Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety ale racja. Z ostatnim zespołem w tabeli..... :facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niestety ale racja. Z ostatnim zespołem w tabeli..... :facepalm:

wynik w końcówce mógł być z goła odmienny :grin:

Opublikowano

I już 1 -0 MISZCZ Anglii się zbliża <3

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak oni pięknie grają w piłkę :)

Opublikowano

Vardy druga żółta kartka z próbę wymuszenia i Lisy w 10ke od 57 minuty. Ale czy kartka zasłużona?

Opublikowano

Zasłużona

Młoty przycisną konkretnie

Opublikowano

Co do kartki to nie jestem przekonany. :wink4:

Młoty cisną ale póki co obrona nie do przejścia.


Edit: No to karny dla WHU...

Opublikowano

Stawiałem na Hutha - to wisiało w powietrzu

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

1:1 i teraz czeka nas 10 minut pewnie grania na połowie Lisów.


1:2 Co za gol! :kox:


A ten karny zasłużony? 2:2 :mysli:

Opublikowano

gol na 1-2 piękny

karny z kapelusza

Opublikowano

Karny to był typowy soft penalty. Jak na moje średnio zasłużony, normalna angielska walka bark w bark. Koleś odbił się od Carrolla jak ping pong.
Natomiast przewinienie było wcześniej. Huth nie miał możliwości by wyskoczyć. W sumie, jak to się drzewiej mówiło, oliwa sprawiedliwa

A nie wiem czy widzieliście co wczoraj zrobił Aurelio Gomes, bramkarz Watford

takie rzeczy tylko w erze

na sam koniec aż go wyściskał Foster

można looknąc od 1:01

http://www.fullmatchesandshows.com/2016/04/16/bbc-match-of-the-day-week-34-full-show-2/

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Cóż, 1-0 przegrywa Barcelona. Ciekawe jak to się skończy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie da się patrzeć na to....na ta nieskutecznosc

Opublikowano

No to 2. Powiem, że moja wiara w Real wzrosła ogromnie. Ale nawet jeżeli tak się skończy ten dzisiejszy mecz. To Real musiałby Liczyć na remis lub porażkę zarówno Barcelony i Atletico. O to może być ciężko.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rafał jak to on, lekko patetycznie, ale z drugiej strony - nie ma co się sprzeczać

o dominacji ligi hiszpańskiej nad resztą Europy (10 lat temu bym się roześmiał na samą myśl, że kiedyś to napiszę....)

http://rafalstec.blox.pl/2016/04/Hiszpania-inna-cywilizacja.html

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

True... :good:

Opublikowano

Ok aczkolwiek zobaczymy kto wygra.

Hiszpania zawsze była najpotężniejsza i taka jest prawda. Mam tu namysli pojedynczy klub, a to Real a to Barcelona, ale zawsze ktoś. Natomiast tak potężnej ligi nigdy bym się domyslil. Atletico? I do tego taka dominacja w LE?

Nie jest możliwe, aby też co roku trzymać tak wysoki poziom przez każdą drużynę, gdyż zadyszka zawsze przyjdzie.

Natomiast mnie najbardziej zaskakuje brak finansowych potęg angielskich

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jeszcze wrócę na chwilkę do kolejki. która w sumie trwa

napisałem 13 kwietnia, tydzień temu

każdy z tych 5 meczów, patrząc na dzień i godzinę, Lisy grają przed Totkami

presja na Lisy wzrasta (choćby najbliższe spotkanie - z totalnie nieobliczalną ekipą Bilicia)

z drugiej strony, jak Kogutom zadrży noga przy strzale, to odległość punktowa może się zwiększyć i już nie zmaleć

ta kolejka, chyba będzie kluczowa

jeśli Lisy przegrają a Totki wygrają, zrobią się tylko 4 punkty, czyli raptem 1 mecz różnicy

w efekcie Lisy nie zdobyły punktu - Lisy straciły dwa, a do tego Vardy'ego na minimum 1 mecz

jedno nie podlega wątpliwości po tym meczu

tak jak Alan Shearer powiedział - Ref couldn't handle a pressure, o karnym na 2-2, It's bizarre, absolutely bizarre (mając na myśli wcześniejszy faul na Robercie Huth)

konkluzja jest jedna

sędzia w EPL ma na serio ciężki żywot

a za 45 minut, Totki zapewne pykną 3 punkty

oj jest jazda !

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

totki grają na wyjeździe - nie będzie im łatwo :naughty:

Opublikowano

obawiam się że będzie wręcz odwrotnie

spójrz w statystyki i ostatnie mecze

http://www.stokecityfc.com/stats/

nic im nie idzie z mocnymi zespołami

wygrane z Villą B'mouth czy Newcastle

i tyle ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.