Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(ADR) A4 B5 1.8, 125KM. Grafitowy metalic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam audi zakupilem pol roku temu.Jestem jak narazie szczesliwym posiadaczem. czekam na wasze opinie.

wyposazenie

el. szyby i lusterka

centralny zamek +domykanie szyb + alarm

climatronic

dwie poduszki

wspomaganie

el. reg. swiatel

ABS

immobilizer

alu 17 AEZ BIMO lampy przednie po lifcie

bdqcS.jpg

bdsI0.jpg

bdvc9.jpg

bdxHi.jpg

bdAbr.jpg

bdHFS.jpg

e1coJ.jpg

ncswS.jpg

ncxw9.jpg

e1DQi.jpg

Opublikowano

byś o opis się postarał i fotki środka

Opublikowano

Niektórzy napiszą, że głupoty wypisuję ale uważam, że na ciemnych samochodach fajnie się prezentują na krawędziach dookoła okien srebrne listwy - dlatego myślę, że Twoja bryka fajnie by się prezentowała z takim "modem".

Fajne masz felgi.

Przydało by się trochę więcej zdjęć środka.

Opublikowano
  • Autor

wiecej zdj srodka i pelen opis bedzie jutro :naughty:

Opublikowano

bardzo fajna audiczka. z zewnątrz mi się podoba.

też na ten silnik polowałem ale w passacie b5 i wyszło audi z gruźlikiem.

pozdro

Opublikowano

Ładna ;] Widze z przodu juz lampy poliftowe :good:

Opublikowano

kolego ARG to ty napewno nie masz ... na 99% masz ADR-a ARG byly po 99 roku :hi:

ładne autko , powodzenia w eksploatowaniu zyczę :>

Opublikowano

kolego ARG to ty napewno nie masz ... na 99% masz ADR-a ARG byly po 99 roku :hi:

ładne autko , powodzenia w eksploatowaniu zyczę :>

też tak myślałem, bo ja mam ARG.

Autko fajne, ale proszę Cię popraw to "cz" w wyrazie paczcie na "trz" aby było patrzcie :tongue4: Sorki ale aż razi :shocked:

Opublikowano

Ładne wozidło oby jak naj dłużej Ci służyło :cool1:

Ile koleszko dałeś za aluski :mysli:

Opublikowano
  • Autor

za felgi zima dalem 1000zl. Bez opon :hi:

Opublikowano

Ładne fele :good: Lampy polift :good: Siodełko :decayed: kierowcy :thumbdown: Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

pokrowiec mam na siedzeniu kierowcy troche szpeci ale jest tam dziure i chcialem ja zakryc :embarrassed: bede musial fotel wymienic :confused4:

Opublikowano

Na pierwszej focie ten felunek wygląda jak 16 :confused4:, za taką kase trzeba było kupić avusy 17 ale każdy ma inne gusta. Tak na początek może ściągnij z klapy oznaczenia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale to sa 17 a nie 16 tylko wysoko patrzy bo nie ma gleby i tak sie wydaje :tongue4:

Opublikowano

Niektórzy napiszą, że głupoty wypisuję ale uważam, że na ciemnych samochodach fajnie się prezentują na krawędziach dookoła okien srebrne listwy - dlatego myślę, że Twoja bryka fajnie by się prezentowała z takim "modem".

Fajne masz felgi.

Przydało by się trochę więcej zdjęć środka.

Jasne, że fajnie to wygląda ale tylko gdy chromowane listwy są oryginalne (po prostu grube i błyszczące) bo jak są to zwykłe paski z allegro to wstyd i hańba :sick3:

Ja bym zostawił tak jak jest, ewentualnie pokusiłbym się o jakieś delikatne obniżenie.

Opublikowano
  • Autor

wlasnie najblizsze plany to obnizenie autka, sprezyny+amortyzatory

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.