gdy podpisywał kontrakt z Blues. O Falcao z litości nie będę się wypowiadał.

.

po prostu wspaniały mecz Lisów

nie można przestać bić brawo jak się na nich patrzy

prosty futbol

pressing, podania, celność, szybkość, zaangażowanie i zero zbędnych kombinacji

nawet granie w dziada przynosi efekty jak u nikogo innego

Drinkwater, Albrighton, Morgan, nie mogłem się napatrzeć na Hutha no i na Kante, który jest jak wrzód na tyłku, upierdliwy maksymalnie dla każdego przeciwnika

grają podstawowym składem, nie ma wcale kontuzji, wszyscy uśmiechnięci

no rewelacja

i do tego Vardy który zrobi wtedy to, co trzeba akurat zrobić

no pięknie

rozczarował tylko Ulloa, no ale to już detal

po prostu pięknie !

Opublikowano

A Tottenham goni... 75. Minuta i 2:0 vs MU


Edit: Niesamowite! Już 3:0 Kilka minut i po MU :kox:

Opublikowano

qr** jasna

Wysłali ich w kosmos w parę sekund

Opublikowano

no i dzień do d*py :facepalm:

Opublikowano

Żadne zaskoczenie. Remis przed meczem brałbym w ciemno

Opublikowano

Żadne zaskoczenie. Remis przed meczem brałbym w ciemno

miałem nadzieję na taki wynik :wink: ale jak mamy kilku słabych kolesi w drużynie, to nie maco się czarować :kwasny:

Opublikowano

LM poza zasięgiem? Taki wniosek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.