Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdy on sędziuje - zawsze mamy problemy :kwasny:

uwierz mi, że gdybym dziś nawet ja sędziował - Ibra i tak by nie trafił

Nie wiem co się ze Szwedem dzieje, myślałem, że będzie ciągnął ten wózek :kwasny:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chcę się wypowiadać

parodia gracza, tak w skrócie i delikatnie

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

nie chcę się wypowiadać

parodia gracza, tak w skrócie i delikatnie

wierzę, że chłop znowu zacznie strzelać

Ibra grał w każdym meczu, powinien sobie kilka dni odpocząć

Edytowane przez stanley

Opublikowano

no to obejrzyj jutro Match of The Day (lub dziś jeśli masz BBC1) i popatrz co wyczyniał i marnował ..... :facepalm:

Opublikowano

no to obejrzyj jutro Match of The Day (lub dziś jeśli masz BBC1) i popatrz co wyczyniał i marnował ..... :facepalm:

dlatego jestem zdania, że powinien odpocząć, Rashford na szpice, a na skrzydło już mamy kogo dać ( Young, Martial, depay)

Opublikowano

nie no jasne, nie mówię nie

tyle że jego ostatnie 45 minut z MC zostało nazwane najgorszą pierwszą połową jaką kiedykolwiek zagrał

to tak się zastanawiam

od czego od ma odpoczywać? bo na pewno nie od biegania

może od ego?

to niech idzie w uj, mission impossible - z tego razem z Wielką Speszalłan Japą się nigdy nie wyleczą

Opublikowano

zmieniamy podpis?? :decayed:

Opublikowano

nie no jasne, nie mówię nie

tyle że jego ostatnie 45 minut z MC zostało nazwane najgorszą pierwszą połową jaką kiedykolwiek zagrał

to tak się zastanawiam

od czego od ma odpoczywać? bo na pewno nie od biegania

może od ego?

to niech idzie w uj, mission impossible - z tego razem z Wielką Speszalłan Japą się nigdy nie wyleczą

nabrania trochę świerzości i "głodu" grania + odpoczynek psychiczny

PS. United oddali najwięcej strzałów w ciągu meczu od 10 lat...... Ile bramek z tych sytuacji wykorzystał by np Ruud Van Nistelroy :naughty:

Opublikowano

o, Wihu

kolega

się odezwał :P

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

C+S2, chyba

Oglądam druga połowę

Masakra że oni tego nie wsadzili, tyle sytuacji mata w słupek, pogba poprzeczka. Nacierali non toper , brakło szczęścia

Opublikowano

no to obejrzyj jutro Match of The Day (lub dziś jeśli masz BBC1) i popatrz co wyczyniał i marnował ..... :facepalm:

sytuacji mnóstwo, brak koncentracji (Ibry), brak szczęścia, i szczęścliwie obony Heatona

Jeżeli dalej będą kreować tyle sytuacji, to będzie dobrze.

Poza tym, Herrera nie powienien wylecieć z boiska :wink:

283ff67d5c504c5682dcb8256bfb0707.jpg

Opublikowano

Ta czerwona kartka to nie bylo przewinienie az na taka kare - mogl sobie sedzia odpuscic - ABS-y nie zadzialaly, chlop chcial sie zatrzymac to bylo widac - stracil rownowage i po mirabelkach

Opublikowano

sytuacji mnóstwo, brak koncentracji (Ibry), brak szczęścia, i szczęścliwie obony Heatona

Jeżeli dalej będą kreować tyle sytuacji, to będzie dobrze.

Poza tym, Herrera nie powienien wylecieć z boiska :wink:

no widzisz Stachu, i tutaj cudownie różnimy się w ocenie sytuacji :)

brak szczęścia to mogę mieć ja, jak gram na chybił trafił w totka

ewentualnie Nikolic, czy Radovic trafiający w słupek na Santiago

tu się zgodzę - to jest coś co można określić brakiem szczęścia

a jak spojrzysz sobie tutaj - https://www.premierleague.com/results?co=1&se=54&cl=12- to co my oto widzimy?

otóż widzimy że MU wygrał 3 pierwsze mecze sezonu a potem zaciągnął hamulec ręczny

po 3 meczach było 9 punktów, a potem jest notoryczny i ciągły zjazd

przegrane lub remisy - oczywiście wyłamuje się wygrana z Lisami, ale to jakiś rodzynek w bigosie nie wart wspomnienia

więc porównując tego wielkiego taktyka i geniusza trenerskiego, do jego poprzedników, nie zmieniło się nic, a jest o wiele gorzej

bo narobić szumu i wydać pierdyliony potrafi, a przygotować drużynę do meczu - absolutnie nie

i nie chcę patrzeć na nożyce Ibry, słuchać o pechowych obiciach słupków i poprzeczek, mówić o dniu konia bramkarza przeciwnika albo fatalnym sędziowaniu

to są tłumaczenia słabych

dobrzy zgarniają 3 punkty w meczu i jadą na następny mecz - golić kolejnych frajerów

okazuje się , że frajerstwo to chyba na dłużej zagościło na OT

a jak się Ibra nie potrafi skoncentrować, to niech idzie w piździec

po prostu

tylko do tego trzeba mieć jaja, no i estymę wśród zawodników

czy Żoze to ma?

to co pokazał w Chelsea w zeszłym sezonie, po powrocie do niby ukochanego klubu, do jego Home, jak sam określał - daje jasną odpowiedź

.

ups

http://www.fullmatchesandshows.com/2016/10/30/manchester-united-fans-want-a-mourinho-out-banner-to-be-flown-over-old-trafford-during-a-game/

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

sytuacji mnóstwo, brak koncentracji (Ibry), brak szczęścia, i szczęścliwie obony Heatona

Jeżeli dalej będą kreować tyle sytuacji, to będzie dobrze.

Poza tym, Herrera nie powienien wylecieć z boiska :wink:

no widzisz Stachu, i tutaj cudownie różnimy się w ocenie sytuacji :)

spoko, ale ja myślami byłem tylko i wyłącznie przy ostatnim meczu :wink:

To, że jest ujowo to ja wiem, ale myślę, że Mou zasługuje na to, aby dać mu jeszcze trochę czasu. Gdy 3 lata temu wrócił do Chelsea, to tez nie szło mu najepiej :wink:

Widzisz jakieś inne rozwiązanie ? Bo ja nie. Co z tego ze trenera łatwo zwolnić, pytanie co dalej....

Poza tym skoro LVG wytrzymał ile wytrzymał, to tym bardziej Portugalczyk powinien dalej u nas być :wink:

Opublikowano

Piękny futbol na etihad

Opublikowano

Ale Sterling to zdupcył

Opublikowano

Wow

Opublikowano

O dziwo trzymam kciuki za głośnych sąsiadów

Opublikowano

Świetnie ich Pep ustawił

Opublikowano

Ile ten Sergio musi popełnić fauli żeby dostał kartkę ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.