Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Przetwornica xenon


czako

Rekomendowane odpowiedzi

witam własnie spaliła sie przetwornica od xenona w mojej :audi: czy ktoś z was może polecic kogos kto naprawi przetwornice aby oko sie otworzyło w okolicy Tarnowa lub Gliwic a jezeli ktos ma cos na zbyciu to chetnie odkupię przetwornice Valeo nr 73930912 prawa lub całą lampe w rozsadnej cenie oczywiscie pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 16:13 _________________________________________________witam ponownie chciałem napisac ze uporałem sie z problemem przetwornicy wiec rozebrałem ja na czesci pierwsze pomierzyłem tyrystory i diody wszystko było sprawne ale wylutowałem cały element wysokiego napięcia ( czerwona cewka) obok cewki jest duzy układ przylutowany do plyty głównej jego tez wylutowałem nastepnie poskładałem wszystko załozyłem lampe i oko sie otwarło byc moze to fuks albo zimny lut :th: moze warto przelutowac elementy i usterka bedzie usunieta natomiast w krakowie jest firma która sprzedaje przetwornice kosz około 350 zł za nową tel nie mam ale ogłaszaja sie w auto bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jeżeli nie przetwornica to co innego może się uszkodzić ? padło mi światło po stronie pasażera i dziś przekładałem żarniki z lewego na prawe i nic to nie dało. sprawdziłem bezpieczniki i są dobre ?

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 19:52 ----------

gdzieś przeczytałem że ktoś wylutował a potem wlutował z powrotem jakieś układy w przetwornicy, ja zrobiłem tylko: rozebrałem metalową pokrywę, wyczyściłem pędzelkiem osad z kamienia albo innego ustrojstwa, wyczyściłem osad na obudowie, pooglądałem bo wg mnie nic samemu więcej zrobić się nie da, poskładałem i dział mi już ponad 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą elektronikę da się naprawić ! - czyli dobrze czytałeś.

Kwestia zawsze sprowadza się do tego za ile ta naprawa ?

Jak zrobisz sam - to jak w reklamie, nie płacisz nic, a jak satysfakcja, na forum byłbyś prawie jak SuperUser

Jak ktoś zrobi, wada - chce za to kasę !

Zawsze można kupić nowe lub używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...