Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czesto ma mecze latasz?
Raz do roku przy okazji wakacji [emoji6]

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne :)

 

Opublikowano
Godzinę temu, Kamyk napisał:

fajne :)

 

oglądałem ten mecz, wkurw... się jak nie wiem :kwasny:  

Opublikowano
oglądałem ten mecz, wkurw... się jak nie wiem :kwasny:  
Chyba na QPR bo grali jak pussies :)
City pięknie dążyło do celu. Typowy English football
Opublikowano
Chyba na QPR bo grali jak pussies [emoji4]
City pięknie dążyło do celu. Typowy English football
Na wszystko,na wszystkich
Opublikowano
Na wszystko,na wszystkich
E tam....
To był sezon w którym dali się dogonić i wyprzedzić. O ile pamiętam pod koniec był mecz z Evertonem i 4-2 na 10 min przed końcowym gwizdkiem. Skończyło się remisem i stratą 2 pkt. Wtedy przegrali tytuł, a nie w ostatniej kolejce :)
Opublikowano

E tam. Pamietam że Burtona chciałem zabić za tą czerwoną kartkę z City

Opublikowano

Odwal się od Joeya!
Uwielbiam idiotę :)

Opublikowano

Żal,szkoda nawet komentować bo to jest śmiech,jeden zawodnik ustawia wszystkich w zespole.Coś czuję że Emery nie zagrzeje tam miejsca jeśli daje sobie na głowę wejść.Natomiast postawa Neymara to już inny temat,gwiazda pełną gębą.

Wysłane z s8

Opublikowano

Lukaku sobie przypomniał od czego jest z przodka....

Opublikowano

 

Opublikowano

Pamiętacie tą głośną akcję ze Staruchem, który został zamknięty, bo krytykował ówczesnego premiera - tak przynajmniej twierdziła ówczesna opozycja.

Kilka dni temu został oczyszczony z zarzutów: https://www.kibice.net/news/6607-staruch-uniewinniony.html

Co ciekawe zarzuty które zostały postawione na podstawie zeznań świadka koronnego. Słowo przeciwko słowu. Więc tak ma wyglądać domniemanie niewinności?

Opublikowano

Patrzę na skład Włochów
Czemu niby oni mają jechać do Rosji?
Bo Buffon i świetna defensywa?
Bo jeździli przez 60 lat?
Bo i co z tego?
Ale Szwedzi?
Jeszcze gorzej....
Trzeba będzie popatrzeć jak się makarony uwijają.....

Opublikowano
W dniu 12.11.2017 o 10:43, Kamyk napisał:

 

Chciałem jechać z ojcem i juniorem na ten mecz,bo znamy stadion chodzimy co jakiś czas na Lechię,mamy niedaleko i kadra.

Niestety  pazerność PZPNu nas zniechęciła,widać zresztą dużo wolnych miejsc.

Opublikowano

Dla mnie osobiście mundial bez Włochów,to jak F1 bez Ferrari...

Opublikowano
Dla mnie osobiście mundial bez Włochów,to jak F1 bez Ferrari...
Oglądam
Grają bardzo źle
Opublikowano
13 godzin temu, yanekk napisał:

Pamiętacie tą głośną akcję ze Staruchem, który został zamknięty, bo krytykował ówczesnego premiera - tak przynajmniej twierdziła ówczesna opozycja.

Kilka dni temu został oczyszczony z zarzutów: https://www.kibice.net/news/6607-staruch-uniewinniony.html

Co ciekawe zarzuty które zostały postawione na podstawie zeznań świadka koronnego. Słowo przeciwko słowu. Więc tak ma wyglądać domniemanie niewinności?

Temat rzeka, koronni w Polsce to juz oddzielny temat,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.