Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale twoja wypowiedz nie bardzo ma się do tego co ja pisze, nie neguje ze odskoczyli reszcie naszych zespołów ale wypowiedzi tego pseudo prezesa ze 11 krotny zwycięzcą Ligi Mistrzów to klub jakich wiele i nie robi on na nim wrażenia jest chyba lekko żałosne.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ma bardzo dużo, ale skoro nie widzisz związku... Dla Ciebie to pseudo Prezes, a ja Ci pokazuje że bzdury wypisujesz. Możesz kogoś nie lubić, ale gość zrobił bardzo dużo i szanować wypada - czy Ci się to podoba czy nie.

Opublikowano

Możesz kogoś nie lubić, ale gość zrobił bardzo dużo i szanować wypada - czy Ci się to podoba czy nie.

No tu już cie ponosi po całości, szacunek to ja moge miec do uczestinkow 2 Wojny Swiatowej a nie jakiegoś prezesa klubu piłkarskiego.


Na tą chwilę brakuje im dobrego grania, poza tym mają wszystko

Tym stwierdzeniem to juz zupelnie mnie rozbawiles, chyba wlasnie o dobre granie chodzi w tym sporcie a nie o to ze maja wszystko ?? Zreszta pod ten slogan bez problemu moze zaraz sie podpiac Lech Poznan, tez maja wszystko.


Legia gra słabo, nawet bardzo słabo, a mimo to nie przegrywa meczu w eliminacjach - na tle innych Polskich drużyn w europejskich pucharach to nie lada wyczyn takie wyniki z ogórkami (patrz Cracovia).

Faktycznie podniecajmy sie i cieszmy ze taka potega za jaka uwazasz Legie nie przegrala u siebie z amatorami z Irlandii ( choc blisko bylo ) uuuu faktycznie nie lada wyczyn juz teraz wiem skad ten optymizm prezesa przed meczami z Realem, BVB czy Sportingiem.


Dla Ciebie to pseudo Prezes, a ja Ci pokazuje że bzdury wypisujesz.

Prezes nie wypisywałby takich dyrdymałów i nie gadał jak potłuczony dlatego jest dla mnie pseudo prezesem.

Opublikowano

Jarko od pewnych wydarzeń na pewnym złocie to ty jesteś ostatnia osoba która powinna komuś mówić o szacunku dla innych osób

Opublikowano
  • Autor

Jarko od pewnych wydarzeń na pewnym złocie to ty jesteś ostatnia osoba która powinna komuś mówić o szacunku dla innych osób

Bo?

Same mądrale widzę tutaj, nie pogada jak kiedyś normalnie...

Opublikowano

Widzieliście? Nie do wiary! :angry:

Opublikowano

Milik dwie setki zmarnował :facepalm:

Opublikowano

Przecież to inna liga!

Opublikowano
  • Autor

Milik dwie setki zmarnował :facepalm:

Szok ;)

Opublikowano

Hehe

7bf12a1123b6a3b83d5ef42909ccb185.jpg

Opublikowano

no dobra

bilans ostatnich 10 rzeczywiście jest do zapomnienia

więc go qtfa czas zacząć zmieniać

jedziemy, twaro do dziupli i naprzód

Opublikowano

Otwarcie :)

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

no tak - to była kwestia czasu i się stało

póki co to MC taktycznie gra na poziomie kosmicznym

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ale to co Blind odj..... az ciezko to skomentować.

Opublikowano

Pięknie

Wysłane z s7 Edge

Opublikowano

I drugi blad Blinda co ten facet odpier... na dodatek on nie biega, truchta jakos z tym raczkami przy sobie, tragedia, facet do zmiany od razu.

Opublikowano

rany boskie ......

jak gierka treningowa

niepodzielnie rządzi City

Opublikowano

f*ck

Wysłane z s7 Edge

Nie no,ten bramkarz łamie mi serce.

Wysłane z s7 Edge

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

jak to ma tak wyglądać w II połowie to mi pikawa yebnie jak nic

Opublikowano

Ufff,dobry mecz.

Wysłane z s7 Edge

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.