Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oby, najważniejszy pierwszy mecz naszych

Sent from my D6503 using Tapatalk

Opublikowano

Musi być wygrana! :good:

Na innym kontynencie też mistrzostwa... Copa America i właśnie oglądam mecz Chile - Argentyna :good: Jak oni zapier... :kox:

Opublikowano

no cudowne

https://twitter.com/Rudzki77/status/739118343630770176?lang=pl

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:


.

jednak prezes to jest instytucja

zawsze gościa szanowałem, teraz go najzwyczajniej w świecie polubię :)

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/euro-2016/zbigniew-boniek-to-nienormalne-ze-mezczyzna-chodzi-po-miescie-w-krotkich-gaciach/dwdbqh

Opublikowano

Dziwak xD

Sent from my D6503 using Tapatalk

Fakt faktem cebulakow w Polsce pełno. Sandały i skarpety i jeszcze rower haha

Sent from my D6503 using Tapatalk

Opublikowano

:decayed:

trzeba się było języków uczyć

Poland
Polish is a much softer sounding language than all the 'k's and 'z's would suggest. A 'Ł' or 'ł' is a little bit like an English 'w', while the subscript accent on an 'ę' or an 'ą' subtly adds an 'n' to the vowel.

Łukasz Fabiański – Woo-cash Fab-yan-ski
Wojciech Szczęsny – Voy-chekh Sh-chen-sni
Artur Jędrzejczyk – Yen-jay-chick
Tomasz Jodłowiec – Yodd-wo-vetz
Michał Pazdan – Mi-how
Łukasz Piszczek – Woo-cash Pish-check
Bartosz Salamon – Bar-tosh
Jakub Błaszczykowski – Ya-koob Blash-chi-kov-ski
Kamil Grosicki – Gro-sich-ki
Grzegorz Krychowiak – G-ze-gosh Cri-ho-viack
Krzysztof Mączyński – K-shish-toff Mon-chin-ski
Sławomir Peszko – S-wha-vo-mir Pesh-ko
Robert Lewandowski – Le-van-dov-ski
Arkadiusz Milik – Ar-ka-dioosh My-lick
Filip Starzyński – Sta-zynn-ski
Mariusz Stępiński – Mar-yush Stenn-pin-ski

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Hiszpanię oglądali?Coś czuję że te całe mistrzostwa to będą mistrzostwa cudów.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

No ciekawy wynik :shocked:

Opublikowano

może rzeczywiście z istotą tych meczów towarzyskich to nie ma co przesadzać ......

Opublikowano

Ponoć bukmacherzy przyjmują zakłady w którym meczu wysadzi się zamachowiec samobójca :decayed:

Opublikowano

hehehe to nie takie śmieszne. jak się jakiś baran wysadzi w powietrze to pójdzie się rąbać mój urlop, kasta browarków bardzo schłodzona i czipsy i orzeszki. :facepalm:

oby coś takiego nie miało miejsca!!! :ph34r::baseball::vava:

Tak ogólnie kto Waszym zdaniem będzie czarnym koniem tych Mistrzostw???


:kox: SŁAWOMIR PESZKO... PÓŁ CZŁOWIEK PÓŁ LITRA :decayed::grin::wink:

Opublikowano

Tak ogólnie kto Waszym zdaniem będzie czarnym koniem tych Mistrzostw???

na moje to FC Barcelona

Opublikowano

może rzeczywiście z istotą tych meczów towarzyskich to nie ma co przesadzać ......

Na pewno gierki przed taką imprezą nie wszyscy grają na 100%... Próba nowych ustawień, Obawa o kontuzje, etc.

[...]

Tak ogólnie kto Waszym zdaniem będzie czarnym koniem tych Mistrzostw???

Dobre pytanie...
Opublikowano

Węgry czarnym koniem będą,ja wygram kupę floty i kupię sobie Audi.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Albania na majstra!

Opublikowano

Tak ogólnie kto Waszym zdaniem będzie czarnym koniem tych Mistrzostw???

na moje to FC Barcelona
Zawsze La Viva Barca.

Polska - Islandia finał. ;-)

Opublikowano

A ja się pytam, czy to będzie turniej Quaresmy - gość ostanio jest w mega formie :wink:

Za faworytów uważam gospodarzy

Ciekaw jestem czy Anglia coś w końcu ugra na większej imprezie, poza tym co pokaże Walia, bo pake mają niezłą.....

Na Węgrów, Albanię, Rumunów, Szwajcarów, czy Islandię nawet nie zwracam uwagi :wink:

Jeżeli nasi min nie wyjdą z grupy to będzie dramat, a powinni zajść min szczebel dalej ;)

Edytowane przez stanley

Opublikowano

ten koleś to ma dopiero robotę .....

następny miesiąc tu spędzi

https://www.instagram.com/p/BGZswrzgFHg/

Opublikowano

Ponoć Unai Emery idzie do PSG.....fiu fiu fiu

Opublikowano

No Francja może coś tam pograć... Chyba Ostatnie dwa razy jak byli gospodarzami to zdobyli puchar. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.