Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś przed 10tą na Żorskiej w Rybniku Anna Puckowa Corsą zaginała czasoprzestrzeń :decayed:

Potwierdzam, mówiła mi że widziała "wariata" w czarnym B7 i od razu wiedziała że to Ty :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 280,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed::grin:

Opublikowano

z godzine temu na chorzowskiej w strone chorzowa srebrne b7 na rej SJ.... obtrabione ale wlasciciel cos dziwnie patrzyl :lol:

Opublikowano

Arturoo w Wodzisławiu okolice szpitala. obrugany w ostatnim momencie awaryjnymi ale nie wiem czyś widział :hi: abo nie chciał widzieć :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Tyś jechał tą szarą astrą I , po której trąbiłem ?? :D

Opublikowano

nie szarakiem ale moim :wink: Tobie tam tez titek dziolo ???? :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Titek jak widzi blachy swd to sam sie odpala :)

Opublikowano

Titek jak widzi blachy swd to sam sie odpala :)

...czyli przez cały Wodzisław jedzie nogaro blue i słychać "ttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittt..."

:decayed:

Opublikowano

No fakt. A pod grubą na strzeżonym czarne b7 avant ciemne szyby na blacha ŚR z ramkami klubowymi

Opublikowano

Titek jak widzi blachy swd to sam sie odpala :)

...czyli przez cały Wodzisław jedzie nogaro blue i słychać "ttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittt..."

:decayed:

:yes2:
Opublikowano

Miszka z rodzinką ustrzelony pod napięciem :beer::hi:

Opublikowano

I nie spodziewał się....

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Dziś o 14ej pod e. Leclerc w Wodzisławiu mój klon nr. 1 czyli dydowóz :decayed:

Opublikowano

Osiek pod Julą ok 11-12 ;)

Opublikowano

B6 avant po 16tej blachy Mikołowskie na Starych Tychach koło kościoła z wlepka klubową na klapie

Następnie B6 sedan na Placu Baczyńskiego blachy Tyskie

:hi:

Opublikowano

Czyj avancik ??

ba34a6f4f061bfc1bddbf807a7e53dd1.jpg

Dziś koło Borynii szary avant b6 z ramkami...mrugnąłem awaryjkami...

Kilka minut później seves w Świerklanach w rodzinnym dupowozie -Tiguanie...z jakąś panną ;):whistling: ....obtrąbiony :)

Opublikowano

Dimanowóz dzisiaj w Zabrzu na Brysza ;)

Opublikowano

Dimanowóz dzisiaj w Zabrzu na Brysza ;)

potwierdzam pod firmą stałem :)

Opublikowano

:hi:

Dziś widziane czorne b8 avant na płatnym parkingu pod polibudą w gliwicach (wlepa na tylnej bocznej szybie) SBL...

Ok 11 w sosnowcu okolice ronda Ludwik również czorne b7 avant na klubowych ramkach, tego kolegę miałem już okazję widzieć kilka dni wcześniej pod Tesco w SO. Ktoś z forum czy auto kupione z ramkami na nieświadomce ?

Edytowane przez otomsono

Opublikowano

Czarne b7 jeśli w avancie tokrzysieksc83 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.