Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

oj Arku długo nie długo ja wciąż pamiętam jak za machlojki juve wyleciało z Seria A

i od tamtego czasu juz im nie kibicuje. Pozdro z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrabiam zaległości i to moje wspominki ze spotkania z Gullitem:

Q: Pod koniec lat 80tych dwukrotnie zostałeś wybrany piłkarzem roku przez UEFA. Byłeś u szczytu kariery, a w 88 roku razem z kolegami zdobyłeś tytuł mistrza Europy. Domyślam się, że chcieliście też potwierdzić swoją doskonałą formę na mistrzostwach świata we Włoszech. Niestety zagraliście z Niemcami, a podczas tego meczu zagotował się Frank Rijkaard. Czy miałeś kiedyś do niego pretensje i żal, że nie potrafił się opanować i czy rozmawialiście co by było gdyby… ? Czy z Rudim Vollerem jesteście kolegami?

A: Nie, w zasadzie nigdy nie miałem do Franka żalu. Rzeczywiście mecz był bardzo trudny i wymknął się nam spod kontroli. Szczególnie Frank nie potrafił spokojnie do tego podejść, z Niemcami od zawsze mamy tarcia. Niemniej jednak nie robiłem mu żadnych wyrzutów ani żalu o zachowanie. Do dzisiaj świetnie się dogadujemy, cały czas jesteśmy obydwaj w futbolu i mamy ze sobą częsty kontakt. A odnośnie Vollera – no comments (śmiech).

Q: Jesteś ekspertem w studiu Match of The Day w BBC. Angielska liga się już skończyła i Chelsea, Twój były klub, zasłużenie wygrał tytuł będąc chyba dla wszystkich poza zasięgiem. Patrząc na Top 6 i wszystkich managerów, kto Twoim zdaniem jest największym przegranym?

A: To nie jest łatwe pytanie, bo przegranymi są wszystkie zespoły które nie były w stanie dogonić Chelsea. Ale zgodzę się że w tym sezonie było to bardzo trudne i Conte przychodząc z Włoch, w pierwszym sezonie zrobił świetną robotę. Uważam natomiast że najsłabiej poszło Pepowi. Jak pamiętasz wygrali 10 pierwszych meczów na początku sezonu i wszyscy byliśmy przekonani, że tak może być dalej. Natomiast potem sporo rzeczy mu się posypało i skończyło się tym, że nie wygrał nic. A to dziwne, bo zawsze tam gdzie trenował, to wygrywał trofea. Ale zobacz, trenował zazwyczaj najlepsze zespoły w poszczególnych krajach, co szczególnie było widoczne w Niemczech. W Anglii masz 5-6 pretendentów do tytułu i tam każdy mecz jest ważny i inny. Myślę że fani City mogą się czuć najbardziej rozczarowani tym sezonem.

Q: Opera mydlana z Wengerem ciągle trwa. To manager najdłużej pracujący w EPL ale tego czego oczekuje się od takiego zespołu jak Arsenal, od wielu lat nie potrafi osiągnąć. Czy myślisz że wypadnięcie poza Top 4 oraz ich brak w LM w przyszłym roku powinny wpłynąć na decyzję co do jego przyszłości – czy powinien zostać czy czas na zmiany?

A: Arsene to wielki manager i ma swoją wizję futbolu. Wykonuje w Arsenalu świetną pracę i uważam że powinien ją kontynuować. Może jeśli dokupi 2 dobrych piłkarzy to będzie wyglądać to lepiej. Ale na moje powinien zostać.

i dodatkowo na pytanie kto powinien wygrać LM odpowiedział, że będzie kibicował Włochom

tutaj link z jego wywiadu z Przemkiem Rudzkim:  

 

 

 

 

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu kibicować [emoji4] - jedni odpalili Farsę , drudzy Bayern

Niech zagrają chłopaki fajny mecz

Chyba z gry będzie widać kto jest lepszy

Po cichu to bym chciał żeby Buffon miał dobry wieczór...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamyk napisał:

Po cichu to bym chciał żeby Buffon miał dobry wieczór...

No nie ma ...

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma
Szkoda chłopa
Ale słabo bronią dzisiaj. Real jest momentsmi za szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramos mnie wkurwił tym zagraniem z co tam kartka to nie wiem

Szkoda że jest 1-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma słów na Ramosa, a zawsze mówią że to Włosi udają jak baletnice...bez komentarza, żenada.

szkoda Buffona..forza Juve:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubiłem ramos tak dzisiaj przegrał u mnie, j**any real!
Forza juve!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, gimbaza, proponuję na onet.pl z tymi tekstami  :) - zakładamy że tu rozmawiają fachowcy a nie pieniacze

Real wygrał bo był bezwzględnie lepszy, w każdym elemencie

Juve przegrał, bo był słabszy, w każdym elemencie

przeszkadza zagranie Ramosa, zgoda, może i nie było piękne

został nadepnięty i to wykorzystał, taka jest piłka i koniec

gdyby z drugiej strony to samo spotkało Chelliniego czy Bonucciego, na pewno by to wykorzystali w ten sam sposób

dyskusja zbędna

z mojej strony największe ukłony dla Zizou - tak poukładać zespół składający się z tak silnych graczy, w "11" i poza nią, trzeba do tego sporych umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...