Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Proszę o opinie dotyczącą tej felgi


tomus1985

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są ORI fele tylko podróbki MADE IN CHINA.Pierwsza lepsza głębsza dziura i po feldze gnie się jak plastelina.Lepiej dorzuć z 500zł do tej ceny i kup sobie 17" ORI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: ale teraz dostanie same wypoweidz Ori, ori, ori :evil:

kup jakie chcesz na kzdych po Polskich dziurach za duzo nie pojezdzisz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - dajcie już spokój z tymi ori felgami - niedługo wszystkie auta wyglądały będą tak samo, bo większość tu nie ma własnego zdania, tylko powtarza po innych, że nie ori to albo się rozlecą zaraz, albo plastelina, albo, że do Audi to nie wypada założyć nie ori :wallbash:

Że niektóre są za.....te, to okazuje się dopiero, jak ktoś już założy i innym się spodoba :naughty:

:wink4: ale teraz dostanie same wypoweidz Ori, ori, ori :evil:

kup jakie chcesz na kzdych po Polskich dziurach za duzo nie pojezdzisz :tongue4:

Tu bym raczył polemizować (odnośnie drugiego wersu :decayed:)

Nie patrz na opinie o wyglądzie, czy rozmiarze, bo to Ty masz jeździć, a nie się męczyć, czy wpychać auto pod krawężniki. Zwróć uwagę na to, żeby nie były Made In China :thumbdown: i staraj się unikać gównianych imitacji ze słonecznej Italii - można owszem kupić, jeśli ktoś już coś podobnego testował i dawały radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzor ladny ale nigdy nie wiadomo jak to z trwałością :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie, takie cudaczne :sick3:

A i tak najlepszy tekst z aukcji: Nowe Felgi Aluminiowe produkowane na zlecenie i pod ścisłym nadzorem takich firm jak AEZ,DEZENT,BORBET.

:polew: ha ha ha już to widzę. Taki Dezent daje zlecenie na produkcję swoich wzorów tylko bez logo firmy. Kto w to uwierzy, głupi tylko :decayed:

I te 36 miesięcy gwarancji, akurat. Przecież to oczywiste, że jak się skrzywi felgę to nikt za to pieniędzy nie odda :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej nic nie wiem, jeszcze jakies sugestie?:)

Szukaj używek ori albo nowych jakiejś dobrej firmy.

A wzór hmm jest bardzo dużo ładnych. Ja zanim kupiłem moje przejrzałem chyba wszystkie aukcje siedemnastek z rozstawem śrub 5x112 na allegro. Wybrałem kilka wzorów a później szukałem aut z takimi alufelgami u nas na forum.

Ale łatwo nie było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podróbki MADE IN CHINA.Pierwsza lepsza głębsza dziura i po feldze gnie się jak plastelina

i staraj się unikać gównianych imitacji ze słonecznej Italii

Czyli mówcie ze felgi made in italia, china to jedno wielki g...o? jeśli tak? to jakiej firmy polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz Ci napisza ORI...ORI...ORI :polew:

Ori to Ronal z tego co pamiętam. Jest sporo dobrych firm.

RH, AEZ, Borbet, Rial, OZ, MAM, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podróbki MADE IN CHINA.Pierwsza lepsza głębsza dziura i po feldze gnie się jak plastelina

i staraj się unikać gównianych imitacji ze słonecznej Italii

Czyli mówcie ze felgi made in italia, china to jedno wielki g...o? jeśli tak? to jakiej firmy polecacie?

Miałem ori biedronki 16" Made In China i były ok :good: Z włoskich felg masz bardzo dużo dobrych firm - OZ, Advanti, Toora - włoskie imitacje ori felg z reguły są wykonane z gorszych materiałów, ale to również nie jest regułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...