Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popatrzcie na losowanie LM... Wisla miala by mega najslabsza grupe :wallbash:

Grupa G:

1. FC Porto

2. Szachtar Donieck

3. Zenit Sankt Petersburg

4. APOEL Nikozja

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.drhtv.com.pl/meczenazywo.html

Komenty jeszcze pewnie będą i pewnie bramki.

Rybusa - stadiony swiata

Opublikowano

Jak Legia przegrywała 0:2 to byłem pewny że już po meczu,a tu taka niespodzianka... :kox:

Opublikowano

to jeszcze czekamy na mega niespodziankę Śląska :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Po kilku latach przerwy w końcu mamy dwi drużyny w rozgrywkach klubowych :good:

Póki co skazywana na porażkę Legia ograła najsilniejszego rywala z jakim jak dotąd w tym sezonie grały Polskie zespoły :gwizdanie:

Oby to był pozytywny przedsmak tego co Nas czeka :cool1:

Opublikowano

to jeszcze czekamy na mega niespodziankę Śląska :naughty:

Chyba bym się upił :polew:

Opublikowano
  • Autor

Popatrzcie na losowanie LM... Wisla miala by mega najslabsza grupe :wallbash:

Grupa G:

1. FC Porto

2. Szachtar Donieck

3. Zenit Sankt Petersburg

4. APOEL Nikozja

Zobaczymy po wynikach Apoelu czy to taka słaba grupa :)

to jeszcze czekamy na mega niespodziankę Śląska :naughty:

To raczej w ramach cudu trzeba rozpatrywać :naughty:

Opublikowano

W przeciwieństwie do Wisły, Legia strzeliła decydującą bramkę w odpowiedniej chwili

Opublikowano

Popatrzcie na losowanie LM... Wisla miala by mega najslabsza grupe :wallbash:

Grupa G:

1. FC Porto

2. Szachtar Donieck

3. Zenit Sankt Petersburg

4. APOEL Nikozja

Zobaczymy po wynikach Apoelu czy to taka słaba grupa :)

to jeszcze czekamy na mega niespodziankę Śląska :naughty:

To raczej w ramach cudu trzeba rozpatrywać :naughty:

najslabsza grupa wg mnie :)

praktycznie kazda druzyna przy odrobinie szczescia ma szanse...

w innych mozna wskazac zdecydowanych faworytow

Opublikowano

Barca z Milanem, Borussia z Arsenalem!

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie oczywsity faworyt tej grupy to Porto, z pozostałych faktycznie każda drużyna ma szansę na drugie miejsce :)

Opublikowano

Grupa A:

1. Bayern Monachium

2. Villarreal CF

3. Manchester City

4. SSC Napoli

Grupa B:

1. Inter Mediolan

2. CSKA Moskwa

3. OSC Lille

4. Trabzonspor

Grupa C:

1. Manchester United

2. Benfica Lizbona

3. FC Basel

4. Otelul Galati

Grupa D:

1. Real Madryt

2. Olympique Lyon

3. Ajax Amsterdam

4. Dinamo Zagrzeb

Grupa E:

1. Chelsea Londyn

2. Valencia CF

3. Bayer Leverkusen

4. Genk KRC

Grupa F:

1. Arsenal Londyn

2. Olympique Marsylia

3. Olympiakos Pireus

4. Borussia Dortmund

Grupa G:

1. FC Porto

2. Szachtar Donieck

3. Zenit Sankt Petersburg

4. APOEL Nikozja

Grupa H:

1. FC Barcelona

2. AC Milan

3. BATE Borysów

4. Viktoria Pilzno

Opublikowano
  • Autor

Grupa A - najciekawsza

Grupa B,C,G - najsłabsze

Opublikowano

Komentarz na Babolu :

43- RYBUUUUUS!!! CO ZA P***NIĘCIE! Okno słitaśne tak, że wszystkie cizie świata dostały właśnie ekstazy. :polew:

Tu pozostałe minuty :

http://babol.pl/kat,1025465,title,Relacja-na-zywo-z-meczu-Spartak-Legia,wid,13718717,wiadomosc.html?ticaid=5ce83

Opublikowano

kurde myślałem że Real do ciekawszej grupy trafi.. a tu znowu Lyon, znowu Ajax

Opublikowano

Brawa, wielkie brawa dla (L)

Pokazali jaja, charakter, byli świetnie ustawieni.

Niestety ze Śląskiem nie liczę na zbyt wiele, ale ten dzień i tak już jest świetny dla Polskiej piłki.

Opublikowano

Brawo dla Legii :hi: :oklaski: :good:. Pięknie zagrali, szkoda, że tak Wisła nie zagrała z Apoelem.

W LM Lyon znowu się zmierzy z Realem. Zazwyczaj to Lyon był górą.

Wisła wcale nie miała by bardzo trudnych przeciwników w grupie G. Szkoda, że się nie udało, ale teraz czas pokazać się z dobrej strony w LE razem z Legią i może nawet w LE :decayed:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.