Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Rzęzi, czy to łańcuszek?[filmik]


NikoA4

Rekomendowane odpowiedzi

tak olej wymieniłem od razu jak kupiłem auto 10W40castrol.ale nie płukałem silnika,a nie ma obawy że jak wleje środek do czyszczenia to nie rozszczelni mi silnika?jak to bezpiecznie wypłukać?

Jeździsz na najgorszym syfie :thumbdown: Zrób płukanke i zalej mu pełny syntetyk i nie castroll i jest nadzieja że trochę przestanie hałasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten dźwięk :decayed: zdejmij po kolei (odkręć obejrzyj i przykręć) mostki i zobacz czy ci się wałki nie przycierają bo możesz mieć kanały olejowe pozapychane :wallbash: [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:59_________________________________________________a,i też jeździłem na tym oleju [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 11:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224030.30 poczytaj sobie ci powiem że twój filmik może mi posłużyć do mojego wątku bo identyczny odgłos jak u mnie tyle że u mnie jak dostał temperatury to tak klepał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ludziska nie straszcie chłopaka. delikatnie rzezi łancuch. nie ma sie czym martwic. silnik pracuje ci cichutko. przerabiałem juz kilkanascie ray ten problem. łancuch nawet przy zmianie na nowy ma cykliczne delikatne stukniecie. dla świetego spokoju wymien łancuch i bedzie gitara. choć dla mnie polata jeszcze długo i nic nie musisz robic poza tym ze zmienic olej na syntetyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie u mnie sie to zakonczylo tak ze furke sprzedalem :rolleyes:

Kupilem troche nowsza z takim samym motorem,i tez slychac lancuszek,ale ciszej.Do tego zrana przy odpalaniu mialem takie trrrrrrr,ale wymienilem oliwe na motul 5w40 . tak jak kolega [kred] napisal to jest lancuszek,jak wymienisz komplet i zalejesz motul to bedzie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...