Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] wiatrak klimatyzacji - pomocy!!!!


jaskil

Rekomendowane odpowiedzi

mam prosbe moze ktos moze mi pomoc posiadam audi a4 v6 2,6 z 94 roku rozpadl sie wentylator klimatyzacji i nic nie pasuje.

probowalem juz z 5 roznych ale nic nie daje.

wedlug autoryzowanego serwisu powinny.

tylko ze moj ma metalowe zamocowanie na 3 sruby a nie na 1 srube i 2 zapinki.

moze ktos wie gdzie w okolicach wawy moznba nareperowac silnik wentylatora lub ktos mial taki problem i wie jak go rozwiazac???

pozdrawiam

jaskil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpadl sie silnik tzn, jest na sztywno zablokowany - nie kreci sie a ze srodka wypadaja kawalki magnesu

kupilem odpowiedni model na alllegro http://allegro.pl/item218960921_wentylator_klimatyzacji_audi_a4_a6_vw_passat_b5.html

jednak nie pasuje (tzn, wymiary i wszystko oki ale nowy silnik nie pasuje do mojego zaczepu a nowy zaczep nie pasuje do gniazda )

gdyz mam zamocowanie na 3 sruby

mam pewien zgryz,gdyz w serwisie powiedzieli ze nie maja takiego modelu

a na dodatek zapasowy samochod polaczyl sie z przystankiem :wallbash: i nie mam czym jezdzic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie rozpadl sie wirnik no i lub lozysko. Co do lozyska to mozna je wymienic lecz z wirnikiem to juz chyba nic sie na da zdzialac. Musisz go rozebrac a jest to bardzo proste. trzeba mloteczkiem i malym przecinaczkiem wyprostowac takie blaszki ktore trzymaja calosc w kupie. Wtedy bedziesz wiedzial co z nim jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

problem rowiazalem przezwajajac wiatrak koszt 280 pln( okazał sie fiatowski) koszt 280 pln

mam pytanie jak wczesniej czytalem wiatrak powinien sie wlaczac zaraz po wlaczeniu klimy - zawsze niezaleznie o temperatury??

jak sie robi bardzo cieplo to chodzi caly czas - wizyta u elektryka konieczna??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

problem rowiazalem przezwajajac wiatrak koszt 280 pln( okazał sie fiatowski) koszt 280 pln

mam pytanie jak wczesniej czytalem wiatrak powinien sie wlaczac zaraz po wlaczeniu klimy - zawsze niezaleznie o temperatury??

jak sie robi bardzo cieplo to chodzi caly czas - wizyta u elektryka konieczna??

pozdrawiam

tak on zawsze sie kreci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx inaczej

u mnie wcale nie wlacza sie natychmaiast po wlaczeniu klimy, pozniej zalacza sie, tzn, po nagrzaniu silnika nawet po wlaczeniu stacyjki.

moje pytanie czy to normalne ze nie wlacza sie z kilma??

i czy po wylaczeniu klimy dalej chodzi- mysle ze odpowiedz tego dotyczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...