Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moj nowy nabytek- Kawasaki Z1000 z 2006 roku.

Sprzedalem swoja ZX-6R 2005 i juz mialem nie kupowac nic na razie,ale ze znowu zostawila mnie laska, to jednak jakies moto musialo byc,a ze nie chcialem juz scigacza,bo i tak nie mam z kim latac, to wybor padl na naked'a... no i jest.

Kawa Z1000, 2006 rok, kolo biała perła kameleon (tak,była malowana i jest do kilku poprawek).

Ogolnie moto przyzwoite, za cene za ktora ja wyrwalem raczej sie oplacalo.

Pare rzeczy sie dopiesci i bedzie git, z reszta to i tak tylko na ten sezon.

Oto zdjecia:

10900160625.jpg

1090016062.jpg

10900160622.jpg

Opublikowano

ladna maszyna :good: Kawasaki to jest to :kox:

Opublikowano

naked :good: Bardzo lubię tego typu sprzęty :) Jesli to nie tajemnica to ile takie cudo? :)

Opublikowano

juz mialem nie kupowac nic na razie,ale ze znowu zostawila mnie laska

niemów że żałujesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

juz mialem nie kupowac nic na razie,ale ze znowu zostawila mnie laska

niemów że żałujesz :naughty:

powoli przestaje zalowac :wink4:

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

29122010157mm.jpg

Zeta przeszla maly "lifting", wiecej info wkrotce :decayed:

Opublikowano

yyy biała była ładniejsza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

yyy biała była ładniejsza :decayed:

na wiosne zrobie porzadne sesje, to zmienisz zdanie :naughty:

Opublikowano

eee dobrze jest :decayed::good:

Opublikowano

wygląda super

jak by ktoś był zainteresowany to znjomy ma do sprzedania FAZERKA w stanie perfekcja

info na priv

Opublikowano
  • Autor

No więc tak, moto w końcu w domu, więc można coś napisać i dodać parę lepszych fotek.

Co się zmieniło:

Nowy lakier z palety Kawasaki Pearl Blazing Orange (czyt. jebitna perłowa pomarańcza :naughty: )

Wszystkie czarne plastiki odnowione.

Carbonowe crashpady.

Carbonowe kierunki, odważniki kierownicy, tankpad, fuelcap.

Pomarańczowe paski na kołach.

Nowy napęd-najmocniejszy DID- złoty łańcuch + zębatki.

Filtr powietrza K&N.

Świeży olej MOTUL + filtr oleju.

+ to co było, czyli carbonowe lusterka i carbonowy wydech 4w1 oraz pług.

I tak to się prezentuje obecnie:

snb13079.jpg

snb13080.jpg

snb13081.jpg

snb13082.jpg

snb13083.jpg

snb13084.jpg

:)

Opublikowano

jest piekna !! zdecydowanie lepiej wtym kolorze , lubie ten i ten wsciekly zielony na kawasach. Za to jesli chodzi o trwalosc tych motorow to nic dobrego nie slyszalem w przeciwienstwie do hondy . Prawda to?

Opublikowano
  • Autor

No Hondy to ogolnie maja opinie nie do zajechania,ale Kawy (te nowsze) tez nie sa takie zle,tylko trzeba bardziej dbac i regularnie serwisowac. Nie sa tak idiotoodporne jak Hondy,choc moja 636 tez swoje przeszla,a silniczek miala igielke.

W starych kawach pekaly ramy od latania na gumie (tak do 2001 roku).

Ale co do niezawodnosci, kumpel mial Zx750 z 1995 ( jak w Mlodych Wilkach :decayed: ) roku i lata do dzisiaj gdzies tam,a w pi*de dostawala niezle :decayed:

Opublikowano

no muszę przyznać, że jednak prezentuje się :kox: hehe

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

zmiany na super plus :notworthy:

szkoda że do sezonu tak daleko ;(

Opublikowano

No no piękna sztuka :good: też kiedyś o takiej myślałem ale syn się urodził :)

Moda zrobiłeś konkretnego :good: ale biała :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zmiany na super plus :notworthy:

szkoda że do sezonu tak daleko ;(

gggvlp.jpg

:decayed:

Opublikowano
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.