Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja powiem tylko tyle, że kibicuję każdej polskiej drużynie grającej w pucharach i nie ma znaczenia czy to Cracovia, Legia czy Wrocław :good: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:57_________________________________________________i' love this game :drunk:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:58_________________________________________________jadę po piwko trzymać kciuki :>[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:59_________________________________________________jest Melikson w pierwszym !

:good::hi::oklaski:

Im dłużej polskie kluby grają w europejskich pucharach LM czy LE tym lepiej dla polskiej piłki.

Do Legii przeszedł niedawno Ljuboja. Do Polonii może przejdzie Mateja Kezman. Rośnie prestiż i siła ligi itp. i to automatycznie przenosi się na reprezentacje. Coś czuje, że sezon 2011/2012 może być przełomowy dla polskiej piłki :hi:.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeblem z krzesła :polew:

Opublikowano

Jeblem z krzesła :polew:

Wspaniale Damianku. Prawdę napisałem :hi:.

Opublikowano

Co on zrobił ? :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Będzie ciężko... :gwizdanie:

Opublikowano

mam wrażenie, że piłkarze Apoelu biegają 2x szybciej :gwizdanie:

Opublikowano

A co oni z Barceloną grają??? :facepalm:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 21:19_________________________________________________Poprostu wstyd :thumbdown:

Opublikowano

Masakrycznie to wygląda. Oddychają rękawami a biegają chyba po bagnie

Opublikowano

Macie kórwa przełom :decayed:

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: :facepalm: jak nie dostaną jakiegoś kopa w przerwie to skończy się blamażem
Opublikowano
  • Autor

Tu jest potrzebny jakiś cud...

Opublikowano

Tu jest potrzebny jakiś cud...

woda z Lichenia podobno czyni cuda :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Myślisz że w tych manierkach właśnie taką wodę popijają :naughty:

Opublikowano

Myślisz że w tych manierkach właśnie taką wodę popijają :naughty:

bardzo by im się przydała, a do tego np jakiś porządny opad deszczu :decayed:

Opublikowano

Cud to będzie jak dotrwają do karnych :gwizdanie: a najpierw do dogrywki :facepalm:

Opublikowano

Tu jest potrzebny jakiś cud...

:polew::good:

A ja myślę że nasi wygrają :decayed:

Opublikowano

Cud to będzie jak dotrwają do karnych :gwizdanie: a najpierw do dogrywki :facepalm:

jak tak ma wyglądać ich gra w LM to nie wiem czy chcę aby awansowali :gwizdanie:

Opublikowano

żenująca gra Wisły....jak maja zamiar tak grać w LM to lepiej niech przegrają bo mniejszy wstyd będzie. Lech zagrałby znacznie lepiej a przede wszystkim ofensywniej co pokazał w zeszłym roku :)

Opublikowano

50min, a wiślaćy oddychają rękawami :cool1:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 21:53_________________________________________________po meczu :gwizdanie:

Opublikowano

...i po Wiśle... :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.