Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktos do sprzedania mocniejsze turbo do AJM, bo brakuje mi juz mocy przy @145KM i 340Nm :P

A chciałbym podciągnąć do 160-170KM:)

Opublikowano

Ma ktos do sprzedania mocniejsze turbo do AJM, bo brakuje mi juz mocy przy @145KM i 340Nm :P

A chciałbym podciągnąć do 160-170Km:)

Cris ma :naughty:

Opublikowano

Ma ktos do sprzedania mocniejsze turbo do AJM, bo brakuje mi juz mocy przy @145KM i 340Nm :P

A chciałbym podciągnąć do 160-170KM:)

masz seryjną turbinę ?

z tego co pisze chyba tak :)

Opublikowano

Ma ktos do sprzedania mocniejsze turbo do AJM, bo brakuje mi juz mocy przy @145KM i 340Nm :P

A chciałbym podciągnąć do 160-170KM:)

masz seryjną turbinę ?

z tego co pisze chyba tak :)

pewnie tak ;)

stanley weź turbo od Crisa a ja na raty kupie od Ciebie awx :decayed:

Opublikowano

Tak, na serii u Aligatora zrobił mi spokojny programik na 145KM, aha i wyrzuciłem zawór EGR :D

Opublikowano

Ma ktos do sprzedania mocniejsze turbo do AJM, bo brakuje mi juz mocy przy @145KM i 340Nm :P

A chciałbym podciągnąć do 160-170KM:)

masz seryjną turbinę ?

z tego co pisze chyba tak :)

pewnie tak ;)

stanley weź turbo od Crisa a ja na raty kupie od Ciebie awx :decayed:

turbo za wiele mi nie da, musiałbym zrobić FMICA, przynajmniej wzmocnić sprzęgło, zapodać większe wtryski, wymienić kolektor + kosmetyczne sprawy :decayed: Nie wiem czy warto inwestować tyle $ żeby mieć w granicach 200KM :mysli::co:

Opublikowano

po kosztach

BRD 1400z zł

FMIC 900zł

PD ARL 1000zł

kolektor 100zł

chłodniczka oleju 100zł

sprzegło Radzik 1000zł

map 100zł

uszczelniacze PD 100zł

wystrojenie tego i zamontowanie bez sprzegła 1600zł

Opublikowano

Seryjne sprzęgło wytrzyma 360Nm? Kupa kasy żeby podnieść moc o 20KM....

Opublikowano

seryjne sprzegło spokojnie da rade 360NM

Opublikowano

powiem więcej spokojnie da radę 380Nm (testowane) a znam ajm które jeździ na sprzęgle seryjnym przy 422Nm :kox:

Opublikowano

Seryjne sprzęgło wytrzyma 360Nm? Kupa kasy żeby podnieść moc o 20KM....

368Nm wytrzymuje u mnie od 50kkm

Opublikowano

to gwizdać to ja zakładam do siebie

myślałem ze bede musiał do radzika wysyłać aby mi zrobił sprzegło

ja chce miec max 360-370NM

:kox:

Opublikowano

Ma ktos do sprzedania mocniejsze turbo do AJM, bo brakuje mi juz mocy przy @145KM i 340Nm :P

A chciałbym podciągnąć do 160-170KM:)

masz seryjną turbinę ?

z tego co pisze chyba tak :)

pewnie tak ;)

stanley weź turbo od Crisa a ja na raty kupie od Ciebie awx :decayed:

turbo za wiele mi nie da, musiałbym zrobić FMICA, przynajmniej wzmocnić sprzęgło, zapodać większe wtryski, wymienić kolektor + kosmetyczne sprawy :decayed: Nie wiem czy warto inwestować tyle $ żeby mieć w granicach 200KM :mysli::co:

ja wiem ja sie smieje :decayed:

myśle ze te 170km 368nm Ci stykną :decayed: chyba ze masz kupe $$ :decayed:

Opublikowano

Tak się zastanawiam, czy warto wydać 2200 żeby uzyskać moc około 170KM... :gwizdanie:

Opublikowano

Tak się zastanawiam, czy warto wydać 2200 żeby uzyskać moc około 170KM... :gwizdanie:

2200 to nie tak duzo :decayed::naughty:

Opublikowano

znudzi sie to dalej modzisz

145KM koni to pikuś wporównaniu z tym co możesz zrobić jak bedziesz miał 170-180KM :decayed:

Opublikowano

powiem więcej spokojnie da radę 380Nm (testowane) a znam ajm które jeździ na sprzęgle seryjnym przy 422Nm :kox:

Coraz bardziej przekonuję się do tego sprzęgła bo właśnie tyle Nm planuję.

Z AJM macie za dobrze :decayed: zmiana suszarki i 160KM jest :gwizdanie:

Opublikowano

Ostatnie pytanie:) Czy przy wymianie BRD i IC, żeby uzyskać 170Km PD tez trzeba wymienić?

Opublikowano

PD trzeba wymienić

mozna spokojnie na AWX

ale mozna także na ARL :kox:

wtedy masz graty na 210KM

Opublikowano

po kosztach

BRD 1400z zł

FMIC 900zł

PD ARL 1000zł

kolektor 100zł

chłodniczka oleju 100zł

sprzegło Radzik 1000zł

map 100zł

uszczelniacze PD 100zł

wystrojenie tego i zamontowanie bez sprzegła 1600zł

ciekawe jak pojedzie AJM na takim setupie, powiedzmy z 210KM

i jak by wypadł w porównaniu z B7 3.0 TDI w serii :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.