Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

MTM niestety to towar mega deficytowy.

Opublikowano

Flyer - jak chcesz zobaczyć nowe RS6 w 18", to rzuc okiem na eSkę Pinczi'ego - on zakładał je u siebie i jak dla mnie nie wyglądają na małe :good:

MTM fajne, ale dostać ich raczej nie dostaniesz w ludzkiej cenie - chyba, że repliki.

Te z RS5 widziałem na żywo i jak dla mnie nie robiły szału, ale ciekawie wyglądają i są "świeże"

Opublikowano
  • Autor

Flyer - jak chcesz zobaczyć nowe RS6 w 18", to rzuc okiem na eSkę Pinczi'ego - on zakładał je u siebie i jak dla mnie nie wyglądają na małe :good:

Nie chce ich, nawet w 19" nie widza mi sie :)

Opublikowano

Flyer - jak chcesz zobaczyć nowe RS6 w 18", to rzuc okiem na eSkę Pinczi'ego - on zakładał je u siebie i jak dla mnie nie wyglądają na małe :good:

Nie chce ich, nawet w 19" nie widza mi sie :)

No to po sprawie - tylko nie pisz tak oficjalnie, bo przyczłapie zaraz miron i Ci temat zamknie :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja będę brał do swojego wzór RS5/TT RS i myślę, że do twojego też by pasował.

oCgvS.jpg

Przyznam że bardzo ładna felga, patrzyłem z ciekawości na allegro, ale znalazłem największe 18" :kwasny:

Opublikowano

Ja będę brał do swojego wzór RS5/TT RS i myślę, że do twojego też by pasował.

oCgvS.jpg

Przyznam że bardzo ładna felga, patrzyłem z ciekawości na allegro, ale znalazłem największe 18" :kwasny:

A po co większe?

Te są też fajne, wzór nowego Golfa R/Scirocco R

qZ8c0.jpg

Opublikowano

Ja będę brał do swojego wzór RS5/TT RS i myślę, że do twojego też by pasował.

oCgvS.jpg

Przyznam że bardzo ładna felga, patrzyłem z ciekawości na allegro, ale znalazłem największe 18" :kwasny:

A po co większe?

jak to po co? lans przez duże S :naughty:

Opublikowano

Ja będę brał do swojego wzór RS5/TT RS i myślę, że do twojego też by pasował.

oCgvS.jpg

Przyznam że bardzo ładna felga, patrzyłem z ciekawości na allegro, ale znalazłem największe 18" :kwasny:

A po co większe?

Te są też fajne, wzór nowego Golfa R/Scirocco R

qZ8c0.jpg

Osobiście jakbym miał przeskakiwac teraz z mojich 17' to tylko na 19', na 18' jakoś mi się nie widzi :wink4: Chociaż kto wie co jeszcze wymyśle :gwizdanie: Gdyby tylko te nasze drogi były lepsze :wallbash:

wuju tak sobie to tłumacz :wink4::cool1:

Opublikowano

wuju tak sobie to tłumacz :wink4::cool1:

no a poco się zakłada meganiepraktyczna 19-ke ?

ja założyłem żeby się lansować :kox::decayed:

dopiero na glebie i 19' b6 wygląda dobrze :naughty:

Opublikowano

Flyer ja bym Ci polecil felgi R8, albo RS6 ten pierwszy model.

http://gallery.hartmannwheels.com/download/15477-6/A-R8_19_B6_A4_1.jpg

Albo felgi w tym stylu

http://4.bp.blogspot.com/_MlcIJtVqC0I/SS6pQBZD2NI/AAAAAAAAAqo/f6wwY518EzU/s400/IMG_3707.jpg

VT (niestety nie za ciekawie mi to chyba wyszlo i przesadzilem z rozmiarem :confused4:)

R8

flyerxo.jpg

RS6

flyer2n.jpg

Jak bys byl zainteresowany felgami od R8 to wiem gdzie tanio kupic nowe RH ten wzor.

Opublikowano

wuju tak sobie to tłumacz :wink4::cool1:

no a poco się zakłada meganiepraktyczna 19-ke ?

ja założyłem żeby się lansować :kox::decayed:

dopiero na glebie i 19' b6 wygląda dobrze :naughty:

Luz blus, zgrywam się :przebiegly: Gdyby nie nasze drogi to bym nawet 20 upchał :cool1:

A 18 to taki kompromis powmiędzy 19" (Lans) a 17"(komfort) .... :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurna... szukam i szukam fajnych kol w normalnych pieniadzach i nic oprocz RS6 nie ma :wallbash:

Opublikowano

fly teraz jak chcesz dopasować felgi to silnika to musisz zapodać jakieś z rantem :kox: 11 cali [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:02_________________________________________________na początek bbs:

adamooo4.JPG

adamooo5.jpg

potem lambo:

adamooo7.jpg

potem sportec:

adamooo6.jpg

no i jakieś inne :)

adamooo8.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ten BBS mi lezy i nawet jest na alledrogo... ale ja chce max 18" zeby nie wypatrywac co chwila dziur i studzienek, a w tym rozmiarze malo co fajnie wyglada.

Opublikowano

Sportec :slina: :slina:

Opublikowano

fly teraz jak chcesz dopasować felgi to silnika to musisz zapodać jakieś z rantem :kox: 11 cali [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:02_________________________________________________na początek bbs:

adamooo4.JPG

adamooo5.jpg

Te BBSy też mi się podobają... :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Sportec, czy MTM chodza za mna od 3 lat... ale dostac te kola to masakra.

Opublikowano

no mtm chcialem też wkleić..ale pokazuje felgi które w miare można u nas dostać..mtm niestety raz widziałem przez 5 lat :) i to zniszczone..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.