Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Haha Dajmon nie rób zamieszania jak FC Basel w Rzymie ( 1:2 ) :kox:

Jedyny problemik na tą chwilę to spóźniony Kimi.

Typowanie miało być do 18.00, obstawił o 18.21...

Ale że pierwszy mecz rozpoczął sie dopiero o 18.30 to możemy z lekka przymknąć oko :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problemik na tą chwilę to spóźniony Kimi.

Typowanie miało być do 18.00, obstawił o 18.21...

Ale że pierwszy mecz rozpoczął sie dopiero o 18.30 to możemy z lekka przymknąć oko :mysli:

jasne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problemik na tą chwilę to spóźniony Kimi.

Typowanie miało być do 18.00, obstawił o 18.21...

Ale że pierwszy mecz rozpoczął sie dopiero o 18.30 to możemy z lekka przymknąć oko :mysli:

jasne :good:

stawia kratę i jest git :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też więcej spodziewałem się po tym Milanie.

Ale i tak dzisiaj zszokowała mnie wiadomość, że niby Roney chce odejść z MU.

Mam nadzieję, ze to tylko plotki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto strzelił?

19' Song A. (Djourou J.)

42' Nasri S. (Song A.)

60' Fabregas C. (Rzut karny)

66' Wilshere J. (Rosicky T.)

69' Chamakh M. (Nasri S)

EDIT Dopisany: 19 Październik 2010, 22:17

A ja wiedziałem że Milan nie pogra z Realem :tongue4:

Mimo wszystko, ale jest za słaby - jeden Pato to za mało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sie liczy głos Kimiego :wink4: jest różnica między postawieniem w trakcie meczu, a jednak przed :P

te wyniki są nie do ogarnięcia do końca bez kitu :> zawsze trafią się jakies fajne wyniki, lub chociaż jeden :naughty::P

mam nadzieje, że ManUtd wygra z Bursasporem i odblokuje sie troche ;] albo też poprawi gre w obronie i tracenie łatwych bramek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sie liczy głos Kimiego :wink4: jest różnica między postawieniem w trakcie meczu, a jednak przed :P

te wyniki są nie do ogarnięcia do końca bez kitu :> zawsze trafią się jakies fajne wyniki, lub chociaż jeden :naughty::P

mam nadzieje, że ManUtd wygra z Bursasporem i odblokuje sie troche ;] albo też poprawi gre w obronie i tracenie łatwych bramek :wallbash:

też mam taką nadzieję, a co myślisz w temacie Roneya ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Ranking-FIFA-Polska-znow-spada,wid,12774815,wiadomosc.html?ticaid=1b182

dziękujemy PZPN-owi że możemy uczestniczyć i przeżywać najgorsze chwile polskiej piłki :notworthy:

to chyba tez powinnismy podziekowac naszym kopacza , choc nie lubie tych gburow w PZPN to nasi pilkarze to jednak przecietniaki + paru sredniakow. A ze druzyna narodowa co mecz gra w innym ustawieniu i probuje innych wariantow przegrywajac/remisujac 8 meczy z rzedu !! to juz raczej pretensje do trenera i tych "profesjonalnych" pilkarzy.

Real gra coraz lepiej , Barcelona bedzie miala bardzooo ciezka przeprawe z tym zespolem. Trener jest klasowy(wg mnie najlepszy na swiecie obecnie) , i choc go nie lubie jako trenera Realu , to musze przyznac ze osiagnie cos z tym zespolem. Bardzo dobrze ulozeni sa w obronie , a i w ataku lepiej radza sobie niz Blaugrana wtym sezonie. Villa ma 2 bramki w lidze... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Ranking-FIFA-Polska-znow-spada,wid,12774815,wiadomosc.html?ticaid=1b182

dziękujemy PZPN-owi że możemy uczestniczyć i przeżywać najgorsze chwile polskiej piłki :notworthy:

to chyba tez powinnismy podziekowac naszym kopacza , choc nie lubie tych gburow w PZPN to nasi pilkarze to jednak przecietniaki + paru sredniakow. A ze druzyna narodowa co mecz gra w innym ustawieniu i probuje innych wariantow przegrywajac/remisujac 8 meczy z rzedu !! to juz raczej pretensje do trenera i tych "profesjonalnych" pilkarzy.

Real gra coraz lepiej , Barcelona bedzie miala bardzooo ciezka przeprawe z tym zespolem. Trener jest klasowy(wg mnie najlepszy na swiecie obecnie) , i choc go nie lubie jako trenera Realu , to musze przyznac ze osiagnie cos z tym zespolem. Bardzo dobrze ulozeni sa w obronie , a i w ataku lepiej radza sobie niz Blaugrana wtym sezonie. Villa ma 2 bramki w lidze... :shocked:

mówiąc PZPN mam na myśli wszystkich....począwszy od kopaczy po działaczy na stołkach :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sie liczy głos Kimiego :wink4: jest różnica między postawieniem w trakcie meczu, a jednak przed :P

te wyniki są nie do ogarnięcia do końca bez kitu :> zawsze trafią się jakies fajne wyniki, lub chociaż jeden :naughty::P

mam nadzieje, że ManUtd wygra z Bursasporem i odblokuje sie troche ;] albo też poprawi gre w obronie i tracenie łatwych bramek :wallbash:

też mam taką nadzieję, a co myślisz w temacie Roneya ? :mysli:

hmm... troche obniżył loty, ale żeby go odrazu sprzedawać i to do Realu w dodatku :P troche smieszne dla mnie :wallbash:

mam nadzieje, że do tego nie dojdzie, ale znając historię C.Ronaldo to róźnie może być :gwizdanie:

Rooney jest częścią United, pracuje na miano legendy podobnie jak Cantona np. i mam nadzieje, że poprawi się po tych skandalach, bo pewnie każdemu odechciało by się grać w takiej sytuacji jak on miał... ale sam sobie jest winien w sumie...

ogólnie liczę na pozytywne rozstrzygnięcie tej sprawy z Rooneyem i jego gry :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie są Ci co twierdzili że Real za czasów "The Special One" będzie grał brzydko i mało widowiskowo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie są Ci co twierdzili że Real za czasów "The Special One" będzie grał brzydko i mało widowiskowo :evil:

doceniłem Murinho jak wyeliminował MU w dwumeczu z FC Porto w LM w 2004r :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...