Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisze tak :

C R A C O V I A P A N Y !!!!!!!!

Cracovia_herb.png

:decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Napisze tak :

C R A C O V I A P A N Y !!!!!!!!

Cracovia_herb.png

:decayed:

:good:

Opublikowano
:thumbdown: Nie ma co debatować na temat odejść bo uważam że cały skład wisły jest mocny i dobry co do trenera to osobiście uważam że Maskant jest jednym z najlepszych trenerów w ekstraklasie od wielu wielu lat ...
Opublikowano

To co Cracovia udawała w końcówce to była żenada.

Może tylko ten Murzynek z Holandii co przyszedł Nibazonkiza czy jak mu tam, to jemu sie coś tam stało, a reszta to kładła sie z głodu chyba.

Ogólnie Wisła przegrała prawidłowo bo nie wykorzystała trzech setek. Jak sie nie strzela takich sytuacji to sie przegrywa mecz.

Zgodze sie że muszą być zmiany w Wiśle ale nie na zmiane trenera bo to nic nie da. Zmiana obrony tak, trenera nie.

Podobał mi się Wilk, godny następca Sobola.

W Cracovii podobał mi sie Kaczmarek, chyba "man of the match".

A tak to mecz dosyć kiepski, od piłkarskiej strony raczej nie mógł sie podobać.

Opublikowano

Bilbao - Barca w 83min 2:1 :gwizdanie:

Sędzie gwiżdże takie faule, które nie były by odgwizdane nawet w koszykówce :facepalm:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________Co do derbów KRK, w tym momencie obie drużyny wyglądają słabo piłkarsko :thumbdown:

Oby Pasieke szybko ktoś zastąpił, moim zdaniem słaby trener....

W Wiśle coś grają: Biton i Wilk, reszta bez formy.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:43_________________________________________________wepchnęli na 2-2 :gwizdanie:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

w takich warunkach jakich był ten mecz to totalna porażka... :thumbdown:

Opublikowano

Szkoda, że Bilbao nie wygrało :confused4:

Opublikowano

Szkoda, że Bilbao nie wygrało :confused4:

No jakby wygrali to napewno nie zasluzenie :cool1: Wynik byl... prawie sprawiedliwy. Murawa w drugiej polowie to byl cyrk :decayed:

Opublikowano

Barca, Barca, Baaarca :decayed: pierwszy mecz za kadencji Guardioli którego k**wa nie oglądałem :wallbash:

Opublikowano

Za tę grę aktorską piłkarzy barcy Athletic należały się 3 punkty, ale zawalili przy dośrodkowaniu i obrońcy i bramkarz.

Opublikowano
  • Autor

A jaki wynik Realu, wie ktoś może ? :decayed:

Opublikowano

Real Madrid 7 - 1 Osasuna

Opublikowano

A jaki wynik Realu, wie ktoś może ? :decayed:

i co udajesz,że nie wiesz...i tak Barca bedzie mistrzem Premiera Division :decayed:
Opublikowano

A jaki wynik Realu, wie ktoś może ? :decayed:

i co udajesz,że nie wiesz...i tak Barca bedzie mistrzem Premiera Division :decayed:

Zobaczymy , 4ty raz z rzedu ? moze byc trudno . Real jest wyglodnialy sukcesow - wsumie im sie nie dziwie 3 lata posuchy mimo takiej kasy i "geniuszu" pana Mou . Poki co Real jest liderem tabeli i :hi: . GD zapowiada sie ciekawie.

Opublikowano

A jaki wynik Realu, wie ktoś może ? :decayed:

i co udajesz,że nie wiesz...i tak Barca bedzie mistrzem Premiera Division :decayed:

Ważne żeby Ligi Mistrzów nie zdobyli :naughty:

Opublikowano

A jaki wynik Realu, wie ktoś może ? :decayed:

i co udajesz,że nie wiesz...i tak Barca bedzie mistrzem Premiera Division :decayed:

Ważne żeby Ligi Mistrzów nie zdobyli :naughty:

oni juz wygrali :)
Opublikowano

A jaki wynik Realu, wie ktoś może ? :decayed:

i co udajesz,że nie wiesz...i tak Barca bedzie mistrzem Premiera Division :decayed:

Zobaczymy , 4ty raz z rzedu ? moze byc trudno . Real jest wyglodnialy sukcesow - wsumie im sie nie dziwie 3 lata posuchy mimo takiej kasy i "geniuszu" pana Mou . Poki co Real jest liderem tabeli i :hi: . GD zapowiada sie ciekawie.

Jeden z niewielu Twoich madrych postow w tym watku :decayed:

Opublikowano

A jaki wynik Realu, wie ktoś może ? :decayed:

i co udajesz,że nie wiesz...i tak Barca bedzie mistrzem Premiera Division :decayed:

Zobaczymy , 4ty raz z rzedu ? moze byc trudno . Real jest wyglodnialy sukcesow - wsumie im sie nie dziwie 3 lata posuchy mimo takiej kasy i "geniuszu" pana Mou . Poki co Real jest liderem tabeli i :hi: . GD zapowiada sie ciekawie.

mimo iż jestem za Realem to nie jarałbym się zbytnio tym.. 3 pkt przewagi ... co to jest? Jak było rok temu? Tak samo...przewaga Realu - potem GD i koniec złudzeń

Opublikowano

Jeden z niewielu Twoich madrych postow w tym watku :decayed

Na Twoj za to czekam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.