Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj na kole :D a dzis rano pod moim garage Kraver

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj na kole :D a dzis rano pod moim garage Kraver

Pozdro jak my się nie widzieli tyle czasu to tera bedemy codziennie :D

Opublikowano

Dzisiaj około 11:40 stało Czarne B7 avant porobione na fajnych 19"/albo i 20" na parkingu obok KWK Marcel, nie wiem czy to z klubu czy nie? ale prezentowało się zacnie ;)

też dziś to widziałem w ale w Rybniku

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Dzisiaj około 11:40 stało Czarne B7 avant porobione na fajnych 19"/albo i 20" na parkingu obok KWK Marcel, nie wiem czy to z klubu czy nie? ale prezentowało się zacnie ;)

też dziś to widziałem w ale w Rybniku

Ale chyba nie z klubu .. ;)

Opublikowano

Dzisiaj około 11:40 stało Czarne B7 avant porobione na fajnych 19"/albo i 20" na parkingu obok KWK Marcel, nie wiem czy to z klubu czy nie? ale prezentowało się zacnie ;)

też dziś to widziałem w ale w Rybniku

Ale chyba nie z klubu .. ;)

ja taką widziałem ostatnio na wylocie z Żor. może faktycznie ktoś nie z klubu a widzimy ta sama b7

Opublikowano

Pozdrawiam Arturooo widzianego dzis w Zabrzu ze srebrnego avanta B5 :)

Opublikowano

:) fajnie jeździsz :good: ...mało kiedy facet tak ogarnia kierownicę :whistling: ...oznacz jakoś autko bo nie wiadomo ,że klubowe ;)...ramki ..albo naklejeczki na szybach ;) ewentualnie serducho na klapie :D

....aaa i jutro jest spot w SG na Arenie ;)...także tego :) do zobaczenia :hi:

Opublikowano

Już kiedyś mijaliśmy się na Wiślance:) o oznaczeniach pomyślę w najbliższym czasie, tymczasem jutro czeka mnie dłuższa droga:) Pozdrawiam

Opublikowano

Szerokości w takim razie :hi:

Dziś w Rybniku koło 17 na rondku koło Lukoila przed Makro czarny sedan b7 z ramkami pozdrowionka dla kierownika...nie reagował na długie..zamyślony chyba jakiś był ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

dzisiaj w Gorzyczkach obmrugany badboy :wink:

Opublikowano

Wczoraj przed 11 rano przy zjeździe na Świerklanach Hammer albo Pucek pomykał na A1 w stronę Gliwic ( nie zdążyłem zauważyć który z nich :D ) ja jechałem służbowym ;)

Opublikowano

Wczoraj przed 11 rano przy zjeździe na Świerklanach Hammer albo Pucek pomykał na A1 w stronę Gliwic ( nie zdążyłem zauważyć który z nich :D ) ja jechałem służbowym ;)

Moje auto gnije w garażu od wtorku więc to nie ja :decayed:

Opublikowano

No to Hammer :D to czym do roboty jeździsz? przewóz? :D

Opublikowano

No to Hammer :D to czym do roboty jeździsz? przewóz? :D

L4 do wtorku, nie spasowało mi powietrze nad morzem i jest angina :facepalm:

Opublikowano

dzisiaj w Kato na Młyńskiej

201505231_wspexhr.jpg

Opublikowano

No to Hammer :D to czym do roboty jeździsz? przewóz? :D

L4 do wtorku, nie spasowało mi powietrze nad morzem i jest angina :facepalm:

Organizm nie przyzwyczajony do tak czystego powietrza :P

Opublikowano

A kto stoi/stał czarna audi kombi z naklejka klubowa na przednim zderzaku kolo Grala w Knurowie?

Opublikowano

Wczoraj przed 11 rano przy zjeździe na Świerklanach Hammer albo Pucek pomykał na A1 w stronę Gliwic ( nie zdążyłem zauważyć który z nich :D ) ja jechałem służbowym ;)

To byłem ja :wink:
Opublikowano

Seves widziany w Knurowie na Dworcowej po 14 :hi:

Opublikowano

Dziś przed 10tą na Żorskiej w Rybniku Anna Puckowa Corsą zaginała czasoprzestrzeń :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.