Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz to rzeźnia.... czas do domu..

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pieknie daja d*py...

Opublikowano

 

Opublikowano

tak sobie przypomniałem właśnie sprawę rankingu FIFA

to gdzie my tam ostatnio byliśmy?

wyżej niż Hiszpania, czy jakoś tak?

 

Opublikowano

Dgevlq7XUAUVXNT.jpg

Opublikowano

Szkoda 

Opublikowano

Tradycyjnie

Opublikowano
W dniu 9.06.2018 o 22:01, pajda napisał:

Nie ma co patrzeć na mecze towarzyskie 

My jak zwykle 3 mecze o!

Otwarcia

O wszystko

O honor!

 

I to by było na tyle ...

 

Opublikowano

i to jest dobry tweet .....

 

Opublikowano

gallery_1529869445_981443.jpg

Opublikowano

Ale z czym do ludzi???

Nasi byli jak kroliczek na zwyklej baterii...

Nie jest mi szkoda ich,ba nawet zastanawiam sie czy z Panama dali by rady..

Szkoda tylko naszych podatkow na ten cyrk..

Opublikowano

 

Opublikowano

Nawet dobrze grają.....................................................................w reklamach.

 

Tego się nie dało oglądać.

 

Opublikowano

Szkoda meczu z Senegalem, gdyby tam był remis, to przy zwycięstwie z Japonią mogłoby być wyjście tylko po co, gdzie Belgia lub Anglia pokazaliby nam co to MŚ, dla mnie jedynie Góralski coś próbował, chociaż widzę że dostał i tak słabą ocenę od "expertów"
Lewy zawodzi, może i dobrze pilnowany, ale czy Ronaldo Hiszpanie nie pilnowali? No jeśli mówi się, że to jeden z top piłkarzy to porównujmy go do najlepszych.. Inna sprawa, że Messi na razie też jest bez formy.
Jak dla mnie Nawałka powinien sam odejść, już co miał zrobić zrobił, zespół potrzebuje nowego spojrzenia przyszłościowego, a Nawałka zrobił dobrą robotę, ale nie jest trenerem na lata, już nie.

Opublikowano

Trener trenerem, ale co z piłkarzami, którzy mają duże problemy z dokładnymi podaniami i nie potrafią grać z "pierwszej piłki". Tak grając jak na tych MŚ czyli wolno i czytelnie to każdy przeciwnik zdąży się ustawić na takiej imprezie, no może z Panamą by coś ugrali. Panama Anglikom choć 1 gola wpakowała, Polska miała problem ażeby oddać strzał na bramkę Kolumbii, nie mówiąc o skutecznym strzale.

 

Opublikowano

DgfORU_WsAUap9L.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, coal napisał:

Szkoda meczu z Senegalem, gdyby tam był remis, to przy zwycięstwie z Japonią mogłoby być wyjście tylko po co, gdzie Belgia lub Anglia pokazaliby nam co to MŚ, dla mnie jedynie Góralski coś próbował, chociaż widzę że dostał i tak słabą ocenę od "expertów"
Lewy zawodzi, może i dobrze pilnowany, ale czy Ronaldo Hiszpanie nie pilnowali? No jeśli mówi się, że to jeden z top piłkarzy to porównujmy go do najlepszych.. Inna sprawa, że Messi na razie też jest bez formy.
Jak dla mnie Nawałka powinien sam odejść, już co miał zrobić zrobił, zespół potrzebuje nowego spojrzenia przyszłościowego, a Nawałka zrobił dobrą robotę, ale nie jest trenerem na lata, już nie.

Jest dokladnie tak jak piszesz...

 

Opublikowano

received_1933735580023135.jpeg

Opublikowano

Nasze orly?

Edytowane przez wesz82

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.