Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nowe moto- Kawasaki Z1000.


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

Duża różnica jest między nakedem i ścigiem w osiągach? Podobno xj6 posiada ten sam silnik co r1, tylko ma cos tam zmienione i ma slabsze osiagi. Bez owiewki(szyby) mocno daje Ci po helmie wiatr przy wiekszych predkosiach? Ktory motor uwazasz za praktyczniejszy naked czy sport? Dzieki z gory za odpowiedzi,pozdrawiam

Co do z1000, to dla mnie jeden z ladniejszych nakedow, jeszcze wspomniana xj6 mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osiagow, odpowiem cytatem kumpla jak przejechal sie moja Zetą,a mial porownanie z moim Zx-6r 2005:

"Ninja zbierala sie lepiej".

Choc tutaj moment lepszy i szybciej sie zaczyna zbierac,ale idzie podobnie jak 600,bo PS-ow ma nawet mniej niz Ninja.

Co do owiewki, do 130-150 km/h jest jeszcze w miare, wyzej juz nie bardzo, choc zdarzylo mi sie i 200 jechac bez chowania sie,a maksymalnie 240 i wiecej juz nie dalo rady,bo bez owiewek zaczyna majtac kierownica pod wplywem wiatru uderzajacego o rece itp.

Do miasta i ogolnie do jazdy na codzien duzo wygodniejszy naked, lepszy promien skretu,fajniej sie manewruje miedzy autami. Wygodniej sie siedzi,choc niektorzy twierdza ze siedzi sie dziwnie,bo to calkiem inna pozycja niz w sporcie,bardziej siedzaca niz "lezaca".

Ale do zapie.dalania i na trase chyba jednak sport,choc tez zalezy jaki, jak mialem CBR 600rr to po przejechaniu 50 km juz mnie nadgarski bolaly,a ninja jechalem 200 km nad morze i z powrotem i troche barki jedynie mialem spiete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie troche mnie ta kierownica za sportami niepokoi, nie dosc ze plecy dostaja po pi... na silowni to jeszcze na moto, nakedy tez mi sie podobaja i jestem przyzwyczajony do podobnego siedzenia, bo mam male supermoto obecnie, wiec dosyc podobnie sie siedzi. A jest mozliwosc znow na przykaldzie xj6 podam, doczepic owiewke od tej "zaslonietej" wersji? Bo xj6 jest wersja naked i z owiewkami i czy np. na dalsza trase jakbym dokupil od tej ubranej wersji to by pasowaly?

Osiagi to tam dla mnie nie sa az tak wazne bo dla mnie pojemnosci 600 i 1000 to juz niesamowite odejscie i predkosci, dlatego nie porownuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Z1000 chyba nie ma takiej opcji, co najwyzej mozna wyzsza szybke dokupic.

Z tego co wiem, to inny naked Kawasaki, Er6N ma wersje z owiewkami,czyli Er6F,ale Zetki chyba takiej opcji nie mialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zetka super wyglada jako naked, podoba mi sie to jak silnik sie prezentuje, ta pomarancz dodaje jej takiej wscieklizny i szalenstwa. Biala byla za spokojna, jeszcze czarna by fajnie wygladala, ale pomarancz to chyba najlepszy wybor:)

Czemu akurat padl wybor na zetke? Latajac samemu nie chciales sciga? Jaki motor przedtem miales? Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam moto dla siebie i cos wpadlo mi w oko :evil:

Co sie stalo...?

http://allegro.pl/kawasaki-z1000-z-1000-najladniejsza-na-allegro-i1445915333.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam moto dla siebie i cos wpadlo mi w oko :evil:

Co sie stalo...?

http://allegro.pl/kawasaki-z1000-z-1000-najladniejsza-na-allegro-i1445915333.html

Zmiana planow zyciowych :tongue4:

Panne mam caly czas ostatnio (az dziwne).

Towarzystwo do latania jakies tam mam w sumie,ale jak mialbym $$ to jednak wrocilbym do sciga,jakos tak wole ten plastik :decayed:

A poprzednio mialem Cbr 600rr 2005 i Kawe Ninje 636 2005 (i zaluje jak chu,ze ta druga pogonilem :disgust: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko się wydało Tas2die4 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie nie, takiej mocy to zadna nie miala i miec nie bedzie :decayed:

Ale planuje uzbierac troche $$ i w cos zainwestowac, no chyba ze cos sie jeszcze zmieni.

Up: Wyszlo troche slonca, wiec pare nowych fotek jak sie perla mieni :naughty:

snb13404.jpg

snb13407.jpg

snb13408.jpg

snb13411.jpg

snb13415.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :good: ja od niedawna mam zr7 wiec troche brakuje do twojej ale i tak mam swoje male marzenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna Kawa - jak dla mnie najładniejsza w klasie

wydech robiłeś bo w 1000 z dwóch stron chyba powinien być :mysli:

ja wciąż szukam 750 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna Kawa - jak dla mnie najładniejsza w klasie

wydech robiłeś bo w 1000 z dwóch stron chyba powinien być :mysli:

ja wciąż szukam 750 :wink4:

zr750?? :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie np fz1 ? :mysli: nosze sie zamiarem zakupu miedzy fz6 s2 a kawasaki z750 ale nadal jeszcze nie wiem w co iść.. :confused4: maszyna wizualnie git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto juz dawno sprzedane :P

I to nawet ktoremus z forumowiczow, o czym sie pozniej dowiedzialem,bo wtedy jeszcze nie mial A4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...