Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak się Rudzki z Rosłoniem darli do mikrofonów przed meczem - to nie może być słabe spotkanie, emocje gwarantowane

ech, redaktory

MC miało szczęście że Hart stanął dwukrotnie tam gdzie trzeba

RM miało pecha, że strzelało w Harta

generalnie to czasem mi się wydawało, że tych z Hiszpanii jest o połowę więcej na boisku

defensywnie, organizacja gry na najwyższym poziomie

reszta taka sobie

i podobał mi się wzajemny szacunek

nawet po faulu, raczej piątka, pochylenie, klepnięcie, przeprosiny

rzadko kiedy machanie łapami i krzyki

pełna kultura, widać że nawet w tym zakresie, to top poziom

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idę spać,M jak miłość mogłem obejżeć,większe emocje by były.

Lucek Basię posuwal

Opublikowano

Tak.

Pozostaje czekać do środy. Wróci pewnie Ronaldo, a sam Real pewnie zagra ciut odważniej. Pytanie hak zachowa się City.

Aczkolwiek mam.wrazenie, że Wolfsburg był trudniejszy do ogarnia.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Hahaha.... Damian spoko

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W przyszłym sezonie Leicester taki Real to wciągnie nosem na śniadanie :decayed:

Opublikowano

W przyszłym sezonie, to zapomnisz pewnie co to za drużyna, bogate szejki i inni pewnie wykupia pół składu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W przyszłym sezonie, to zapomnisz pewnie co to za drużyna, bogate szejki i inni pewnie wykupia pół składu

no niestety obawiam się że to prawda

stawiając się na miejscu ich top graczy wątpię, czy ktokolwiek oprze się pokusie zarabiania kilkakrotnie więcej .....

a przede wszystkim - grania w klubie który regularnie bije się o trofea i tytuły

Opublikowano

Może dzisiejszy wieczór przyniesie Nam trochę więcej emocji albo może jakiekolwiek w porównaniu z wczorajszym meczem... :decayed:

Jaki tam wynik dzisiaj obstawiacie?

Opublikowano

ciężko powiedzieć

trzeba przyznać że Atleti są ostatnio bardzo w gazie

nie zdziwię się jak w 20 minut pykną ze 2 bramy

potem może być różnie, Bayern lubi grać do samego końca

szczególnie od finału w 99 :grin:

Opublikowano

Atletico postawi trudne warunki u siebie dzisiaj wg mnie i Bayern będzie miał ciężko.

Opublikowano

Masz rację Kamyk, ale jest też argument zarobienia pieniędzy przez klub

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masz rację Kamyk, ale jest też argument zarobienia pieniędzy przez klub

no akurat tu się nie zgodzę

dostaną mnóstwo kasiory od Sky

kolejne mnóstwo za awans do CL od UEFA

po co wyprzedawać najlepszych piłkarzy jak za wygrany mecz jest kasa, za bilety jest kasa, od sponsorów będzie kolejna

nie wiem, zobaczymy

choć spodziewam się, że ktoś tam odejdzie

pokusa gry w innym klimacie będzie nie do przezwyciężenia

a do tego, jak to mówi Rudzki - Leicester jako miasto jest tak brzydkie jak tył lodówki :grin:

Atletico postawi trudne warunki u siebie dzisiaj wg mnie i Bayern będzie miał ciężko.

nawet bardzo

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,19982762,liga-mistrzow-atletico-bayern-polfinal-cierpietnikow.html#BoxSportImg

Opublikowano

Oj dzisiaj jest dobrze, a jutro będzie sprzedaż, gdyż klub słabo prosperuje. Ile będą mieli takich sezonów. Dokładnie jeden, ten obecny. Nic nie wygrają w przyszłym roku.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No Pany,ale Atletico zaczęło.

Opublikowano

Ingemar Stenmark

Dosłownie

Opublikowano

No od samego początku jest mecz a nie to co wczoraj. :kox:

Opublikowano

Bulteriery. Po prostu wścieklizna

Opublikowano

No dokładnie!

Opublikowano

Atletico ma na koszulkach reklamę naszego rządowego programu 500 plus :)

https://vine.co/v/iPmTM5KI6XM

Bajka

Opublikowano

Robert na ławę? Czy da mu jeszcze z kwadrans?

Opublikowano

Trudny rywal Los Kolczoneros,dobrze że my na niego nie trafili.

500plus również zauważyłem.

PS.

Bulterier,jak Tommy Lee Jones w Ściganym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.