Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tylko 5 tygodni

świetny film przypominający poprzednie MŚ

 

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Swansea, WBA i Stoke
Nie będę tęsknić:)

Opublikowano
Swansea, WBA i Stoke
Nie będę tęsknić[emoji4]
Wiem, że nie lubisz deszczowych, wietrznych wieczorów w Stoke ;)
Zwłaszcza w środy ;)
Opublikowano

Racja
2-2 tam było?

Opublikowano
Racja
2-2 tam było?
Nie wiem ;)
Opublikowano

Chupa chups dwa razy trafil
Pamietam mecz

Nie wiem [emoji6]
Opublikowano

watch Zlatan and learn :grin:

wrzucam tutaj, bo strefa śmiechu nie ogarnie

 

Opublikowano

no i co tam dzieciaki ?

koniec Ligi i taka cisza? nikt nie świętuje i nikt nie płacze po przerżniętym sezonie?

no co z Wami ? :decayed:

Opublikowano
7 godzin temu, Kamyk napisał:

no i co tam dzieciaki ?

koniec Ligi i taka cisza? nikt nie świętuje i nikt nie płacze po przerżniętym sezonie?

no co z Wami ? :decayed:

3 miechy posuchy  :kwasny:

Opublikowano

Teraz tylko czekać aż Liverpool wzniesie puchar europy ?

I czekamy na otwarcie mistrzostw 

Opublikowano

takie tam :wink:

 

 

BnEv94PIAAAs6YA.jpg

Opublikowano

jedne związki w UK dopiero co się dziś oficjalnie zawiązują

inne trwają już jakiś czas

zerknijmy więc w to zamknięcie sezonu 17/18

dla obydwóch ekip na pewno mocno rozczarowującego

 

https://twitter.com/GaryLineker/status/997742965509455872 ttps://twitter.com/GaryLineker/status/997742965509455872

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

w szatni MU to powinien być konkretny przeciąg po tym sezonie

bardzo konkretny ??

Opublikowano

Nie oglądałem dzisiaj 

Opublikowano
9 godzin temu, stanley napisał:

Nie oglądałem dzisiaj 

Duzo nie straciles, a i pożyjesz dłużej :)

Opublikowano

Piotr Wołos w PS i jego nie zawsze futbolowe opowieści i anegdoty:

"Za komuny do Puszczy Białowieskiej przyjechał dewizowy myśliwy z Niemiec. Zapowiedział solidną zapłatę markami, ale wyłącznie za ustrzelenie niedźwiedzia. Nie dał sobie wytłumaczyć, że w tej puszczy nie ma niedźwiedzi. Wiele, wiele lat wcześniej zostały wybite – wyjaśniali leśnicy. Ale Niemiec był uparty, a kiedy wymienił sumę, którą miał zamiar zapłacić, leśnicy zdębieli i postanowili coś wykombinować. Podzwonili tu i ówdzie i jeden telefon wybitnie ich ucieszył. Kolega po fachu przekazał informację, że w pobliskiej Hajnówce stacjonuje cyrk ze Związku Radzieckiego i on już rozmawiał z szefem cyrkowców. – Mają „na stanie” starego jak świat niedźwiedzia, którego chętnie opędzlują za solidne pieniądze – powiedział. Po odjęciu kosztów za niedźwiedzia i tak kupa kasy obiecanej przez Niemca zostanie, wykalkulowali leśnicy. Nazajutrz, wspólnie z niemieckim myśliwym podjechali rowerami pod ambonę, z której zachodni gość miał oddać celny strzał do wiekowego zwierzaka. Niedźwiedź został nagoniony na polanę, Niemiec wypalił, niestety oko zawiodło, wszak kula przemknęła obok, lecz huk potężnie wystraszył niedźwiedzia, który podbiegł do ambony... wsiadł na rower i pojechał w las. W końcu to był cyrkowy niedźwiedź... Największe zaskoczenie dotknęło Niemca, który widząc jak niedźwiedź odjeżdża rowerem w głąb lasu oszołomiony spadł z ambony łamiąc nogę. I tak oto niedoszły kat zamienił się w ofiarę”.

Opublikowano
15 godzin temu, Kamyk napisał:

Piotr Wołos w PS i jego nie zawsze futbolowe opowieści i anegdoty:

"Za komuny do Puszczy Białowieskiej przyjechał dewizowy myśliwy z Niemiec. Zapowiedział solidną zapłatę markami, ale wyłącznie za ustrzelenie niedźwiedzia. Nie dał sobie wytłumaczyć, że w tej puszczy nie ma niedźwiedzi. Wiele, wiele lat wcześniej zostały wybite – wyjaśniali leśnicy. Ale Niemiec był uparty, a kiedy wymienił sumę, którą miał zamiar zapłacić, leśnicy zdębieli i postanowili coś wykombinować. Podzwonili tu i ówdzie i jeden telefon wybitnie ich ucieszył. Kolega po fachu przekazał informację, że w pobliskiej Hajnówce stacjonuje cyrk ze Związku Radzieckiego i on już rozmawiał z szefem cyrkowców. – Mają „na stanie” starego jak świat niedźwiedzia, którego chętnie opędzlują za solidne pieniądze – powiedział. Po odjęciu kosztów za niedźwiedzia i tak kupa kasy obiecanej przez Niemca zostanie, wykalkulowali leśnicy. Nazajutrz, wspólnie z niemieckim myśliwym podjechali rowerami pod ambonę, z której zachodni gość miał oddać celny strzał do wiekowego zwierzaka. Niedźwiedź został nagoniony na polanę, Niemiec wypalił, niestety oko zawiodło, wszak kula przemknęła obok, lecz huk potężnie wystraszył niedźwiedzia, który podbiegł do ambony... wsiadł na rower i pojechał w las. W końcu to był cyrkowy niedźwiedź... Największe zaskoczenie dotknęło Niemca, który widząc jak niedźwiedź odjeżdża rowerem w głąb lasu oszołomiony spadł z ambony łamiąc nogę. I tak oto niedoszły kat zamienił się w ofiarę”.

coś a'la "Nie ma mocnych"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.