Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, Kamyk napisał:

10 Neymarów

chyba tylko Ospiny jeszcze nie porąbało

 

Jeszcze jakiś chamski faul bramkarza i komplet :D

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Opublikowano

rekord żółtych kartek !

Opublikowano

Chociaz walcza?

Opublikowano

 

Opublikowano

yyyyy :D

Opublikowano

Pieknie qr** pieknie...

Opublikowano

Walker przeszkodził niż pomógł

Opublikowano

Angole wsadzeni na Minę

Opublikowano

Nie potrzebne te pajacowanie..

Piekne 20 min ostatnie w wykonaniu col.

Opublikowano

Łatwo ?

Opublikowano

 

Opublikowano

kocham gościa za ekspresję

 

Opublikowano

hmmmmmmm

 

Opublikowano
15 godzin temu, wesz82 napisał:

Daj spokoj z naszymi.

Naszemu zespolowi brakuje wszystkiego,jedynie co ma/mial to dobrych kibicow...

Dobrym meczem bedzie tak jak pisal Kamyk Urg&Fra,jak zabojady wygraja to widzialbym ich z checia w finale z Brazyliana. 

Nie można tylko też krytykować naszych piłkarzy, nie wyszedł mundial fakt, ale to oni awansowali na 2 wielkie imprezy z rzędu i pokonali Niemców, to oni dość dobrze zaprezentowali się na ME 2016 i w innych meczach.. Mamy naprawdę dobrych piłkarzy, nie ma co mówić, że brakuje nam wszystkiego, tylko po prostu balonik był napompowany zbyt mocno, każdy liczył na jakiś ćwierćfinał, a to MŚ i pokazały ekipy "egzotyczne" że tu jest walka i wszystko się może zdarzyć.
Tak jak myślałem Nawałka zrezygnował, moim zdaniem słusznie, coś się wypaliło.
Francja spotkać się może z Brazylią w półfinale więc bez szans spotkania w finale.
Gdyby Belgia zagrała żeby przegrać z Anglią, mieliby dużą szanse na finał, dlatego będę im kibicował, bo mają trudną drogę do mistrzostwa.

Opublikowano
6 godzin temu, coal napisał:

Nie można tylko też krytykować naszych piłkarzy, nie wyszedł mundial fakt, ale to oni awansowali na 2 wielkie imprezy z rzędu i pokonali Niemców, to oni dość dobrze zaprezentowali się na ME 2016 i w innych meczach.. Mamy naprawdę dobrych piłkarzy, nie ma co mówić, że brakuje nam wszystkiego, tylko po prostu balonik był napompowany zbyt mocno, każdy liczył na jakiś ćwierćfinał, a to MŚ i pokazały ekipy "egzotyczne" że tu jest walka i wszystko się może zdarzyć.
Tak jak myślałem Nawałka zrezygnował, moim zdaniem słusznie, coś się wypaliło.
Francja spotkać się może z Brazylią w półfinale więc bez szans spotkania w finale.
Gdyby Belgia zagrała żeby przegrać z Anglią, mieliby dużą szanse na finał, dlatego będę im kibicował, bo mają trudną drogę do mistrzostwa.

Ale to nie jest tak ze ja krytykuje naszych za free...

Ja nie liczylem nawet ma wyjscie z grupy i tym mnie nie zawiodly nasze orly.Im dluzej ogladam kazdy kolejny mecz to mam wrazenie ze nasi nie powinni w ogole tam sie zjawic.

Wiesz co moze i nie mamy super gwiazd i wielu mlodysz grzeje lawe bo dzis gra nazwisko,ale najbardziej wqrwia brak sily walki i jaj w tym zespole.

Przyklad Col.gryzla kasala robili co mogli,cisneli dosc dobra obrone angoli i sie udalo bo wierzyli w dana im szanse.

Wiesz co by u nas bylo w takim meczu???

Kazdy rozkladal by rece bo co oni moga zrobic,przeciez tak jak piszesz balon pekl...

Szkoda mi kibicow.mam szwagra ktory ubral sie chate ozdobil i co z tego???

Nawet psiarnia nie czepiala sie za ozdabianie lusterek ale po wystepie naszych stala i dawala mandaty za zbyt mala widocznosc...

A zeby nie bylo to nasi bardzo ladnie graja w reklamach tutaj oglada sie mi ich super.

A i jeszcze niemcownia..

Widzisz z jakimi niemcami wygralismy,z takimi co chyba po raz 1szy w zyciu nie wyszli z grupy...

Prosze nie psuj mi reszty fajnego dnia i nie przypomonaj o naszych,juz prawie zapomnialem a tu wrrrrr....

?

Opublikowano

 

:)

Opublikowano
Godzinę temu, Kamyk napisał:

 

:)

?

Opublikowano

Hyhyhy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.