Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wkurzyłem się z lekka,i tą banda pedałów to oczywiście moi.

Wysłane z S8


Majstra mają, musisz jeszcze tylko wytrzymać odpadniecie z LM z Jurgenpoolem i porażkę w następnym meczu z Totkami.
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba sobie odpuszczę te mecze.

Wysłane z S8

Opublikowano

Glory,glory [emoji16]
No takie mecze to ja mogę oglądać

Opublikowano
Glory,glory [emoji16]
No takie mecze to ja mogę oglądać
Sezonowiec :decayed:
Opublikowano
Sezonowiec :decayed:
Cały czas Mu to powtarzam
Hehehe
Opublikowano
Cały czas Mu to powtarzam
Hehehe
Bo mecz byl średni
1. połowa dla MU dramatyczna
Tyle że wynik końcowy - doskonały....
Opublikowano

Dzisiaj mega słaby mecz Danilo w obronie.
Sterling widać, że ma problemy z wykończeniem. Gdyby nie jego bramki w środku sezonu dające City 11 pkt to było by ciekawie...

Opublikowano
Bo mecz byl średni
1. połowa dla MU dramatyczna
Tyle że wynik końcowy - doskonały....
Za tydzień o stylu nie będziemy pamiętać.
Wynik owszem ;)
Opublikowano

Można otworzyć piwko pod tą wygraną  :decayed:

 

 

Paulaner-Hefe-Weizen.png

Opublikowano

Kompany to jest mega gamon:grin:

Opublikowano
54 minuty temu, stanley napisał:
57 minut temu, chudy13101980 napisał:
Wkurzyłem się z lekka,i tą banda pedałów to oczywiście moi.

Wysłane z S8

 

Majstra mają, musisz jeszcze tylko wytrzymać odpadniecie z LM z Jurgenpoolem i porażkę w następnym meczu z Totkami.

A w Pucharze Anglii daleko zajszli? 

Opublikowano

Znalazłem.... Wigan

Opublikowano

Właśnie,tam mówili że Kompany to najlepszy obrońca w lidze a gość jest co najwyżej przeciętny,zawsze coś musi odwalić.

Wysłane z S8

Opublikowano
Cały czas Mu to powtarzam
Hehehe
A co ty opowiadasz....

Niech ci stanley powie jak otwierałem szampana po finale ligi mistrzów. Ah to były czasy ...

Dla mnie MU się skończyło gdy odszedł Sir Alex , od tamtej pory te się nie da tego oglądać. Oczywiście są przebłyski, są też trofea ale takie bez charakteru bez gryzienia trawy. Gdzie są ci walczaki co nie odstawiaja nogi jak Jap Stam,Rio Ferdinand, Kean. Teraz to lekko go tyrpnie a ten jak panienka leży przez 10 min na murawie.
Opublikowano
9 minut temu, pajda napisał:

teraz to lekko go tyrpnie a ten jak panienka leży przez 10 min na murawie.

taka moda, choć na wyspach to jeszcze jakoś grają. Nie ma co się dziwić, w piłkę przestali grać faceci, a banda wydziaranych modnisiów chodzących co tydzień do fryzjera, a weekend na pokazy mody  :facepalm:

Opublikowano
12 minut temu, pajda napisał:



Niech ci stanley powie jak otwierałem szampana po finale ligi mistrzów. Ah to były czasy ...

 

prawda, poszukać foto  ?  :decayed:

Opublikowano
7 minut temu, stanley napisał:

taka moda, choć na wyspach to jeszcze jakoś grają. Nie ma co się dziwić, w piłkę przestali grać faceci, a banda wydziaranych modnisiów chodzących co tydzień do fryzjera, a weekend na pokazy mody  :facepalm:

Trafiłeś w samo sedno problemu wspolczesnej piłki, z sentymentem wspominam czasy Puyola :)

Opublikowano
prawda, poszukać foto  ?  :decayed:
Masz? Dawaj

Opublikowano
8 minut temu, pajda napisał:

Masz? Dawaj
 

jednak nie mam, mam za to z mistrzostw europy  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.