Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I RM 3:0

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko jedno pytanie. Jak Wielka Japa mógł się go pozbyć?

Nigdy tego nie zrozumiem

A poza tym to City w półfinale!

Opublikowano

Wolfsburg jeszcze potrzebuje tylko jednej bramki :wink4:

Opublikowano

Miodnie i zgodnie z przewidywaniami.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Miodnie i zgodnie z przewidywaniami.

Wysłane z Nexusa 6

No z Twoimi to na pewno. Faworytem był PSG
Opublikowano

Ależ mi się będzie dziś pięknie spało. :)

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Mnie również :)

Opublikowano

Ronaldo zamkną Wolfsburg. Co za trener, idealny autobus Mourinho i byłoby po temacie, ach dobrze,że on nie jest ich trenerem.

Tymczasem Zizou i jego Real w półfinale. Niespodzianka jak dla mnie. Ładnie to rozegrał.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie pić tyle !!! :decayed:

Opublikowano

Rano do pracy. Ciekawe jak to będzie jutro ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tymczasem Zizou i jego Real w półfinale. Niespodzianka jak dla mnie. Ładnie to rozegrał.

Ale co on rozegral ? Zaplanowal porazke w DE zeby w pieknym stylu rozpykac WB w Madrycie ? Prawda jest taka ze zlekcewarzyli WB na ich terenie, nie chcialo sie i bardzo dobrze ze ich skarcili, choc Real tyle razy juz bym karcony i ciagle sie nie potrafia nauczyc ze kazdy mecz powinny grac na 100%, ja to juz zaczynam sadzic ze na teoretycznie slabszych powinni wpuszczac drugi sklad tam zaangazowania na pewno nie brakuje. Fajnie ze wygrali ale dalej jestem wkur.... za ta przegrana w pierwszym meczu a zwlaszcza za styl w jakim to zrobili bo same porazki sie zdarzaja.

Opublikowano

ale mnie wk***ia te oglądanie przez internet. piłka bliżej bramki to się tnie. Ma ktoś sprawdzoną stronkę?

wracając do wątku, bo wczoraj z fona było pisane

próbuj unikać transmisji z polskiego C+, chyba że Ci zależy bardzo na komentarzu

ja też oczywiście lubię posłuchać Twaro i Rafy, ale jak mam się wściekać na obraz i oglądać pokaz slajdów, to wolę odpuścić

także weekendowe działają bez problemu, a LM, to raczej po angielsku

wczoraj świetnie działał stream z bein sports

żadnych uwag

Opublikowano

O fajnie, dzięki. Przetestuję to przy najbliższej okazji

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

spoko

dodam tylko że nie potrzeba nawet cud sprzętu

po wifi mam raptem 20 Mb, a dla świętego spokoju podpinam drut - 30

i ino śmiga :wink:


.

co prawda jesteśmy w trybie CL, ale ...

jest już najnowsze śniadanko, które można obejrzeć tutaj

http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,english-breakfast-leicester-wytrzyma-czy-tottenham-dogoni-,wideo,663097,1,1060.html

chłopaki nie wspomnieli o jednym

do końca sezonu zostało 5 kolejek, to żadna nowina

ale co ciekawe, każdy z tych 5 meczów, patrząc na dzień i godzinę, Lisy grają przed Totkami

zawsze

czyli gramy na zasadzie oby wyszło, a Totki, jak nam wyjdzie, będą nas goniły

z jednej strony, presja na Lisy wzrasta (choćby najbliższe spotkanie - z totalnie nieobliczalną ekipą Blicia)

z drugiej strony, jak Kogutom zadrży noga przy strzale, to odległość punktowa może się zwiększyć i już nie zmaleć

ta kolejka, chyba będzie kluczowa

jeśli Lisy przegrają a Totki wygrają, zrobią się tylko 4 punkty, czyli raptem 1 mecz różnicy

a w perspektywie Lisów - Chelsea, Everton i te gamonie z Old Trafford

no fascynujący sezon, po prostu :) :) :)

Opublikowano

Ogi...

Przecież pisałem o wczorajszym meczu. Póki co to jeden z lepszych meczów Realu.

To co było w Wolfsburgu to tragedia i nie ma w sumie czego komentować. Natomiast wczoraj Zizou dobrze zareagował, poradził Isco i Jamesa i Danilo dobre decyzje, a do tego wczoraj grali wszyscy na poziomie.

Dla mnie bardziej prawdopodobne wydawało się być walenie w mur, ale widać Wolfsburg chciał grać w piłkę. A na Santiago ostatnio to nie jest dobry pomysł ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oglądacie?

:decayed:

Ciekawy jestem tej Benfiki :wink4: Lewy ława...

W Madrycie nogi nie odstawiają :good:


Edit: No i Benfika 1:0


Edit: Atletico 1:0 Bayern 1:1

Będzie się działo :kox:

Opublikowano

Patrzyłem na FA Cup w Anglii

Już chyba można przełączyć na LM

Opublikowano

Patrzyłem na FA Cup w Anglii

Już chyba można przełączyć na LM

niespodzianka w Londynie :grin:

Opublikowano

Łooo koorwa jaki strzał z wolnego :)

Opublikowano

Piękna bramka dla Benfiki :good:

Barca póki co na aucie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.