Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

no to obejrzyj jutro Match of The Day (lub dziś jeśli masz BBC1) i popatrz co wyczyniał i marnował ..... :facepalm:

dlatego jestem zdania, że powinien odpocząć, Rashford na szpice, a na skrzydło już mamy kogo dać ( Young, Martial, depay)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

nie no jasne, nie mówię nie

tyle że jego ostatnie 45 minut z MC zostało nazwane najgorszą pierwszą połową jaką kiedykolwiek zagrał

to tak się zastanawiam

od czego od ma odpoczywać? bo na pewno nie od biegania

może od ego?

to niech idzie w uj, mission impossible - z tego razem z Wielką Speszalłan Japą się nigdy nie wyleczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne, nie mówię nie

tyle że jego ostatnie 45 minut z MC zostało nazwane najgorszą pierwszą połową jaką kiedykolwiek zagrał

to tak się zastanawiam

od czego od ma odpoczywać? bo na pewno nie od biegania

może od ego?

to niech idzie w uj, mission impossible - z tego razem z Wielką Speszalłan Japą się nigdy nie wyleczą

nabrania trochę świerzości i "głodu" grania + odpoczynek psychiczny

PS. United oddali najwięcej strzałów w ciągu meczu od 10 lat...... Ile bramek z tych sytuacji wykorzystał by np Ruud Van Nistelroy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+S2, chyba

Oglądam druga połowę

Masakra że oni tego nie wsadzili, tyle sytuacji mata w słupek, pogba poprzeczka. Nacierali non toper , brakło szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to obejrzyj jutro Match of The Day (lub dziś jeśli masz BBC1) i popatrz co wyczyniał i marnował ..... :facepalm:

sytuacji mnóstwo, brak koncentracji (Ibry), brak szczęścia, i szczęścliwie obony Heatona

Jeżeli dalej będą kreować tyle sytuacji, to będzie dobrze.

Poza tym, Herrera nie powienien wylecieć z boiska :wink:

283ff67d5c504c5682dcb8256bfb0707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czerwona kartka to nie bylo przewinienie az na taka kare - mogl sobie sedzia odpuscic - ABS-y nie zadzialaly, chlop chcial sie zatrzymac to bylo widac - stracil rownowage i po mirabelkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacji mnóstwo, brak koncentracji (Ibry), brak szczęścia, i szczęścliwie obony Heatona

Jeżeli dalej będą kreować tyle sytuacji, to będzie dobrze.

Poza tym, Herrera nie powienien wylecieć z boiska :wink:

no widzisz Stachu, i tutaj cudownie różnimy się w ocenie sytuacji :)

brak szczęścia to mogę mieć ja, jak gram na chybił trafił w totka

ewentualnie Nikolic, czy Radovic trafiający w słupek na Santiago

tu się zgodzę - to jest coś co można określić brakiem szczęścia

a jak spojrzysz sobie tutaj - https://www.premierleague.com/results?co=1&se=54&cl=12- to co my oto widzimy?

otóż widzimy że MU wygrał 3 pierwsze mecze sezonu a potem zaciągnął hamulec ręczny

po 3 meczach było 9 punktów, a potem jest notoryczny i ciągły zjazd

przegrane lub remisy - oczywiście wyłamuje się wygrana z Lisami, ale to jakiś rodzynek w bigosie nie wart wspomnienia

więc porównując tego wielkiego taktyka i geniusza trenerskiego, do jego poprzedników, nie zmieniło się nic, a jest o wiele gorzej

bo narobić szumu i wydać pierdyliony potrafi, a przygotować drużynę do meczu - absolutnie nie

i nie chcę patrzeć na nożyce Ibry, słuchać o pechowych obiciach słupków i poprzeczek, mówić o dniu konia bramkarza przeciwnika albo fatalnym sędziowaniu

to są tłumaczenia słabych

dobrzy zgarniają 3 punkty w meczu i jadą na następny mecz - golić kolejnych frajerów

okazuje się , że frajerstwo to chyba na dłużej zagościło na OT

a jak się Ibra nie potrafi skoncentrować, to niech idzie w piździec

po prostu

tylko do tego trzeba mieć jaja, no i estymę wśród zawodników

czy Żoze to ma?

to co pokazał w Chelsea w zeszłym sezonie, po powrocie do niby ukochanego klubu, do jego Home, jak sam określał - daje jasną odpowiedź

.

ups

http://www.fullmatchesandshows.com/2016/10/30/manchester-united-fans-want-a-mourinho-out-banner-to-be-flown-over-old-trafford-during-a-game/

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacji mnóstwo, brak koncentracji (Ibry), brak szczęścia, i szczęścliwie obony Heatona

Jeżeli dalej będą kreować tyle sytuacji, to będzie dobrze.

Poza tym, Herrera nie powienien wylecieć z boiska :wink:

no widzisz Stachu, i tutaj cudownie różnimy się w ocenie sytuacji :)

spoko, ale ja myślami byłem tylko i wyłącznie przy ostatnim meczu :wink:

To, że jest ujowo to ja wiem, ale myślę, że Mou zasługuje na to, aby dać mu jeszcze trochę czasu. Gdy 3 lata temu wrócił do Chelsea, to tez nie szło mu najepiej :wink:

Widzisz jakieś inne rozwiązanie ? Bo ja nie. Co z tego ze trenera łatwo zwolnić, pytanie co dalej....

Poza tym skoro LVG wytrzymał ile wytrzymał, to tym bardziej Portugalczyk powinien dalej u nas być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...