Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] po kroplówce u Rogalotti-ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:) :) :) :) :> :> :> :>

4Rm50.jpg

Opublikowano

Bardzo ladnie

Opublikowano

no już działa, duży przyrost jak na 2.5 :good:

Opublikowano

w końcu BDG czy BCZ :mysli:

Opublikowano

seria katalogowa szok

Opublikowano

Piękny wynik jak na 2.5TDI :) Frajdy z jazdy! :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

to moj pobij :)) u mnie wyszla seria cos 174,5 konia przy 27stopniach jak bym przy 16 robil jak inni bylo by ze 178koni

a po modzie 198,3 :)) :kox:

Opublikowano

wykres elegancki

witja jednak się zna na temacie

a tobie no cóż, przyjemności i już

k

Opublikowano

wykres elegancki

witja jednak się zna na temacie

a tobie no cóż, przyjemności i już

k

:hi:

oj zna sie zna jak malo kto zreszta byle komu bym przy moim aucie nie dal grzebac ale to juz inna bajka :)

Opublikowano

Panowie od wczoraj jest new rekord - 199.9PS :evil:. Później wkleje wykres :wink4:

Pozdrawiam.

Opublikowano

Panowie od wczoraj jest new rekord - 199.9PS :evil:. Później wkleje wykres :wink4:

Pozdrawiam.

Nie dało się już tego 0,1 PS dobić żeby było 2 z przodu :wink4:

Opublikowano

Panowie od wczoraj jest new rekord - 199.9PS :evil:. Później wkleje wykres :wink4:

Pozdrawiam.

napisz lepiej ze na dobre silniki trafiles :))) ale ze dalo sie z nich tyle wydusic to tez jestem mega zaskoczony ciekawe ile by u mnie pokazalo przy 20stopniach celciusza

podejrzewam ze wyniki moj i muskela bylyby identyczne :))

Opublikowano

Tak tak Muskiel Muskiel`a auto. Ale on miał lepsze warunki pomiaru, temp nizsza o 7-8stopni w hali. Własnie u niego tyle wyszło. Mozna by zrobic ponad 200PS spokojnie ale to juz by nie było rozsadnie dla silnika :wink4:. Nie chciałem takze żeby mie Herr Fik zabił :polew:

Pozdrawiam.

Opublikowano

Tak tak Muskiel Muskiel`a auto. Ale on miał lepsze warunki pomiaru, temp nizsza o 7-8stopni w hali. Własnie u niego tyle wyszło. Mozna by zrobic ponad 200PS spokojnie ale to juz by nie było rozsadnie dla silnika :wink4:. Nie chciałem takze żeby mie Herr Fik zabił :polew:

Pozdrawiam.

no wlansie hehe ale super ze u niego tyle wyszlo

ja mowie jak do Ciebie przyjechalem liczylem tak na 180-185ps moje 198 nawet mi do glowy w najsmielszych snach nie przyszlo :))) ale rzeczywistosc okazala sie bardziej zadowalajaca niz najpiekniejszy sen :)))

w sumie to ja go namowilem na chipa u Ciebie i teraz wiem ze mu sie micha cieszy :)))

juz mi sie wczoraj chwalil tym przepieknym wynikiem --> zaokraglajac jest 200 jak z bata strzelil :)))

z drugiej strony ciesze sie ze nasze pudla udalo sie wogole do takiego stanu doprowadzic :))

zobaczymy co herr tüv powie ale mysle ze nie bedzie problemu bo moje pudlo nie puszcza dymka :)))

rowniez pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.