Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Temperatura na trasie rośnie powyżej 90


and

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatnio na trasie temperatura rosła mi powyżej 90 stopni chwilami nawet było może około 100 jechałem 120 130 km/h pare razy zapaliła się kontrolka oleju, w rurze która idzie z chłodnicy albo ze zbiorniczka jest jakby powietrze jakby była zapowietrzona, płyn nie ucieka raczej, co się dzieje pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponuję odpowietrzyć układ chłodzenia, bardzo często pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom oleju na ful,te silniki tak mają gdy jest mniej błyska kontrolka co do płynu termostat lub pompa wody ,a poziom płynu właściwy,tego nie podajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za pomoć, chyba mam zapowietrzony układ bo w rurach jest powietrze, nie wiem jak się miezy temperature klimatronikiem a z tą kontrolką oleju może tak być że mało oleju później troche dolałem i sie nie zapalała ale, według mnie stan oleju był ok, pompa była wyminiona chyba przy rozrządzie chyba termostat nawalił.

będe sprawdzał[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 07:13_________________________________________________a jeszcze jedno pytanie czy jak odkręci sie korek od plynu cłodzenia i dodaje sie gazu to płyna przy dodawaniu gazu bulgocze asz sie wylewa a jak sie przestanie gazowac to opada to normalne?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________czy wiatrak chodzi jak sie wyłączy silnik przy sprzegle wiskotycznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...